1-rámik plastový

Kód: 12MR-1
Novinka
Značka: Karlik
€2,17 €1,81 bez DPH
Skladom (28 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Rámiky pre vypínače a zásuvky série Karlik Mini sú doplnkovým produktom, vďaka ktorému si môžete vzhľad vypínačov skvelo prispôsobiť. 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Rámiky pre vypínače Karlik Mini

Ak si chcete zladiť vypínače série Karlik Mini, rámiky sú tým prvým krokom. Na výber máte niekoľko farebných prevedení rámčekov ako aj 1 až 5 rámik. Tieto sú kompatibilné pre vypínače, zásuvky ale aj pre doplnkové produkty ako sú HMDI zásuvky či USB nabíjačky.

Dostupné farby rámikov pre zásuvky Karlik Mini

Rámčeky sú dostupné vo vezií 1-5 rámček. 

 

Ako nájsť zásuvky Karlik Mini na našom eshope?

Všatky produkty Karlik Mini nájdete v kategórií MINI. Na tejto kategórií nám výborne fungujú všetky filtra, takže si môžete na ľavej strane obrazovky vyfiltrovať farbu, typ vypínača a všetky ostatné náležitosti. 

Ako objednať vypínače Karlik Mini?

Séria vypínačov Karlik Mini obsahuje stovky typov vypínačov, zásuviek a doplnkového tovaru. Vy si tak môžete vybrať z kompletného portfólia a prispôsobiť si celú inštaláciu dokonale svojej potrebe.

Na našom sklade držíme najčastejšie používané farby a tipy a dokážeme ihneď odoslať mnoho produktov. Avšak, ani pri najväčšej snahe nedokážeme mať na sklade kompletné portfólio Karlik.

Z toho dôvodu je možné objednávku vypínačov Karlik urobiť týmito spôsobmi:

  • Objednávka, pri ktorej máme všetky produkty skladomPri takej objednávke, kde máme všetko skladom je všetko super jednoduché. Vy si tovar objednáte, my Vám ho zabalíme a odošleme. Dodanie produktov z nášho skladu je štandardne do druhého pracovného dňa.
  • Objednávka produktov z centrálneho skladu alebo kombináciou s naším skladomPri objednávke, kde je čo i len jeden produkt dostupný len v centrálnom sklade je potrebné dodržať minimálnu hodnotu objednávky 250€ s DPHV prípade, že by ste z centrálneho skladu chceli objednať produkty pod túto hodnotu, je potrebné k objednávke pripočítať manipulačný poplatook 25€ s DPH. Objednávky z centrálneho skladu bude dodaná štandardne do 10 pracovných dní.

Dodatočné parametre

Kategória: MINI
? Typ zariadenia: Rámček - plastový
? Farba zariadenia: Matná čierna
Farba: Matná čierna
? Séria vypínačov Karlik: MINI
farba: Matná čierna:
Vlastnosti: IP20:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: