Netatmo Inteligentný senzor Dverí a Okien - 3 kusy

Kód: DTG-EC-670
€99,90 €83,25 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Netatmo Smart Door and Window Sensors sú dverové alebo oknové senzory, ktoré pracujú len s Netatmo Welcome.

Siréna a senzory pracujú iba s inteligentnou interiérovou kamerou Netatmo Welcome . Maximálne 1 siréna a 12 senzorov na kameru. Siréna musí byť nainštalovaná vo vnútri, v rovnakej miestnosti ako kamera.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Netatmo inteligentný senzor dverí a okien

Podniknite kroky ešte predtým, ako sa votrelec dostane do vášho domu. Inteligentné senzory dverí a okien vás upozornia na problém ešte predtým, ako dôjde k prerušeniu. Nainštalované na dvere a okná podľa vášho výberu môžu zistiť, či sa niekto pokúša vstúpiť do Vášho domu. Zistia tiež, keď sa dvere alebo okno otvoria náhle, a okamžite odošlú vášmu smartfónu notifikáciu. To vám ušetrí drahocenný čas v prípade vniknutia.

Hero-Tag

Skontrolujte, či sú dvere a okná otvorené alebo zatvorené - priamo v aplikácii. Nastavenia v aplikácii môžete kedykoľvek upraviť tak, aby ste sa neustále pozerali na svoj domov nakonfigurovaním inteligentných senzorov dverí a okien tak, aby vám posielali upozornenie do smartphonu, ak sú dvere alebo okno otvorené príliš dlho. Práve ste odišli z domu, ale myslíte si, že ste mohli niečo nechať otvorené? Priamo v aplikácii môžete skontrolovať, či sú dvere a okná vybavené senzorom otvorené alebo zatvorené.

Vlastnosti a technické parametre:

 

  • Rozmery: 76 x 15.8 x 30.4 mm
  • Pripojenie: Bezdrôtové pripojenie medzi Senzormi a Netatmo Smart Indoor Camera: long-range radio
  • Napájanie: 2 AAA batérie (pribalené)
  • Obsah balenia: 3 Smart Door and Window Sensors, Silné lepiace pásky, 3 x 2 AAA batérie
  • Aplikácia zadarmo
  img

Vychutnajte si výhody celého inteligentného poplachového systému s kamerou. Inteligentné dverové a okenné senzory Netatmo, inteligentná interiérová kamera a inteligentná interiérová siréna spolu tvoria kompletný poplašný systém, ktorý chráni váš domov. Môžete dokonca zvoliť konkrétny snímač, ktorý upozorní na alarm, ak sa niekto pokúsi preniknúť do vášho domu.

Dodatočné parametre

Kategória: WiFi/LAN produkty
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
Rozmery: 76 x 15.8 x 30.4 mm
Napájanie: 2 AAA batérie
Pripojenie: Bezdrôtové pripojenie medzi Senzormi a Netatmo Smart Indoor Camera
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ponuka produktov spoločnosti Netatmo ponúka intuitívnu spätnú väzbu o všetkom, od toho, kto vchádza do vášho domu až po počasie vonku, a umožňuje Vám sledovať množstvo inteligentných údajov. Netatmo Termostat vám pomôže sledovať vašu spotrebu energie a vykurovať váš domov na diaľku, zatiaľ čo Netatmo Welcome, monitoruje kto príde do Vášho domu, a pošle Vám varovanie, ak cudzinci prejdu dverami. Ak chcete pozorne sledovať svoje rastliny a uistiť sa, že sú dostatočne zalievané, ako aj počasie či kvalitu vzduchu, meteorologická stanica je pre Vás ideálna.

Netatmo-Hero-Banner