FIBARO zásuvka typ E (FIBARO Wall Plug E)

Kód: FIBEFGWPE-102-5
Tip Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: FIBARO
€72,98 –21 %
FIBARO_zasuvka_typ_E_(FIBARO_Wall_Plug_E)
€72,98 –21 % €57 €47,50 bez DPH
Skladom (9 ks)
Ako chcete produkt kúpiť? ?
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

FIBARO zásuvka (FIBARO wall plug) je jedinečná nielen svojou veľkosťou, dizajnom, ale aj funckiami. Meranie spotreby ju predurčuje na použitie v celom dome. Teraz už s podporou Z-Wave PLUS

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Naj-sofistikovanejšie zariadenie

FIBARO zásuvka s funkciou merania energie je inteligentný, najjednoduchší na obsluhu, extrémne kompaktný a sofistikovaný adaptér, ktorý navyše môžete ovládať bezdrôtovo. Tento vysoko funkčný zásuvkový adaptér môžete používať v ktorejkoľvek zásuvke, v ktorej chcete ovládať zariadenia a kontrolovať ich spotrebu. FIBARO zásuvka je extémne kompaktná, ide o najkrajšie zariadením svojho druhu dostupným na svete. Jej moderný dizajn sedí perfektne do interiérového dizajnu. Pozrite sa na dokonalosť jej vypracovania a nádherný krištáľový power kruh.

9539320_orig   9728207_orig

Ultra jednoduché zapojenie 

Zásuvka si nevyžaduje žiadnu náročnú inštaláciu.  Jej zapojenie je nesmierne jednoduché a zvládne ho každý. 

Krok 1:

Vyberte ju z krabice. Potom ju zastrčte do zásuvky a zariadenie, ktoré cez ňu chcete ovládať zastrčte do nej.

Krok 2:

Stlačte tlačítko "B". Tlačítko na jej boku umožní pridanie do siete (stačí urobiť len raz)

fibarozasuvkabanner

fibaro zasuvka z wave   fibaro home center 2
 

Excelentný dizajn
 
Každý komponent bol vyrobený s majstrovskou precíznosťou a testovaný v extrémnych podmienkach. FIBARO zásuvka je produkt navrhnutý pre Vás. Aj napriek stovkám technických podmienok bola navrhnutá a vyrobená bez kompromisov. Nie je to len jednoduchá súčasť ovládania domácnosti, je to naozajstné umelecké dielo. Vezmite ju do ruky a uvidíte tú lásku, ktorú vložili inžinieri do tohto zariadenia. 
fibarozasuvka1
 
Krištáľový RGB LED prsteň Vás informuje o aktuálnej spotrebe zariadenia, ktoré je doň zasunuté, a to vďaka zmene svojej farby. Konštrukcia je vytvorená s vysoko kvalitných materiálov a leštená s presnosťou na 3 nanometre

História a spotreba energie

Sledujte aktuálnu spotrebu energie Vášho domu vďaka jednej z funkcií Home Center 2. Objavte tak vampírov energie a rozhodnite, čo s nimi spravíte. Jasný a jednoduchý graf spotreby ukazuje históriu použitia energie. Dáva Vám tak možnosť riadiť a efektívne plánovať účty za jej spotrebu.

fibarozasuvka2   fibarozasuvka3

Jednoduché porovnanie odlišných zariadení

Energetická spotreba všetkých zariadení pripojených do systému je zoradená aj v intuitívnom koláčovom grafe, v skupinách, podľa percent. Ako ušetriť peniaze v každej izbe? Môžete vidieť Top 5 najväčších žráčov energie vo svojom dome. Graf Vám môže ukázať buď konkrétne zariadenie, alebo miestnosti. Overte si energetické triedy Vašich domácich spotrebičov.

fibarozasuvka4   fibarozasuvka5

Bezpečnosť Vašich detí

Zariadenie obsahuje špeciálnu vstavanú krytku, ktorá zabezpečuje ochranu zásuvky a najmä bezpečnosť Vašich detí, ktorých zvedavosť a kreativita v prvých rokoch je nekonečná.
 
fibarozasuvka6   fibarozasuvka7

 

Hlásenie poškodeného zariadenia
 
Toto zariadenie je najbezpečnejšou zásuvkou na svete, pretože nedovolí prístup energie ku skratovanému zariadeniu, ktoré je do neho zapojené. Vďaka tomu chráni celý elektrický systém proti poškodeniu. Taktiež môže reportovať, ak zariadenie nepracuje správne. Okamžite, ako zásuvka vypne pokazené zariadenie, dostanete oznámenie o vypnutí zariadenia SMS-kou alebo emailom. Hlásenie sa taktiež ukáže vo vašom užívateľskom rozhraní. Pokazená chladnička?
fibarozasuvka8
Žiaden problém. Zásuvka, ktorá spolupracuje s Home center 2 ju automaticky odpojí a bude Vás o tom informovať. Už nebudete prekvapený, keď sa vrátite domov.

