HomeKit Single Switch FIBARO

Kód: FGBHS-213
€65,46 €54,55 bez DPH
Dodanie do 5 dní
Môžeme doručiť do:
6.10.2021

FIBARO relé pre použitie s Apple Home Kit systémom. Použite svoj iPad ako riadiacu jednotku pre svoj Smart Home.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

Nekonečné možnosti použitia

FIBARO vypínač je kľúčovým elementom pre Váš Smart Home. Je nesmierne použiteľný v mnohých oblastiach vďaka mnohým variáciam použitia. Umožní Vám vypnúť/zapnúť svetlo, elektrické zariadenia alebo klasickú zásuvku. Navyše vďaka meraniu spotreby máte vždy prehľad o tom, koľko Vám dané zariadenie spotrebuje.

Použieite relátka

Pre vypínače aj pre zásuvky

FIBARO relé umiestnené pod zásuvku dokáže ovládať akékoľvek zariadenie, aké do zásuvky zapojíte. Taktiež môže riadiť väčšinu domácich spotrebičov. Taktiež je možné ovládať hlavné osvetlenie v miestnosti hneď ako zapojíte FIBARO modul pod vypínač osvetlenia (Samozrejme, vypínač funguje aj naďalej).  FIBARO relé dokáže ovládať zariadenie až do 8A.

Relátko pod vypínač

Zmestí sa všade

FIBARO moduly sú naozaj malé. Vďaka minimálnym veľkostiam sa zmestia do väčšiny inštalačných krabičiek, ideálne do tej 6cm.

Rozmer FIBARO relay


Použijete ho všade, kde potrebujete.

FIBARO vypínač umožňuje ovládať zariadenia na diaľku. Môžete napríklad zapnúť umývačku na diaľku alebo ju vypnúť ak sa porúcha. Môžete ovládať každé domáce zariadenie pomocou možnosti vypínať a zapínať mu elektriku.

Použitie FIBARO relé

Funguje s Apple HomeKit

Toto relé je ideálny nástroj pre užívateľov a fanúšikov Apple technológií. Vďaka nemu môžu používať svoj iPad alebo Apple TV ako riadiacu jednotku pre Smart Home. FIBARO navyše ponúka aj svoju vlastnú aplikáciu pre HomeKit zariadenia.

HomeKit relé siri

Hej Siri, zapni svetlo v obývačke

Kdekoľvek ste

Vďaka FIBARO modulu môžete ovládať svoje zariadenia, nech ste kdekoľvek na svete. Stačí Vám internetové pripojenie. (Pre použitie zariadenia s Apple Home Kit je potrebné, aby ste mali doma nastavený Apple TV alebo iPad ako domácu riadiacu jednotku)

 

Technické paramtetre:


Napájanie: 100-240V AC, 50/60 Hz
Max. výstup: 8A 
Operačná teplota: 0-35°C (32-95°F)
Inštalácia v krabiciach: Ø ≥ 50mm, hĺbka ≥ 60mm
Ochrana: vyžaduje 10A istič
Protokol: Bluetooth® low energy
Frekvencia: 2.4 GHz
Sila signálu: do 10 dBm (EIRP)
EU directives compliance: RED 2014/53/EU
RoHS 2011/65/EU
Rozmer (L x W x H): 42.5 x 38 x 20.4 mm

Dodatočné parametre

Kategória: HomeKit
Záruka: 2 roky
Napájanie: 230VAC
? Podporované: Apple Home Kit
? Protokol: Bluetooth LE

Prezentačné video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme oficiálny distribútor značky FIBARO pre Slovneskú republiku  ✅ poskytujeme technickú podporu ✅ Máme GARANCIU NAJNIŽŠEJ CENY ✅ všetky produkty máme skladom s dodaním do 24 hodín ✅ Zabezpečujeme inštalácie aj servis ✅ Veľkoobchodná spolupráca 

FIBARO je známe aj tým, že dizajn, ktorý dáva bežným zariadeniam ako sú pohybové senzory či hlavice radiátorov upúta určite každého a konkurenti sa naň dotiahnú jedine tak, že dizajn skopírujú. Možno práve preto sa FIBARO presadilo a dnes patrí medzi najpredávanejšie značky v oblasti Smart Home.

FIBARO sa popri výrobe Z-Wave produktov začalo zaoberať aj výrobou produktov na systém HomeKit. Tieto produktové rady sú úplne oddelené a za bežných podmienok nie je možné používať výrobky označené ako Z-Wave s výrobkami HomeKit.

S produktami značky FIBARO pracujeme od roku 2013 a na výrobky tejto značky ponúkame okrem predaja aj technickú podporu a inštalácie.

V roku 2020 sme sa stali oficiálnym distribútorom značky FIBARO pre Slovenskú republiku.