Rámiky na iPad Eutonomy

1 položiek celkom

Rámiky na iPad od spoločnosti Eutonomy sú naozaj perfektným riešením, pokiaľ chcete mať dotykový panel na stene. Vďaka tomu, že sú určené pre iPady, nemusíte sa obávať, či aplikácie, ktoré na rámiku chcete mať, budú fungovať. Či už sa jedná o videovrátnika doorbird, ovládanie multiroom audia, riadenie Smart Home systému alebo len jednoduché umiestnenie do kuchyne na prehrávanie filmov... 

Rámik je veľmi jednoduchý na inštaláciu. Všetko, čo potrebujete, je mať privedený prívod na 230V tam, kde chcete rámik umiestniť. O všetko ostatné sa postará zabudovaná elektronika. Zadná časť sa zabuduje do steny a pripojí sa na prívod, vložíte iPad a priložíte predný panel, ktorý je prichytený silným magnetom. Hotovo, máte krásny rámik na stene a samozrejme, žiadne trčiace káble. 

Predný panel si môžete vybrať podľa toho, čo sa Vám najviac hodí. Rámik sa navyše stará aj o bezpečnosť. Vďaka senzoru odobratia iPadu sa spustí poplach, keď sa s ním manipuluje.

             Rámik na ipad na stenu

 

Všetko, čo potrebujete, je zakúpenie základného, vnútorného modulu, ktorý je spoločný pre všetky dizajny a následne si vybrať predný panel presne podľa svojich predstáv. Tento rámik je určený pre iPad (2017), iPad Air, iPad Air 2 alebo iPad Pro 9.7"

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru