euFIX DIN adapter pre Fibaro moduly s tlačítkom

Kód: EUT_EUFIXD212 EUT_EUFIXS212 EUT_EUFIXS222 EUT_EUFIXS213 EUT_EUFIXS223 EUT_EUFIXR223 EUT_EUFIXR222-OFF Zvoľte variant
€33 €27,50 bez DPH
Skladom na predajni Skladom na predajni Na objednávku Na objednávku Na objednávku Skladom na predajni Skladom na predajni Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
27.5.2020 27.5.2020 - - - 27.5.2020 27.5.2020 Zvoľte variant

euFIX Vám umožní profesionálnu inštaláciu Fibaro modulov priamo na DIN lištu. Tieto euFIX umožnia vloženie Fibaro modulu priamo do ich vnútra a ich následné upevnenie na DIN lištu. Táto verzia obsahuje manuálne tlačítko na samotnom euFIX.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inštalácia Fibaro modulov do krabičiek pod vypínače má svoju výhodu, pokiaľ ide o šírenie signálu v MESH sieti. Avšak niekedy je situácia trochu iná a vy nepotrebujete po budove rozmiestňovať senzory ale chcete len jednoduché riadenie zariadení a možnosť ich vzdialeného ovládania. Vtedy prichádza do úvahy možnosť umiestniť všetky moduly na DIN lištu a spínať okruhy priamo tam. 

 euFIX pre Fibaro na DIN lištu s tlačítkom

Aby toto bolo plnohodnotne možné priamo s modulmi od Fibaro a aby celý rozvádzač vyzeral profesionálne, je možné použiť práve euFix od spoločnosti Eutonomy. 
 
euFIX pre Fibaro moduly na DIN lištu 
euFix TH35 rail adaptery pre Fibaro moduly sú navrhnuté tak, aby profesionálne integrovali klasické Fibaro moduly na DIN lištu. V ponuke je euFIX modul pre tieto Fibaro moduly:
 
 
 
euFix DIN moduly sa vyrábajú v dvoch verziách. Táto verzia obsahuje tlačítko pre manuálne ovládanie, ktorým je možné daný modul kedykoľvek ovládať priamo jeho stlačením. 
 
Fibaro na DIN lište s vypínačom
 
Inštalácia tohto zariadenia je veľmi jednoduchá. Samozrejme, elektroinštalácia musí byť čiastočne upravená nakoľko na DIN lištu musíme mať natiahnuté všetky obvody ktoré chceme ovládať osobitne a taktiež, pokiaľ chceme mať zapojené vypínače, musíme mať na DIN lištu natiahnuté aj tie. 
Zapojenie potom vypadá takto:
Zapojenie Fibaro na DIN lištu
 
Všetky moduly majú vstupy pre vypínače alebo tlačítka. Navyše, euFIX pre Fibaro stmievač 2 má osobitné vstupy pre pripojenie Fibaro Bypass, ktorý môže byť potrebný pre správnu reguláciu LED žiaroviek.
 
Výhody:
 
+ Perfektné riešenie, pokiaľ chcete umiestniť Fibaro moduly na DIN lištu
+ Presne navrhnuté pre jednotlivé Fibaro moduly
+ Kvalitný produkt, jedinečný svojho druhu na trhu
+ Obsahuje tlačítko pre prípad výpadku riadiacej jednotky
 
Nevýhody:
 
- vyžaduje si elektroinštaláciu "do hviezdy"
 
Eutonomy DIN modul
Eutonomy DIN modul vnútro
Eutonomy DIN modul zvonku
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty Z-Wave
Záruka: 2 roky
Napájanie: 230 V AC +/-10%, 50–60 Hz
Max výstup: Podľa hodnôt inštalovaného Fibaro modulu
Rozmery: 34.8 x 87.3 x 64.7 mm
Šírka na DIN: 2 moduly
Priemer pripojených vodičov: max. 2.5 mm2
Dĺžka vodičov na S1, S2 a SX: 10 m (20 m pri R222, S212 & S222)
Operačná teplota: 0°C to +50°C
Operačná vlhkosť: ≤90%, no kondenzácie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PM Avatar autora | 24.9.2019
Jednoduše...funguje
5
JT Avatar autora | 13.12.2018
Je mi luto, no este som ho neskusal....

Eutonomy je poľský výrobca doplnkov pre Smart Home. Vo svojom portfóliu má dve základné rady výrobkov. Prvou sú DIN moduly pre Fibaro produkty. Tieto sú navrhnuté špeciálne na každý jeden z Fibaro komponentov a umožňujú profesionálnu inštaláciu na DIN lištu. Veľkou výhodou tohto riešenia je to, že DIN moduly obsahujú tlačítka pre spínanie daného komponentu v prípade napríklad výpadku systému.

Druhým výrobkom spoločnosti Eutonomy je rámik na stenu určený pre iPad. Vďaka tomuto riešeniu môžete ovládať svoj Smart Home naozaj pohodlne. Navyše tento rámik svojou cenou prekonáva všetku konkurenciu.

Na slovenskom trhu zastupujeme spoločnosť Eutonomy exkluzívne od roku 2018.