MCO IR Termostat IR2900

Kód: IR2900
Funguje s FIBAROM
Značka: MCO Home
€119 €99,17 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

iR termostat MCO Home prináša možnosť ovládania klimatizácií rôznych značiek pomocou systému Z-Wave. Vďaka podpore aplikácie IR Thermostat je nastavenie tohto zariadenia jednoduché. Vyberiete si, ktorú klímu chcete ovláda, spárujete a hotovo.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Ovládanie klimatizácie v Z-Wave systéme

IR termostat MCO Home IR2900 je skvelá možnosť, ako ovládať klimatizáciu v systémoch FIBARO, SmartThings a iných. Tento termostat komunikuje s riadiacou jednotkou pomocou protokolu Z-Wave 800. Následne, keď mu zadáte príkaz, posiela ho priamo do klimatizácie pomocou Infra príkazov, presne tak, ako to robí bežný diaľkový ovládač. 

Nastavenia tohto termostatu sú veľmi jednoduché, stačí si nainštalovať aplikáciu IR Thermostat (googple play store aj apple store), kde si pred používaním termostat nastavíte na Vašu klimatizáciu pomocou pár krokov. Vyberiete si z databázy značiek, otestujete a uložíte. 

Následne po pridaní termostatu do Z-Wave systému už používate termostat na ovládanie klimatizácie, nie len pomocou mobilu, ale aj pomocou scén.

MCO ponúka širokú databázu značiek, takže proces učenia je naozaj jednoduchý. 

Všetky údaje po ruke

Prehľadný displej Vám dáva všetky informácie tak, ako ich potrebujete. Režim, nastavená teplota, sila ventilátora ale aj časovač, to všetko je možné nastaviť priamo cez termostat a zároveň všetky tieto informácie viete z displeja aj vyčítať. Navyše, vďaka možnosti napájania z 5DC USB ako aj pomocou zabudovanej nabíjateľnej batérie je možné toto zariadenie umiestniť presne tam, kde potrebujete. Zariadenie taktiež meria teplotu a vlhkosť.

Ovládanie klimatizácie aj kúrenia

Tento termostat popri ovládaniu klimatizácie umožňuje posielať aj Z-Wave príkazy do relátok na ovládanie kúrenia. To znamená, že je ideálny pre domy, kde potrebujete riadiť v lete klimatizáciu a v zime kúrenie. Vy tak nemusíte mať vedľa seba dve zariadenia, postačuje toto jedno.

MCO-Home-IR2900

Relátko stačí nastaviť na klimatizáciu pomocou aplikácie IR Termostat a urobiť pridruženie na relátko, ktoré ovláda buď kotol alebo ventil zóny podlahového kúrenia. Následne si na termostate môžete zvoliť režim kúrenia alebo chladenia. Po nastavení správneho režimu termostat buď ovláda klímu alebo relátko na kúrenie.

Technické vlastnosti IR2900:

  • Z-Wave 800
  • Napájanie: Nabijateľné batérie/ 5V USB Type-C
  • S2 zabezpečenie
  • Rozhranie teplôt: 0°C do 55°C
  • Rozhranie vlhkosti: 0% to 90%RH
  • Pre použitie pri teplotách: -10~+55℃ <90%RH (bez kondenzácie)
  • MAteriál: PC+ABS
  • Inštalačná krabica: 60.3mm
  • Inštalácia: Na stenu alebo položené

Dodatočné parametre

Kategória: Moduly pre Smart kúrenie / chladenie
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Termostat
? Napájanie zariadenia: Batéria, 5VDC
? Podporované v systéme: Fibaro HC3, FIBARO HC3 LITE, SmartThings
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Typ senzora: Senzor teploty, Senzor vhkosti
? Typ kúrenia: Teplovodné podlahové kúrenie, Chladenie, Ovládanie kotla
? Farba zariadenia: Biela
Položka bola vypredaná…

Ukážka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MCO Home je na našom trhu už dobre stabilizovaná značka. Aj napriek tomu, že sa jedná o výrobcu z číny, sú produkty tejto značky vysokej kvality a počet reklamácií je praktický nulový. Pritom sa termostaty tejto značky predávajú už niekoľko rokov.

MCO Home vo svojom portfóliu spája všetko, čo môžete potrebovať okolo kúrenia, chladenia, vetrania... Práve v týchto oblastiach dominuje aj v dizajne produktov.