Fibaro senzor dverí 2 gen.

Kód: FIBEFGDW-002-2 FIBEFGDW-002-1 FIBEFGDW-002-3 FIBEFGDW-002-6 FIBEFGDW-002-4 FIBEFGDW-002-5 FIBEFGDW-002-7 Zvoľte variant
Tip GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Značka: Fibaro
€49,99 –4 %
Fibaro senzor dverí 2 gen.
€49,99 –4 % €48 €40 bez DPH
Skladom na predajni Dodanie do 5 dní Skladom na predajni Skladom na predajni Dodanie do 5 dní Dodanie do 5 dní Skladom na predajni Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
21.1.2020 27.1.2020 21.1.2020 21.1.2020 27.1.2020 27.1.2020 21.1.2020 Zvoľte variant

Druhá generácia senzoru dverí a okien od Fibara (Fibaro door window sensor) prináša menšie telo, zabudovaný senzor teploty a vďaka tomu aj ďalšie možnosti použitia.

uzke-garancia

Detailné informácie

Podrobný popis

Senzor okien a dverí Fibaro

Magnetický senzor so zabudovaným senzorom teploty

Screen Shot 2017-06-27 at 16.27.22

 

FIBARO Dverový / okenný senzor 2 je bezdrôtový magnetický kontaktný senzor kompatibilný s Z-Wave Plus. Zmena stavu zariadenia automaticky odošle signál do ovládača Z-Wave a pridružených zariadení. Senzor sa dá použiť na spustenie scén a všade tam, kde sú potrebné informácie o otváraní alebo zatváraní dverí, okien, garážových dverí atď. Okrem toho je snímač 2 dverí / okien FIBARO vybavený zabudovaným snímačom teploty.


Dokonalá kombinácia 4 senzorov

 Bezdrôtový vstupný senzor Senzor dverí / okien sa môže používať spolu s HOME CENTER 2 na ovládanie ďalších funkcií Akonáhle je vstup senzora dverí / okna spojený s typickým nástenným spínačom, môže ovládať ďalšie zariadenia v systéme FIBARO. Hlavnou myšlienkou je umožniť používateľovi umiestniť predtým neplánovaný prepínač na vybrané miesto bez toho, aby ste museli drôtiť káble. Počet a umiestnenie existujúcich spínačov už neobmedzujú usporiadanie vášho interiéru. Senzor dverí / okien môže ľahko a nenápadne prevziať úlohu tohto prvku domáceho elektrického systému.


apps-entrance-door

DVERE

 

apps-garage-door

GARÁŽOVÉ DVERE

 

 apps-roof-window

STREŠNÉ OKNÁ

 

 apps-safety-gate

BEZPEČNOSTNÉ DVERE

 

 apps-window

OKNÁ


Prepínač predprogramovaných scén 

Má jedinečnú funkciu, v ktorej môže automaticky spustiť predprogramované scény Začať scénu na úrovni elektroinštalácie bolo doteraz ťažké. Vyžaduje si modul FIBARO, predtým nainštalovaný v elektrickom zariadení, ktorý by potom spustil scénu. Toto riešenie nebolo dostatočne intuitívne, aby sme uspokojili dopyt zákazníkov, poskytli sme senzoru dverí / okien ďalšiu funkčnosť na spustenie scén. Jednoducho pripojte tradičný spínač svetla alebo akýkoľvek senzor (napr. Detektor pohybu) k modulu FIBARO a spustite tak naprogramovanú scénu. Preto môžete vytvoriť bezdrôtový prepínač napájaný z batérie pre viac zariadení pripravený na prácu v krátkom čase.

ezgif-1-ccab56b76a81


Senzor dverí / okien je senzor napájaný z batérie

Jeho prevádzka podľa štandardu z-wave zaručuje kompatibilitu s inteligentným systémom FIBARO a ďalšími bránami Z-Wave. Senzor rozširuje možnosti systému monitorovaním otvárania dverí, okien a garážových brán. Používa sa v automatickom ovládaní svetla, kontrole prístupu a domácich bezpečnostných systémoch. Inštalácia senzora dverí / okien vo vašej domácnosti zvyšuje bezpečnosť a pohodlie jeho obyvateľov. Eliminuje tiež riziko vysokých poplatkov za vykurovanie alebo klimatizáciu. Okrem toho môže byť modul vybavený snímačom teploty a môže využívať zabudovaný binárny vstup.

Domáce centrá od Fibara - ako si vybrať_ Prečítajte si na našom BLOGU.

  VLASTNOSTI:

  • Kompatibilné s akýmkoľvek radičom Z-Wave alebo Z-Wave +,
  • Podporuje chránený režim (Z-Wave network Security Mode) s šifrovaním AES-128
  • Funguje s inými sieťovými zariadeniami Z-Wave, ale ako zariadenie s batériou sa nezúčastňuje na smerovaní signálu
  • Otváranie dverí / okien zistené oddelením tela senzora a magnetu
  • Zistí neoprávnené zásahy po odpojení alebo otvorení
  • Ľahko namontovaný na dvere, okná, garážové vráta a rolety
  • Napájanie z batérie

  choose-homekit-dws

 


V porovnaní s predchádzajúcou verziou Fibaro senzoru okien a dverí má druhá generácia oblejší a menší dizajn a pevne zabudovaný teplotný senzor. Avšak binárny vstup už v tejto generácií nie je dostupný.

 

Pre viac informácií o systémoch Smart Home navštívte www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato, Homey
? Protokol: Z-Wave

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značku Fibaro už určite nie je potrebné predstavovať, nakoľko je to výrobca najznámejšieho Z-Wave Smart Home systému na svete. Tento poľský výrobca prináša na trh nie len komponenty Z-Wave, ale taktiež riadiace jednotky, ktoré si len ťažko hľadajú konkurenta. 

Fibaro je známe aj tým, že dizajn, ktorý dáva bežným zariadeniam ako sú pohybové senzory či hlavice radiátorov upúta určite každého a konkurenti sa naň dotiahnú jedine tak, že dizajn skopírujú. Možno práve preto sa Fibaro presadilo a dnes patrí medzi najpredávanejšie značky v oblasti Smart Home.

Fibaro sa popri výrobe Z-Wave produktov začalo zaoberať aj výrobou produktov na systém HomeKit. Tieto produktové rady sú úplne oddelené a za bežných podmienok nie je možné používať výrobky označené ako Z-Wave s výrobkami HomeKit.

S produktami značky Fibaro pracujeme od roku 2013 a na výrobky tejto značky ponúkame okrem predaja aj technickú podporu a inštalácie.