AEOTEC Senzor dverí a okien 7PRO

Kód: AEOEZWA012
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: Aeotec
€49,99 €41,66 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

AEOTEC Door/Window sensor 7 PRO, alebo Senzor dverí a okien 7. generácie PRO, Vám prináša patentovanú technológiu, podporenú 13 rokmi skúseností v segmente. 

 

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

 

Aeotec Senzor dverí a okien 7 PRO

Dokonale rozvynutý

Modul AEOTEC Door/Window sensor 7 PRO, je zariadenie pracujúce so Z-Wave 700 protokolom, ktoré vynikajúco pracuje so Z-Wave riadiacimi jednotkami akými sú FibaroHomeyVera a pod.

 multipurpose-door-sensor@2x

Aeotec Senzor dverí a okien je novým zariadením v portfóliu spoločnosti Aeotec. Toto zariadenie je schopné monitorovať, stav v akom sa nachádzajú Vaše dvere alebo okná, či sú úplne zatvorené, otvorené alebo naklonené. Sklon monitoruje už od 5°.

Veľkou výhodou tohto senzora je, že má vstup na pripojenie binárneho senzora. Pokiaľ teda potrebujete čítať hodnoty nejakého nie smart senzora, jednoducho ho pripojíte do Aeteoc Door Window Senzora 7 PRO a hodnoty ON/OFF sa Vám budú prenášať do riadiacej jednotky.

Pokiaľ nepotrebujete binárny vstup, je možné pripojiť NTC senzor teploty. Je to teda skvelý spôsob, ako napríklad monitorovať teplotu na miestach, kde nemáte možnosť priviezť napájanie. 


Inštalácia a aplikácia Senzora dverí a okien

Toto zariadenie sa ľahko inštaluje pomocou obojstrannej lepiacej pásky. senzora je možné pripojiť externé binárne senzory, ako napr. senzor záplav, a to cez vstavené vstupné kontakty. Modul môžete nanštalovať veľmi rýchlo. 

Vďaka suchému / potenciálovému vstupu môže do Aeotec Dverového alebo Okenného Senzora 7 PRO pripojiť aj ďalšie binárne senzory do Vášho Z-Wave systému. Nejde len o senzory, ale aj o tlačidlové vypínače a pod.

50-faster-window-sensor

ZVYŠENÁ CITLIVOSŤ

 

zwave-s2

NAPÁJANIE Z-WAVE S2

 

spatial-intrusion-algorithm

ALGORITMUS PRIESTOROVÉHO NARUŠENIA

 

Je to náš najrýchlejší senzor, ktorý má o 50% rýchlejšiu komunikáciu ako iné modely. Zvýšená citlivosť senzora a použitie Z-Wave S2 a exkluzívneho algoritmu priestorového narušenia Aeotec znamenajú, že signály, na ktorých závisí váš inteligentný dom, sú prenášané, prijímané a spracovávané okamžite.


    Výhody:

+ monitoruje sklon už pri 5°
+ možnosť pripojiť ďalšie senzory
+ rýchla komunikácia
+ Z-Wave S2 

 

   Nevýhody: 

- dizajnom sa približujú konkurencii

        Technické parametre:

  • Rozmery: 28x95x35 mm

  • Váhy: 13 gr

  • IP Triedy: IP 20

  • Napätie: 3.6V
  smallest-window-sensor@2x

 

          

Dodatočné parametre

Kategória: Senzor dverí a okien
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Typ senzora: Senzor dverí/okien
? Farba zariadenia: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

multisenzor1

Aeotec je popredný výrobca Z-Wave komponentov. Vo svojej ponuke má všeobecné Z-Wave produkty ako sú stmievače, relé moduly... avšak prináša aj niekoľko jedinečných noviniek, medzi ktoré patrí napríklad Wallmote, vynikajúce diaľkové ovládanie prípadne kvalitný RGBW pás, ktorý už v balení obsahuje aj Z-Wave modul.

Aeotec je taktiež dominujúcim výrobcom v oblasti merania spotreby energie a ponúka taktiež bežné Z-Wave aktory s výbornou kvalitou za rozumné ceny!

Od roku 2018 zastupujeme spoločnosť Aeotec na slovenskom trhu exkluzívne.

Protokol2