Videovrátnik 2N IP Verso - Hlavná jednotka s kamerou

Kód: 9155101C 9155101CB Zvoľte variant
€986,40 €822 bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

2N IP Verso je bezpečnostný interkom, ktorý vďaka modularite nájde uplatnenie všade tam, kde je potrebné vybrať si konkrétnu funkciu a účel použitia.

Hlavná jednotka s/bez kamery je určená na inštaláciu do dvoj alebo troj montážneho rámiku. Montážne rámiky sú v prevedení pre inštaláciu na povrch, alebo pre inštaláciu pod omietku. Montážna krabica pod omietku sa objednáva samostatne.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

2N IP Verso - Hlavná jednotka s kamerou

Vďaka rôznym možnostiam modulácie  si tak napríklad zvoliť HD kameru s infračerveným prisvietením a nočným videním alebo čítačku smart kariet (Smart Card Reader). Možno ho nielen jednoducho integrovať do existujúceho kamerového a dohľadového systému, ale vďaka programovateľným skriptom tak naviac celý systém využiť aj ako bezpečnostný prvok ochrany objektu.

maxresdefault

Interkom 2N IP Verso je okrem toho aj veľmi odolný, bez chýb pracuje v prostredí od -40 ° do + 60 ° C a vydrží aj neočakávanej nástrahy počasia. Komunikácia medzi jednotlivými interkomami  a LAN sietí prebieha vďaka protokolu 802.1x zabezpečene a interkom je tak vďaka uzavretému OS odolný voči útoku hackerov. Voľnosť voľby funkcionalít, miery bezpečnosti a odolnosti je hlavným stavebným kameňom pre každého náročného zákazníka. Ak uvážime, že tento IP interkom vyniká tiež v otázke luxusného dizajnu, môžeme smelo vyhlásiť, že na trhu IP interkomov nič také nenájdete. 

Netesnosť_


Vlastnosti

  • BLUETOOTH TECHNOLÓGIA

Získajte najnovšiu technológiu v prístupovom systéme. Vďaka Bluetooth modulu nahradíte riešenie prístupových kódov, vstupných kariet či distribúciu kľúčov.

 
  • DOTYKOVÝ DISPLEJ

Zostavte si intuitívne a štruktúrovaný adresár kontaktov, rovnako tak ako vo vašom smartfóne. Odolný voči vode, mechanickému poškodeniu a skvele čitateľný na slnku.

     
  • KAMERA S NOČNÝM VIDENÍM

Sledujte aj v úplnej tme, kto stojí pred vašimi dverami. Kamera je navyše skrytá bežnému pohľadu. Narušiteľ tak vôbec netuší, že je snímaný.

 
  • ČÍTAČKA ODTLAČKOV PRSTOV

Zaistite si maximálne bezpečie vstupu do svojho domu za využitie modernej, absolútne bezpečné prístupové technológie v kombinácii s luxusným dizajnom.

     
  • 2N REMOTE CONFIGURATION

Šetrite čas a peniaze za výjazdy vďaka našej bezplatnej službe. Získajte vzdialený prístup k všetkým zariadeniam skrze bezpečné pripojenie cez cloud.

 
  • INTUITÍVNE OVLÁDANIE A VYHLADÁVANIE

Dotykový displej disponuje všetkými funkciami mechanické klávesnice. Objavte jeho luxusný vzhľad, intuitívne ovládanie a vyhľadávanie.


  • Technické parametre:

- Napájanie: PoE 802.3af, 48 V / 380 mA DC
- Signalizačný protokol: SIP 2.0 (RFC - 3261)
- Mikrofón: 1 integrovaný mikrofón
- Reproduktor: 2W
- Audio stream Kodeky: G.711, G.729
- Kamera - Rozlíšenie JPEG: 1280 x 960 px
- Rozlíšenie videohovor: 640 x 480 px
- Pozorovacie uhol: 120 ° (H), 90 ° (V), 145 ° (D)
- Infračervené prisvietenie: áno

  2n-ip-verso_1

Dodatočné parametre

Kategória: Videovrátniky 2N
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Videovrátnik
? IP ochrana: IP65
? Napájanie zariadenia: POE
? Bezdrôtový protokol: LAN
? Počet výstupov relé: 1
? Farba zariadenia: Čierna
Audio stream Kodeky: G.711, G.729
Kamera rozlíšenie JPEG: 1280 x 960 px
Rozlišenie videohovor: 640 x 480 px
Pozorovací uhol: 120° (H), 90° (V), 145° (D)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Český výrobca 2N ponúka videovrátniky pre rodinné domy aj developerské projekty. Vďaka ich variabilite si dokážete naskladať videovrátnika presne podľa svojich predstáv, napríklad s klávesnicou, Bluetooth, čítačkov odtlačkov prstov, ...