Zásuvka USB: smart riešenie

2 položiek celkom

Zásuvky s USB 

Inteligentné zásuvky s USB pomaly nahrádzajú tradičné štandardné zásuvky. Prečo? Existuje veľa dôvodov. Hlavným dôvodom je to, že inteligentné zásuvky môžu zmeniť spôsob komunikácie s vašimi spotrebičmi. Pýtate sa, ako je to možné? USB zásuvka vám umožňuje ovládať elektrické spotrebiče na diaľku, vďaka čomu ich môžete zapnúť/vypnúť, aj keď práve nie ste doma.  

USB zásuvky vám pomôžu ušetriť peniaze

Každý v súčasnosti hľadá cestičky, ako ušetriť čo najviac za elektrickú energiu. Inteligentné zástrčky môžu pomôcť znížiť váš účet za elektrinu a urobiť váš domov bezpečnejším bez toho, aby ste omylom nechali zapnutú žehličku na vlasy alebo ohrievač. Pripojte ich ku vašej centrálnej jednotke a ovládajte ich pohodlne cez smartfón alebo tablet. Jediným klepnutím na obrazovku telefónu môžete vypnúť každú zásuvku. Je veľmi ľahké zabudnúť a nechať v zásuvke zapnuté zariadenie, no vďaka ovládaniu na diaľku to už bude minulosťou.  

Zásuvka USB je praktické riešenie

Každý, kto pracuje z domu na počítači, alebo aj v kancelárii, vie, že zásuviek nie je nikdy dosť. Vybil sa vám počítač, telefón, tablet či iné zariadenia a nemáte ich kam “zapichnúť”? Zásuvky s USB predstavujú skvelý spôsob, ako z jedného miesta nabíjať súčasne niekoľko zariadení. Výhodou je, že zapojené zariadenia si vôbec neprekážajú. Ako iste viete, u klasických zásuviek a predlžovačiek to je zvykom. V našej ponuke nájdete klasické zásuvky s USB portmi a taktiež ich inteligentné verzie. Na výber máte z mnohých variantov, k dispozícii máme rôzne dĺžky káblov, aby ste si mohli svoje zariadenia odkiaľkoľvek flexibilne nabíjať bez zbytočného premiestňovania sa za zásuvkou. 

Dvojzásuvka s USB

Samozrejmosťou je aj dvojzásuvka s USB. Súčasne si tak môžete nabíjať notebook, smartfón a inteligentné hodinky. Skvelé riešenie pre pracovníkov kancelárií, freelancerov a všetkých, ktorí dennodenne pracujú s modernými technológiami. 

USB zásuvka – aké si u nás môžete zakúpiť?

K dispozícii máme zásuvky s USB od popredných značiek, ktoré je možné pridať do vašej inteligentnej domácnosti, v ponuke máme aj také, ktoré síce neobsahujú smart funkcie, no dizajnovo ladia k ostatným produktom daného výrobcu. Reč je napríklad o Walli USB zásuvke FIBARO, ktorá neobsahuje technológiu Z-Wave a neobsahuje žiaden komunikačný protokol. Je len na vás, či si vyberiete smart alebo klasickú zásuvku.

Hľadáte elektrické zástrčky, zásuvky či smart technológie pre vaše bývanie za bezkonkurenčné ceny? Všetko potrebné nájdete na Homesystem.sk! Naším cieľom je každému zákazníkovi poskytnúť pridanú hodnotu. Všetky produkty, ktoré u nás nájdete, najprv skúšame, testujeme a používame, aby sme vám mohli priniesť detailné informácie o produkte, vrátane výhod i nevýhod. Na základe toho od nás v cene produktu získate predpredajnú technickú podporu. Ak sa nevyznáte v moderných technológiách, nezúfajte. Postaráme sa o to, aby ste u nás našli to najlepšie, čo potrebujete. Ozvite sa nám a ochotne vám poradíme s výberom. 

Sme oficiálnym distribútorom značiek FIBARO, HeatIT, Popp a Aeote, vieme vám ponúknuť garanciu tej najnižšej ceny. Pokiaľ na trhu nájdete výhodnejšiu ponuku s rovnakými službami ako u nás, my vám ju dorovnáme a potešíme vás niečím navyše. 

Našli ste u nás elektrické zásuvky, aké ste dlho hľadali? 

Nepremeškajte šancu na výhodnú kúpu a objednajte si ešte dnes. Pri objednávke môžete získať skvelé zľavy. Ak si nakúpite produkty nad 150 €, dopravu máte automaticky zadarmo! Obzvlášť upozorňujeme, že pri vyšších sumách sa vám v košíku automaticky odpočítajú tieto zľavy: 

  • nad 200 € automatická zľava 2 %
  • nad 500 € automatická zľava 5 %
  • nad 800 € automatická zľava 8 %
  • nad 1000 € automatická zľava 9 %
  • nad 1500 € automatická zľava 12 %
  • nad 2000 € automatická zľava 14 %
  • nad 2500 € automatická zľava 17 %

 

Máte radi bezdrôtové vychytávky? Skúste bezdrôtový termostat.
Chcete ušetriť za elektrinu? Pomôže vám časovač!
Do vašej smart domácnosti sa určite zíde aj WiFi zásuvkaDodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru