Uzáver prívodu vody FIBARO

Kód: GR-105.EU.G
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: FIBARO
€89 €74,17 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Ochráni Váš dom pred vytopením vďaka zatvoreniu prívodu vody. Možné použitie aj na riadenie vody v záhrade...V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

FIBARO uzáver prívodu vody

Toto je presne ten produkt, ktorý nikdy nepotrebujete ale ak by sa Vám raz hodil, už je neskoro. Vytopenie domácnosti sa totiž nestáva často, ale keď sa stane je lepšie byť pripravený. Vďaka tomuto uzáveru prívodu vody od FIBARA máte možnosť uzatvoriť hlavný ventil na vodu do domu napríklad vtedy, keď Vám senzory vytopenia zaznamenajú únik vody v dome.

Tento modul sa inštaluje na pákový ventil a jeho inštalácia je naozaj jednoduchá. Po nainštalovaní otáča pákou ventila za Vás.

Produkt je totožný s Popp uzáverom prívodu vody.

  Technické parametre:

  • Napätie: 12 V, 1 A

  • Frekvencia: 868,42 MHz (pásmo SRD)

  • Bezdrôtový dosah až 30 m vonku

  • Tlak ventilu 1,6 MPa

  • Veľkosť ventilu 1/2 ", 3/4", 1 ", 1,25", 1,5 "

  • Čas automatického zatvárania 5 ~ 10 sekúnd

  • Čas automatického otvorenia 5 ~ 10 sekúnd

  • Krútiaci moment 30 ~ 60 kg.cm
  Uzaver_privodu_vody_popp

Jednoduchá inštalácia

Dokonca aj inštalácia je detská hra. Fibaro uzáver prívodu sa dodáva kompletne vrátane ovládania ventilu / motora, napájania, montáže a Stručnej príručky a je ľahko namontovateľný na existujúci guľový uzatvárací ventil. Pritom sú možné všetky obvyklé štandardy potrubí, vrátane ½ "a ¾". Pri tejto príležitosti sa nesmú demontovať žiadne potrubia alebo sa musí vypustiť voda. Týmto spôsobom sa inštalácia spravidla uskutoční za 5 až 10 minút.

Motor vyžaduje iba 12V (1A)

FIBARO uzáver prívodu vody je poháňaný motorom a mechanicky uzatvára guľový ventil. Aj keď motor vyžaduje iba 12 voltov (1A), má vysoký výkon a vysoký krútiaci moment, ktorý spoľahlivo uzavrie guľový ventil za  10 sekúnd. Aj v prípade výpadku prúdu je možné manuálne zatvorenie ventilu - vďaka uvoľňovaciemu ložisku spojky.

Ovládateľné cez PC, notebook, mobilné zariadenia

Akonáhle je uzáver prívodu pridaný do inteligentnej domácej jednotky prostredníctvom Z-Wave, môže byť uzatvárací ventil ovládaný prostredníctvom ľubovoľného počítača, notebooku, smartfónu alebo tabletu. Navyše, v prípade úniku plynu alebo vody, inteligentná domáca jednotkaa - v kombinácii so senzormi - dokáže automaticky zastaviť ďalší prítok, a tým chráni pred rozsiahlejším poškodením a ďalším nebezpečenstvom.

 Podpora v systéme HOMEY: Zaridenie funguje plnohodnotne pod aplikáciou Popp ako Flow Stop2

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty Z-Wave
Záruka: 2 roky
? Podporované v systéme: Fibaro HC2, Fibaro HCL
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus

Ochrana pred vytopením

Pozrite si video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
P Avatar autora Uzáver prívodu vody + Shelly Foold 29.1.2023 19:51
Dobry den, Otazka: bolo by mozne prepojit tento "Uzáver prívodu vody FIBARO" s "Shelly Flood"? Ide oto aby senzor poslal signal do uzaveru a zatvoril vodu len tych senzorov by som potreboval viac tj. za rozumnu cenu. Pripadne aky iny senzor sa da pouzit? Dakujem za info.
Odpovedať

 

Spoločnosť HomeSystem s.r.o. je oficiálnym distribútorom značky FIBARO pre Slovenskú republiku. Nákupom u nás dostávate produkty z prvej ruky, najrýchlejšie riešenie reklamácií a samozrejme, môžete využiť našu sieť zaškolených certifikovaných inštalatérov, ktorí Vám systém nastavia, ak si neviete poradiť. 

FIBARO - skutočný bezdrôtový Smart Home

Hľadáte odpoveď na otázku, aký bezdrôtový Smart Home systém je najlepší? Práve ste našli. Systém FIBARO má všetky pokročilé funkcie, ktoré nájdete v káblových systémoch za desiatky tisíc eur. Dokáže ovládať svietenie, tienenie, kúrenie, zavlažovanie, ale aj bazény, čerpadla a mnoho ďalšieho. Vďaka podpore protokolu Z-Wave podporuje FIBARO stovky produktov od rôznych výrobcov. Vy tak nie ste viazaný len na jedného výrobcu. 

 

Fibaro_rozhranie

ktory_Fibaro_modul

FIBARO_senzory