2N Dverové komunikátory

13 položiek celkom

Spoločnosť 2N určite netreba predstavovať. Na trhu z videovrátnikmi nie sú žiadnym nováčikom. Riešenia spoločnosti 2N sa používajú vo verejnom aj súkromnom sektore, s dôkladom na zvýšienie fyzickej bezpečnosti a zlepšenie každodenného života. Vyberte oblasť vášho záujmu.

Štýlový domový vrátnik IP 2N Solo a IP 2N Verso od spoločnosti 2N vždy zaistí správne privítanie vašich návštevníkov. Okrem moderného dizajnu vytvoreného z mimoriadne odolných materiálov určite oceníte jeho jedinečné funkcie. Nielenže zvýšite bezpečnosť svojho domova, ale dovolíte svojim blízkym pocit bezpečia. Zvyšovanie bezpečnosti detí v školských priestoroch by malo byť prioritou pre nás všetkých.

fw_2_24_news_1173x798

IP interkomy alebo prístupové riadiace jednotky od 2N vybavené kamerou a / alebo RFID čítacími kartami sú dokonalým riešením. Pri inštalácii na všetky vstupy do škôl spoľahlivo bránia vstupu nepovolaných osôb.

Z hľadiska bezpečnosti uvíta každá rodina možnosť vidieť, kto zazvoní na zvonček. Luxusné odkazovacie jednotky od 2N - Indoor Touch 2.0 a Indoor Compact vám okamžite oznámia, kto je pred Vašimi dverami. Pred otvorením dverí z pohodlia domova si vymieňajte pár slov s osobou stojacou vonku alebo sa presvedčte, kto to je cez interkom kameru.