Shelly Plus 1 Mini - WiFi relé 8A

Kód: 12494
Novinka Funguje so SmartThings Funguje s Homey
Značka: Shelly
€14,28 €11,90 bez DPH
Tešíme sa
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Najmenší reléový spínač na svete. Shelly Plus 1 Mini je dostatočne malý na to, aby sa zmestil za akýkoľvek nástenný vypínač alebo zásuvku, možno ho dodatočne namontovať a je vysoko kompatibilný s vaším existujúcim inteligentným ekosystémom. Nie je potrebný žiadny rozbočovač! Jednoduché ovládanie prostredníctvom aplikácie Shelly Smart Control, podporuje až 8A pri 240 VAC a 5A pri 30 VDC. Okrem toho aj podpora skriptovania, webhookov, MQTT, WebSocket, HTTPS, UDP, TLS.

 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Mini veľkosť, mini cena

Shelly Plus 1 Mini je spínací mini modul, navrhnutý predovšetkým s dôrazom na veľkosť a pohodlie. S veľkosťou zmenšenou o 35% je Shelly Plus Mini ideálny do stiesnených priestorov, kam sa tradičné relé jednoducho nezmestia. Zariadenia Shelly Plus 1 Mini vám otvárajú svet možností a umožňujú bezproblémovú integráciu aj do tých najtesnejších priestorov a rozvodných skríň. Okrem toho ich možno diskrétne nainštalovať aj priamo do spotrebiča, ktorý chcete ovládať alebo monitorovať. Napriek svojej malej veľkosti, zariadenia Shelly Plus 1 Mini nerobia žiadne kompromisy v oblasti výkonu ani funkčnosti.

Snímka obrazovky 2023-09-05 221814-min

Kľučové vlastnosti Shelly Plus 1 Mini

Shelly Plus 1 Mini je možné ovládať priamo a bez Hub-u cez Wi-Fi sieť prostredníctvom smartfónu pomocou aplikácie Shelly Cloud. Spravujte a ovládajte svoj domov alebo zariadenie, nastavujte scény, plány a upravujte nastavenia, nech ste kdekoľvek prostredníctvom cloudového prístupu. Okrem toho, Shelly Plus 1 Mini poskytuje rýchle pripojenie cez Bluetooth, podporuje hlasových asistentov či umožňuje mjS scriptovanie. Shelly Plus 1 je kompatibilný s platformami Amazon Alexa, Home Assistant, Smart Things a ďalšími platformami domácej automatizácie tretích strán. Zariadenia Shelly Plus je možné tiež zoskupiť so všetkými zariadeniami Shelly, ako aj s inými inteligentnými domácimi zariadeniami v domácej sieti. 

 Snímka obrazovky 2023-09-05 221754-min

Inovátor domácnosti

Vďaka kompaktným rozmerom sa Shelly Plus 1 Mini diskrétne zmestí naozaj všade. Po inštalácii vám Shelly Plus 1 Mini umožní bez námahy ovládať vaše svetlá alebo iné spotrebiče pomocou aplikácie. Prispôsobte si osvetlenie k vašej dennej rutine pomocou personalizovaných plánov a šetrite energiu. Premena starých elektrických spotrebičov na inteligentné zariadenia je so zariadením Shelly Plus 1 Mini ešte dostupnejšia. Jeho limit 8A je ideálny na premenu malých a stredne veľkých spotrebičov na inteligentné zariadenia. Lampy, kávovary a iné zariadenia sa tak stanú inteligentné. Umiestnite ho do zásuvky alebo ho diskrétne umiestnite do krytu spotrebiča, čím sa vyhnete potrebe dodatočnej externej kabeláže.

 Snímka obrazovky 2023-09-05 221800-min

Funkcie Shelly Plus 1 Mini

  • Wi-Fi - Pripojte Shelly Plus 1 Mini k vašej sieti Wi-Fi. HUB nie je potrebný
  • Bluetooth - Pridajte zariadenia rýchlo a jednoducho prostredníctvom pripojenia Bluetooth pomocou aplikácie Shelly Cloud
  • Podpora nízkeho napätia - Shelly Plus 1 Mini môže byť napájaný 110-240 VAC, 24-240 VDC alebo 12VDC
  • Suché (bezpotenciálové) kontakty - Používajte široký rozsah úrovní výstupného napätia. Podporuje aj nízke napätie
  • Extrémne rýchly procesor ESP32
  • Zvýšená bezpečnosť - Vylepšená ochrana proti prehriatiu so softvérovými prahmi na kontrolu a predchádzanie poruchám
  • Zlepšené zabezpečenie - Podpora MQTT a WSS, TLS a vlastných certifikátov pre širokú škálu prípadov použitia
  • Zlepšené API rozhranie - Široká škála cloudových pripojení a lokálnych integrácií s oveľa nižšími nákladmi na integráciu

 Snímka obrazovky 2023-09-05 221749-min

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Modra
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Podporované v systéme: Homey, Google Home
? Bezdrôtový protokol: WiFi, Bluetooth
Napájanie AC: 110 - 240 VAC
Suchý kontakt: Áno
Počet výstupov: 1
Max. záťaž: 16A
Pre použitie pri teplotách: od -20 až do + 40 °C
Vlastná spotreba zaraidenia: < 1,2 W
Protokol WiFi: 802.11 b/g/n
Rozmery: 29 x 35 x 16 mm
Hmotnosť: 19 g
Materiál: Plast
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.