HomeKit Single Switch FIBARO

Kód: FGBHS-213
€75,59 €62,99 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

FIBARO relé pre použitie s Apple Home Kit systémom. Použite svoj iPad ako riadiacu jednotku pre svoj Smart Home.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

Nekonečné možnosti použitia

FIBARO vypínač je kľúčovým elementom pre Váš Smart Home. Je nesmierne použiteľný v mnohých oblastiach vďaka mnohým variáciam použitia. Umožní Vám vypnúť/zapnúť svetlo, elektrické zariadenia alebo klasickú zásuvku. Navyše vďaka meraniu spotreby máte vždy prehľad o tom, koľko Vám dané zariadenie spotrebuje.

Použieite relátka

Pre vypínače aj pre zásuvky

FIBARO relé umiestnené pod zásuvku dokáže ovládať akékoľvek zariadenie, aké do zásuvky zapojíte. Taktiež môže riadiť väčšinu domácich spotrebičov. Taktiež je možné ovládať hlavné osvetlenie v miestnosti hneď ako zapojíte FIBARO modul pod vypínač osvetlenia (Samozrejme, vypínač funguje aj naďalej).  FIBARO relé dokáže ovládať zariadenie až do 8A.

Relátko pod vypínač

Zmestí sa všade

FIBARO moduly sú naozaj malé. Vďaka minimálnym veľkostiam sa zmestia do väčšiny inštalačných krabičiek, ideálne do tej 6cm.

Rozmer FIBARO relay


Použijete ho všade, kde potrebujete.

FIBARO vypínač umožňuje ovládať zariadenia na diaľku. Môžete napríklad zapnúť umývačku na diaľku alebo ju vypnúť ak sa porúcha. Môžete ovládať každé domáce zariadenie pomocou možnosti vypínať a zapínať mu elektriku.

Použitie FIBARO relé

Funguje s Apple HomeKit

Toto relé je ideálny nástroj pre užívateľov a fanúšikov Apple technológií. Vďaka nemu môžu používať svoj iPad alebo Apple TV ako riadiacu jednotku pre Smart Home. FIBARO navyše ponúka aj svoju vlastnú aplikáciu pre HomeKit zariadenia.

HomeKit relé siri

Hej Siri, zapni svetlo v obývačke

Kdekoľvek ste

Vďaka FIBARO modulu môžete ovládať svoje zariadenia, nech ste kdekoľvek na svete. Stačí Vám internetové pripojenie. (Pre použitie zariadenia s Apple Home Kit je potrebné, aby ste mali doma nastavený Apple TV alebo iPad ako domácu riadiacu jednotku)

 

Technické paramtetre:


Napájanie: 100-240V AC, 50/60 Hz
Max. výstup: 8A 
Operačná teplota: 0-35°C (32-95°F)
Inštalácia v krabiciach: Ø ≥ 50mm, hĺbka ≥ 60mm
Ochrana: vyžaduje 10A istič
Protokol: Bluetooth® low energy
Frekvencia: 2.4 GHz
Sila signálu: do 10 dBm (EIRP)
EU directives compliance: RED 2014/53/EU
RoHS 2011/65/EU
Rozmer (L x W x H): 42.5 x 38 x 20.4 mm

Dodatočné parametre

Kategória: HomeKit
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Podporované v systéme: Apple Home Kit
? Bezdrôtový protokol: HomeKit
Položka bola vypredaná…

Prezentačné video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Spoločnosť HomeSystem s.r.o. je oficiálnym distribútorom značky FIBARO pre Slovenskú republiku. Nákupom u nás dostávate produkty z prvej ruky, najrýchlejšie riešenie reklamácií a samozrejme, môžete využiť našu sieť zaškolených certifikovaných inštalatérov, ktorí Vám systém nastavia, ak si neviete poradiť. 

FIBARO - skutočný bezdrôtový Smart Home

Hľadáte odpoveď na otázku, aký bezdrôtový Smart Home systém je najlepší? Práve ste našli. Systém FIBARO má všetky pokročilé funkcie, ktoré nájdete v káblových systémoch za desiatky tisíc eur. Dokáže ovládať svietenie, tienenie, kúrenie, zavlažovanie, ale aj bazény, čerpadla a mnoho ďalšieho. Vďaka podpore protokolu Z-Wave podporuje FIBARO stovky produktov od rôznych výrobcov. Vy tak nie ste viazaný len na jedného výrobcu. 

 

Fibaro_rozhranie

ktory_Fibaro_modul

FIBARO_senzory