Modul na prepojenie garážových brán NICE do FIBARO systému

Kód: IBT4ZWAVE
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: FIBARO
€97,74 –26 %
Modul_na_prepojenie_garazovych_bran_NICE_do_FIBARO_systemu
€97,74 –26 % €71,40 €59,50 bez DPH
Skladom (1 ks)
Ako chcete produkt kúpiť? ?
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

FIBARO Nice BiDi-ZWave je špeciálne zariadenie určené na plug & play integráciu medzi riadiacimi jednotkami Nice motorov a inteligentným domácim systémom FIBARO.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Rozhranie FIBARO BiDi-ZWave umožňuje integrovať automatizáciu Nice Gate & Door s akýmikoľvek zariadeniami tretích strán, ktoré dodržiavajú technologický štandard Z-Wave ™, ako sú napríklad inteligentné domáce produkty značky FIBARO. Napríklad nová riadiaca jednotka Home Center 3, moderné a spoľahlivé zariadenie, umožňuje jednoduché ovládanie celého domu pomocou jediného tlačidla, gesta alebo slova. Vďaka výhodám funkcií internetu vecí navrhuje možnosti použitia automatizácie Nice na základe preferencií používateľa: váš telefón sa vás opýta, či chcete pri otvorení predných dverí otvoriť bránu; umožní vám ovládať vaše domáce automatizácie pomocou hlasových asistentov, nech ste kdekoľvek; upozorní vás, ak senzory pripojené k bráne zistili situáciu, pre ktorú sa odporúča automatizácia. Obohatenie vášho inteligentného domu produktami skupiny Z-Wave ™ skupiny Nice vám umožňuje vyvíjať ho v priebehu času v modulárnom poradí: kedykoľvek môžete do existujúcich aplikácií pridať nový prvok podľa svojich obnovených potrieb.

IBT4ZWAVE

NICE automatizácie sa stávajú inteligentnými: ovládanie a správa automatizácií v NICE je okamžitá a ľahká vďaka jedinej aplikácii nainštalovanej v telefóne a vždy aktualizovanej na najnovšiu dostupnú verziu.

NICE automatizácie môžete spravovať pomocou hlasových príkazov, ako sú Amazon Alexa, Google Assistant a Siri, nech ste kdekoľvek. Môžete vytvárať a používať scenáre s automatizáciou NICE a využívať výhody pripojenia Z-Wave ™.

V závislosti od vašich preferencií alebo návykov vám inteligentný dom navrhne najlepšie kroky, ktoré treba vykonať.

Ak je váš inteligentný dom ovládaný bránou FIBARO, podpora v diagnostike a údržbe automatizácie NICE je okamžitá: používateľ dostane v aplikácii upozornenie, ktoré ho prevedie riešením problému alebo v prípade potreby navrhne zavolať inštalátora.

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty Z-Wave
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus, NiCe
? Farba zariadenia: Cierna
Absorbovaný prúd max: 50 mA
Prevádzková teplota: -20°C ÷ +50°C
Rádiový protokol: Z-Wave (700 séria čipov)
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
LS Avatar autora | 21.9.2023
Zatím funguje dobře na otevírání a zavírání brány.
5
GL Avatar autora | 30.11.2021
Kvalitný a dobrý produkt s ktorým sa do určiť či je brána otvorená alebo zatvorená.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Spoločnosť HomeSystem s.r.o. je oficiálnym distribútorom značky FIBARO pre Slovenskú republiku. Nákupom u nás dostávate produkty z prvej ruky, najrýchlejšie riešenie reklamácií a samozrejme, môžete využiť našu sieť zaškolených certifikovaných inštalatérov, ktorí Vám systém nastavia, ak si neviete poradiť. 

FIBARO - skutočný bezdrôtový Smart Home

Hľadáte odpoveď na otázku, aký bezdrôtový Smart Home systém je najlepší? Práve ste našli. Systém FIBARO má všetky pokročilé funkcie, ktoré nájdete v káblových systémoch za desiatky tisíc eur. Dokáže ovládať svietenie, tienenie, kúrenie, zavlažovanie, ale aj bazény, čerpadla a mnoho ďalšieho. Vďaka podpore protokolu Z-Wave podporuje FIBARO stovky produktov od rôznych výrobcov. Vy tak nie ste viazaný len na jedného výrobcu. 

 

Fibaro_rozhranie

ktory_Fibaro_modul

FIBARO_senzory