15 položiek celkom
FIBARO_radiatorova_hlavica
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
€100,35
FIBEFGT-001
Donexon Z Wave radiatorova hlavica
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
€59,90
DONEVARMOTZECO
Remotec ZXT800
€89,99
REMEZXT800
Remotec Z Wave Hlavica
€70
REMEZTRVV01
HeatIT Transformer
Tip
€29,90
4512648
HeatIT_Z-Temp2_DC_adapter
€19,20
4512659

Ako na Smart kúrenie?

Kúrenie a chladenie patrí medzi základné prvky inteligentného domu a práve vďaka integrácií týchto zariadení dokážete ušetriť nemalé prostriedky a to bez zníženia komfortu. S použitím širokej škály termostatov, možnosťou zapojenia všetkých systémov kúrenia do jedného inteligentného domu a riadením kúrenia aj na diaľku cez mobil či tablet je Z-Wave inteligentný dom ideálnym riešením, ak chcete spojiť pohodlie a úsporu. Riadiaca jednotka Vám navyše umožní komunikáciu s Vaším domom, ako aj ovládanie kúrenia aj na diaľku.

Inteligentné kúrenie – povedze jednoducho "áno"

Inteligentné systémy vykurovania a chladenia v domácnostiach ponúkajú majiteľom domov, ktorí chcú ušetriť energiu a uľahčiť si život, celý rad výhod. Jednou z hlavných výhod týchto systémov je ich schopnosť automaticky upravovať teplotu vo vašej domácnosti na základe vašich preferencií a časového rozvrhu. Ak napríklad zvyčajne odchádzate do práce o 8:00 ráno a vraciate sa o 18:00 večer, inteligentný termostat dokáže automaticky znížiť teplotu počas vašej neprítomnosti a opäť ju zvýšiť, keď sa vraciate domov, čím zabezpečí, že sa vždy budete cítiť pohodlne bez plytvania energiou.

Smart vs. klasické kúrenie: v čom je rozdiel?

Výhodou smart vykurovania či chladenia je možnosť ovládať vykurovací a chladiaci systém na diaľku pomocou smartfónu alebo iného zariadenia. To znamená, že teplotu vo vašej domácnosti môžete nastaviť aj počas vašej neprítomnosti, čím zabezpečíte, že po návrate vám nikdy nebude príliš teplo alebo príliš zima.
Inteligentné systémy vykurovania a chladenia v domácnosti majú tiež schopnosť naučiť sa vaše preferencie v priebehu času a podľa toho vykonávať úpravy. To znamená, že čím viac systém používate, tým je efektívnejší, čo v konečnom dôsledku vedie k ešte väčším úsporám energie.

Chladenie či kúrenie v dome už nikdy nebude také ako predtým

Okrem vyššie zmienených výhod smart kúrenia a chladenia sú navyše mnohé inteligentné domáce systémy vybavené snímačmi, ktoré dokážu zistiť zmeny teploty a vlhkosti a podľa toho vykonať úpravy. To znamená, že si môžete byť istí, že vo vašom dome je vždy ideálna teplota a vlhkosť, aj keď tam nie ste.

Inteligentné vykurovanie obytného priestoru či smart podlahové chladenie – máme pre vás k dispozícii všetko, čo potrebujete!

Celkovo sú inteligentné systémy vykurovania a chladenia domov skvelou voľbou pre majiteľov domov, ktorí chcú ušetriť energiu a urobiť si život pohodlnejším. Vďaka možnosti automatického nastavenia teploty, diaľkového ovládania systému, učenia sa vašich preferencií v priebehu času a zisťovania zmien teploty a vlhkosti vám tieto systémy pomôžu udržať si pohodlie a zároveň šetriť energiu.

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru