euFRAME rámik na iPAD Posledný kus za skvelú cenu

Kód: FBWP-PXS-02_MB
€390 €325 bez DPH
Predaj skončil
Variant
Možnosti doručenia

Ovládací panel na stene pre Vášho videovrátnika, riadenie Smart Home ako aj na správu multimédií v jednom. Príjemný dizajn a to, že je rámik určený na iPady dáva obrovské možnosti.

Poznámka : balenie neobsahuje iPad!

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

euFRAME je panel na iPAD, ktorý sa pernamentne zabuduje do steny a následne slúži ako nástenný panel na ovládanie Vášho Smart Home, prípadne na riadenie hudby ako aj na prijímanie návštevy cez videovrátnika. Vy tak môžete všetko riadiť z jedného krásneho lokálneho tabletu.

Balenie tohto rámiku je ukážkové. Čierna krabica pôsobí luxusným dojmom. Predný panel je balený osobitne, avšak ani v tomto prípade výrobca nešetril na dizajne.

Eutonomy euFRAME

Po otvorení väčšieho balíčku máte okamžite k dispozícií inštalačnú pomôcku, vďaka ktorej môžete presne pripraviť otvor v stene. Jednoducho si podľa pomôcky zakreslíte výrez a podľa rozmerov, ktoré tu tiež nájdete, pripravíte otvor pre rámik.

Eutonomy rámik na ipad inštalácia

A samozrejme, keď pokračujeme v odbaľovaní balenia, nachádzame tu samotnú vnútornú časť rámika. Pozor, iPad je použitý len na ilustráciu, nie je súčasťou balenia!

Rámik na stenu pre iPAD

Rámik v sebe obsahuje kompletnú elektroniku vrátane pár extra funkcií. Stačí priviezť napájanie 230V a zapojiť ho a samozrejme rámik zabudovať do pred-pripravenej diery v stene. 

eu Frame rámik na tablet

Tento rámik obsahuje dva senzory. Prvým je pohybový senzor umiestený na ľavej strane. Tento senzor umožňuje zapínanie displeja iPadu keď k nemu pristúpite. Tento senzor môže fungovať v dvoch citlivostiach, ktoré je možné nastaviť malými PIN prvkami pri konektore senzora. Túto funkciu je samozrejme možné aj deaktivovať.

Rámik s automatickým zapínanim na stenu

Druhý senzor, ktorý tu nájdete, oceníte najmä v prípade, ak rámik inštalujete na miesto, kde sa pohybujú aj cudzí ľudia. Ide o senzor, ktorý spustí zabudovanú sirénu v prípade odobratia iPADu. Táto hlasná siréna sa bude ozývať niekoľko desiatok sekúnd. Zároveň, v rámiku nájdete aj binárny výstup, ktorý môžete zapojiť do Vášho alarmu ako ďalší senzor a v prípade odobratia iPADu sa môže spustiť celý alarm v dome. Samozrejme, použiť je možné aj napríklad Fibaro implant a posielanie stavu tohto senzora do systému Smart Home.

Zabezpečený rámik na stenu iPad

Po správnom zapojení nám ostáva už len pripojiť iPAD (nie je súčasťou balenia), ktorý sa z rámika bude aj nabíjať (pri plnom nabití sa nabíjanie vypne aby sa šetrila batéria).

dock pre ipad

Následne sa jednoducho pripojí predný panel, ktorý nám bude držať vďaka 4 magnetom (sú dostatočne silné). A rámik je hotový. Krásne riešenie.

Rámik na iPAD

Samozrejme, predný rámik vypadá inak pri jednotlivých dizajnoch. K dispozícií sú rámiky verzie "Essencial" ako aj rámiky "Invidivual", ktoré môžu byť vyrobené presne podľa Vaších požiadaviek, napríklad môžu byť vyrobené presne na farbu Vášho nábytku (Je potrebné doložiť typ farby... Pre viac informácií nás kontaktujte)

Rámik je určený pre:

iPad 5 (A1822, A1823)
iPad 6 (A1893, A1954)

iPad Air (A1474, A1475, A1476) 

Na objednávku je dostupná aj verzia rámiku pre iPad Air2 a iPad PRO 9,7". V prípade záujmu nás kontaktujte.

Klady:
+ výborná cena v porovnaní s konkurenčnými riešeniami
+ možnosť výberu z niekoľkých farieb predného panelu
+ jednoduchá inštalácia
+ dva senzory 

Zápory:
- je potrebné presne zabudovať inštalačnú krabicu, aby magnety dosadali čo najlepšie.

Záver:

Ak hľadáte rámik na stenu, ktorý bude slúžiť na riadenie všetkého, čo doma máte (je to predsa rámik na iPad) je toto perfektné riešenie. Cenovo výhodnejšie ako riešenia iných značiek a zároveň ponúka všetko, čo môžete od ovládacieho panelu očakávať.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Rámiky na iPad Eutonomy
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela, Cierna
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: Nie je
Obsah balenia: Predný panel, iPAD AIR a rámik do steny
Napájanie: 110 – 240 V AC, 50 – 60 Hz
Spotreba: max. 14 W
Rozmery balenia: 299.7 x 182.9 x 49.1 mm
Ochrana: proti prehriatiu a preťaženiu
Hlasitosť sirény: 89 dB vo vzdialenosti 10 cm
Pre použitie v teplotách: 0°C to +50°C
Prostredie s vlhkosťou: ≤90%, bez kondenzácie
IP ochrana: IP20
Alarmový výstup: max. 120 mA, RON=2,2 kΩ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Eutonomy je poľský výrobca doplnkov pre Smart Home. Vo svojom portfóliu má dve základné rady výrobkov. Prvou sú DIN moduly pre Fibaro produkty. Tieto sú navrhnuté špeciálne na každý jeden z Fibaro komponentov a umožňujú profesionálnu inštaláciu na DIN lištu. Veľkou výhodou tohto riešenia je to, že DIN moduly obsahujú tlačítka pre spínanie daného komponentu v prípade napríklad výpadku systému.

Druhým výrobkom spoločnosti Eutonomy je rámik na stenu určený pre iPad. Vďaka tomuto riešeniu môžete ovládať svoj Smart Home naozaj pohodlne. Navyše tento rámik svojou cenou prekonáva všetku konkurenciu.

Na slovenskom trhu zastupujeme spoločnosť Eutonomy exkluzívne od roku 2018.