Netatmo

Ponuka produktov spoločnosti Netatmo ponúka intuitívnu spätnú väzbu o všetkom, od toho, kto vchádza do vášho domu až po počasie vonku, a umožňuje Vám sledovať množstvo inteligentných údajov. Netatmo Termostat vám pomôže sledovať vašu spotrebu energie a vykurovať váš domov na diaľku, zatiaľ čo Netatmo Welcome, monitoruje kto príde do Vášho domu, a pošle Vám varovanie, ak cudzinci prejdu dverami. Ak chcete pozorne sledovať svoje rastliny a uistiť sa, že sú dostatočne zalievané, ako aj počasie či kvalitu vzduchu, meteorologická stanica je pre Vás ideálna.

15 položiek celkom

Netatmo-Hero-Banner

Ponuka produktov spoločnosti Netatmo ponúka intuitívnu spätnú väzbu o všetkom, od toho, kto vchádza do vášho domu až po počasie vonku, a umožňuje Vám sledovať množstvo inteligentných údajov. Termostat vám pomôže sledovať vašu spotrebu energie a vykurovať váš domov na diaľku, zatiaľ Netatmo Welcome, monitoruje kto príde do Vášho domu, a pošle Vám varovanie, ak cudzinci prejdu dverami. Ak chcete pozorne sledovať svoje rastliny a uistiť sa, že sú dostatočne zalievané, ako aj počasie či kvalitu vzduchu, meteorologická stanica je pre Vás ideálna.

Netatmo

Netatmo je inovatívna značka, ktorá vám zjednoduší a spríjemní každodenný život. Na trh prichádza so špičkovými inteligentnými zariadeniami. Každý, kto hľadá užitočných pomocníkov do inteligentnej domácnosti, ocení produkty Netatmo. Jednotlivé gadgety zvládnete ovládať bez problémov. Vďaka kompatibilite so zariadeniami iOS a Android ich môžete nastaviť na diaľku prostredníctvom aplikácie. Využite najnovšie technológie smart home od Netatmo, ktoré prinášajú pohodlie, bezpečnosť a úsporu peňazí. 

Netatmo thermostat sa prispôsobí vašim návykom

Termostat Netatmo je užitočný pomocník na reguláciu vykurovania vo vašej domácnosti. Spomedzi ostatných značiek vyniká svojím maximálne intuitívnym používateľským rozhraním. To znamená, že aj pokiaľ nie ste technický typ, rýchlo sa s ním naučíte pracovať. Inteligentný algoritmus sleduje vaše návyky, kedy sa nachádzate doma a podľa toho automaticky upravuje teplotu. Vďaka tomu bude vykurovanie efektívne a vy ušetríte za energie. Či už ste doma alebo na cestách, prostredníctvom aplikácie je možné nastaviť teplotu odkiaľkoľvek. Okrem iOS a Androidu je kompatibilný aj s Windows Phone. Ľudia, ktorí nevlastnia smartfóny, môžu Netatmo nastaviť aj manuálne alebo prostredníctvom webovej aplikácie Thermostat by Netatmo

Netatmo meteostanica pre dokonalý prehľad o počasí 

Okrem známej meteostanice Popp nájdete v našej ponuke aj Netatmo meteostanicu. Prostredníctvom nej môžete sledovať vonkajšie poveternostné podmienky – teplotu, vlhkosť, kvalitu vzduchu, CO2, barometrický tlak i úroveň hlučnosti. Pozostáva z vonkajšieho i vnútorného modulu, takže budete mať prehľad aj o kvalite ovzdušia v interiéri. 

Netatmo hlavice: efektívna regulácia vykurovania

Sortiment Netatmo produktov zahŕňa aj termostatické hlavice určené na priame ovládanie teploty radiátorov. Okrem toho môžete teplotu regulovať hlasom alebo v mobilnej aplikácii. Sú ideálne na použitie v bytoch s centrálnym vykurovaním. S Netatmo hlavicami je možné ušetriť až 37 % energie. Ak je počas vykurovania otvorené okno, hlavica to zistí a vyhrievacie teleso sa vypne. 

Pestrá ponuka Netatmo produktov zahŕňa inteligentné senzory, prídavné moduly, vonkajšie i vnútorné kamery, monitory kvality vnútorného vzduchu či smart sirény. Vyberáte si do domácnosti inteligentných pomocníkov? Či už je to vonkajšia Wi-Fi kamera, videovrátnik alebo alarm, radi vám pomôžeme s výberom!  

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru