Walli zásuvka FIBARO - Biela

Kód: FGWOE-011
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: FIBARO
€74,28 €61,90 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Walli zásuvka je Smart zásuvka v jedinečnom Walli dizajne. Inštaluje sa ako klasická zásuvka, dokáže však oveľa viac a to vďaka podpore Z-Wave. Jednoducho ju pridáte do Smart Home systému a od tej chvíle je máte obrovské možnosti jej ovládania.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

FIBARO Walli

Štýlový krok do budúcnosti

FIBAROWalli

Farebná kombinácia : Biela

Walli zásuvka:

Walli zásuvka je zariadením, vďaka ktorému získate okamžitú možnosť ovládania akéhokoľvek zapojeného zariadenia aj na diaľku. Pridaním do systému FIBARO alebo iného Z-Wave systému máte kontrolu nad svojimi zariadeniami.

Navyše, Walli zásuvka umožní taktiež meranie spotreby, vďaka čomu budete mať dokonalý prehľad o tom, koľko spotrebujete. 

Vďaka tomu, že je všetko zabudované do jedného tela už nie je potrebné riešiť umiestňovanie modulu pod zásuvku alebo používať medzi kus. Tieto zásuvky sú tak naozaj extrémne jednoduché na inštaláciu a nainštalovať by ich mal zvládnuť každý elektrikár. 

recenziageek

Walli zásuvka je schopná vypínať a zapínať záťaže:

  • 16A – odporové zaťaženie
  • 16A – žiarovky
  • 16A – indukčné zaťaženie (cosφ = 0.75-0.8)
  • 4A – pilot duty (cosφ < 0.35)
  • 4A – motor
  • 4A – elektronické predradníky

Jedinečný dizajn a najmodernejšie technológie

Dizajn Smart zásuviek Walli od Fibara je inšpirovaný perlou. Jej nekonečná sofistikovanosť a krása doplní každý dokonalý interiér. Rada vypínačov a zásuviek Walli navyše obsahuje Z-Wave Plus čip, vďaka čomu tieto vypínače slúžia ako súčasť Smart Home.

product_outlet_E      

LED kruh, ktorý zapadne do Vášho interiéru

LED kruh môže svietiť presne takou farbou, akú vyžadujete a vďaka tomu ho dokonale prispôsobiť svojím potrebám. 

Zároveň, LED kruh môže signalizovať to, akú spotrebu má aktuálne ovládané zariadenie.

 

Komponenty navrhnuté pre dokonalosť

wallikompozicia

Zásuvky Walli od Fibara v sebe ukrývajú všetko, čo potrebujete. Stačí ich napojiť tak, ako bežné zásuvky a jednoducho pridať do systému Smart Home. Vďaka zabudovanému Z-Wave modulu ho môžete ovládať pomocou mobilu alebo automaticky. 

Klady:

+ Vynikajúci dizajn
+ Až 16A relé

+ Jednoduchá inštalácia
+ Možnosť zakomponovať do troj rámčekov
+ Kompletná ponuka modulov (relé, žalúzie, stmievače, zásuvky...)

Zápory:

- Vyššia cena pri potrebe viacerých vypínačov na jedno svietidlo
- Nie každému sadne dizajn

Sú Walli pre Vás?

Funkcie, ktoré Walli ponúkajú je možné docieliť aj tak, že pod klasický vypínač sa umiestní Z-Wave modul. Preto je Walli odporúčané pre tých, ktorým sa páči dizajn tejto rady vypínačov a ktorým nevadí vyššia cena pri kompletnej automatizácií. Samozrejme, Walli je možné kombinovať tak, že si ich umiestnite len do niektorých miestností a do ostatných použijete klasické Z-Wave moduly pod vypínač.

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty Z-Wave
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
Rozmer: 86mm (Š) x 86mm (D) x 51mm (V)
Napájanie: 110-230V~50/60 Hz
? Odporúčaná ochrana: 16A typ B istič
Požadované krabice: Ø = 60mm, hĺbka ≥ 40mm
Pre použitie pri teplotách: 0-35 °C
Pre použitie pri vlhkosti: 10–95% RH bez kondenzácie
Pre zaťaženie: 16A – odporové zaťaženie 16A – žiarovky 16A – indukčné zaťaženie (cosφ = 0.75-0.8) 4A – pilot duty (cosφ < 0.35) 4A – motor 4A – elektronické predradníky
Aktívny prvok: mikro relé μ
Výkon vysielača z-Wave: EIRP max 6dBm
Položka bola vypredaná…
5
0x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
RK Avatar autora | 21.11.2022
Pekná, funkčná zásuvka. Montáž jednoduchá - dobre vlezie do vnútornej krabičky v stene. Spárovanie s HC3 po namontovaný zásuvky bezproblémové. Tlačítko zapnutia, vypnutia, párovania mohlo byť možno aj inak vymyslené, lebo bez tenkého šrobováku ho nie je možné stlačiť.
4
RS Avatar autora | 18.3.2022
dobrý vzhled, podpora, dobrá funkčnost. Negativa: vypínací a párovací tlačítko by nemuselo být uvnitř žásuvky, ale mohlo být na boku. Qr kod s pinem umístěný na zadní straně celého zařízení je taky blbost, jelikož je nutné mít při párování zásuvku pod napětím. Mohlo být pin na zadní straně rámečku, čímž by stačilo sundat ráměček a živá část by zůstala zapojena. V případě zapojení i v případě potřeby přepárování (fibaro neumí aktualizovat S2 zapojené zařízení) je nutné rozebrat celou zásuvku. Mohli by dělat i dvoj zásuvky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Spoločnosť HomeSystem s.r.o. je oficiálnym distribútorom značky FIBARO pre Slovenskú republiku. Nákupom u nás dostávate produkty z prvej ruky, najrýchlejšie riešenie reklamácií a samozrejme, môžete využiť našu sieť zaškolených certifikovaných inštalatérov, ktorí Vám systém nastavia, ak si neviete poradiť. 

FIBARO - skutočný bezdrôtový Smart Home

Hľadáte odpoveď na otázku, aký bezdrôtový Smart Home systém je najlepší? Práve ste našli. Systém FIBARO má všetky pokročilé funkcie, ktoré nájdete v káblových systémoch za desiatky tisíc eur. Dokáže ovládať svietenie, tienenie, kúrenie, zavlažovanie, ale aj bazény, čerpadla a mnoho ďalšieho. Vďaka podpore protokolu Z-Wave podporuje FIBARO stovky produktov od rôznych výrobcov. Vy tak nie ste viazaný len na jedného výrobcu. 

 

Fibaro_rozhranie

ktory_Fibaro_modul

FIBARO_senzory