Náklady pod kontrolou
 
fibarozasuvka9
 
FIBARO Zásuvka je jediná svojho druhu, ktorá Vám umožní kontrolovať spotrebu energie. Zmena farby jemného kryštáľového LED kruhu Vás informuje o aktuálnej spotrebe zásuvky. Okrem toho, vstavaný teplotný senzor Vás bude informovať s blikajúcim fialovým svetlom ak teplota prekročí 55 stupňov. Hlásenie sa taktiež ukáže, ak sa prekročí aktuálna spotreba nad 2.5 kW.

 
Vstavaný senzor dosahu siete


FIBARO zásuvka má jedinečnú funkciu testovania dosahu Z-Wave siete. Ultra jednoduchý a rýchly čas testovania siete ukazuje aktuálny stav dosahu. Celý proces začnete stlačením tlačítka na zásuvke na niekoľko sekúnd. LED fialové svetlo Vás upozorní, že zariadenie je v testovacom režime. Potom si už porovnajte dosah na základe farebného rozhrania.
fibarozasuvka10

Detská pestúnka
 
Jasné pravidlá sú extrémne dôležité pri výchove detí. Home System môže pomôcť aj v tejto oblasti. Pripojte zásuvku do hracej konzoly alebo TV v detskej izbe a na diaľku môžete rozhodnúť, kedy tieto zariadenia deti môžu používať. Môžete nastaviť aj neustály prístup na tieto zariadenia a na diaľku len kontrolovať, kedy sú používané.fibarozasuvka11

Bezdrôtová aktualizácia
 
Vaše zásuvky môžete aktualizovať bezdrôtovo. Stačí v systéme vybrať aktualizáciu a všetky moduly si automaticky stiahnu nový softvér. Nemusíte tak strácať čas odpájaním a znovu pripájaním všetkých modulov a môžete sa radšej venovať Vašej rodine.
fibarozasuvka12

Funkcia nočnej lampy
 
Perfektný LED krúžok zásuvky vyžaruje jemne modré alebo biele svetlo keď je zapojené, čo hrá ideálnu úlohu ako nočná lampa. Ultra jemné svetlo môže byť vypnuté alebo zapnuté stlačením tlačítka.
fibarozasuvka13

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Smart zásuvky
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Podporované v systéme: Homey, Fibaro HC3, Fibaro HC2, Fibaro HCL
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Farba zariadenia: Biela

Ako pripojiť k Homey

Pozrite si video

Pozrite si video

5
10x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 10.4.2024
super krpatá zásuvka so zobrazením výkonu s farebnými škálami škoda že je len do 2500 W, kratkodobo do 3500W(potom sa vypňe)
5
Avatar autora | 22.11.2020
+ Najlepsia zasuvka aku som kedy skusal

5
PH Avatar autora | 27.11.2019
Super vecička,trošku drha,ale funguje s fibarom perfektne.
5
PK Avatar autora | 29.7.2019
Šikovná vecička, pekný design. Len keby bola lacnejšia :-) Pretože cena nie je problém, ak ich človek potrebuje 2-3, ale keby ich chcel viac, je to dosť veľká pálka.
5
IL Avatar autora | 27.5.2019
jednoduché používanie, pekný výrobok, funguje dobre
5
JM Avatar autora | 11.12.2018
Jednoducha instalacia, super funkcia vypnutie / zapnutie aj manualne na zasuvke, aj vzdialene. Pre mna ale dolezitejsi udaj meranie spotreby.
5
VT Avatar autora | 29.10.2018
Skvely dosah a jednoducha instalacia. Dizajn je krasny, takze palec hore.
5
P Avatar autora | 28.2.2018
Splna vsetko, co od produktu cakam. Pekny dizajn ako bonus navyse:)
5
JT Avatar autora | 13.10.2017
-jednoduchy inclusion proces, jednoduche ovladanie vzdialene aj buttonom na zasuvke, pekny dizajn + podsvietenie, 2.5kW. Vyhodne najma ked treba nieco zautomatizovat rychlo bez rozoberania zasuviek, pripadne len docasne. Produkt odporucam. (testovane s Fibaro HC2)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Spoločnosť HomeSystem s.r.o. je oficiálnym distribútorom značky FIBARO pre Slovenskú republiku. Nákupom u nás dostávate produkty z prvej ruky, najrýchlejšie riešenie reklamácií a samozrejme, môžete využiť našu sieť zaškolených certifikovaných inštalatérov, ktorí Vám systém nastavia, ak si neviete poradiť. 

FIBARO - skutočný bezdrôtový Smart Home

Hľadáte odpoveď na otázku, aký bezdrôtový Smart Home systém je najlepší? Práve ste našli. Systém FIBARO má všetky pokročilé funkcie, ktoré nájdete v káblových systémoch za desiatky tisíc eur. Dokáže ovládať svietenie, tienenie, kúrenie, zavlažovanie, ale aj bazény, čerpadla a mnoho ďalšieho. Vďaka podpore protokolu Z-Wave podporuje FIBARO stovky produktov od rôznych výrobcov. Vy tak nie ste viazaný len na jedného výrobcu. 

 

Fibaro_rozhranie

ktory_Fibaro_modul

FIBARO_senzory