TUYA LAN a Zigbee brána Nous pre TUYA

Kód: E7
€34,99 €29,16 bez DPH
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Inteligentná ZigBee a LAN brána Nous pre Tuya aplikáciu

  • Ovládajte zigbee zariadeniav Tuya aplikácií odkiaľkoľvek
  • Bezplatná aplikácia Nous Smart Home pre Android a iOS alebo TUYA aplikácia
  • Jednoduché nastavenie a používanie
  • Funguje so službami Google Home a Amazon Alexa.

Funguje s aplikáciou Nous Smart Home, Smart Life, Tuya 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Nous E7 je Zigbee 3.0 brána pre systém TUYA s pripojením na LAN sieť. Jej výhody sú teda priamo popísané v tejto vete. Umožňuje totiž pridávať ZIGBEE 3.0 zariadenia do aplikácie TUYA a vďaka LAN konektoru si nevyžaduje pripojenie na WiFi sieť, vďaka čomu je celá komunikácia medzi Vami a koncovým zariadením rýchlejšia a stabilnejšia. 

Vďaka tejto Zigbee bráne pridáte do TUYA aplikácie nie len produkty značky NOUS ale aj iné Zigbee produkty, ktoré sú TUAY platformou podporované.

 S unikátnou aplikáciou(Tuya/Smart Life/Nous) je inštalácia vhodná pre kohokoľvek len v 3 jednoduchých krokoch.

tuya_smart_brana_instalacia

Dosah Zigbee je následne až 160 metrov. 

Nous E7 je napájaná pomocou USB C konektora a všetko potrebné na jej používanie nájdete v balení. 

Na to, aby ste túto bránu mohli používať, potrebujete Smartfón s aplikáciou Tuya/SmartLife, Nous a podobnými. Po pridaní brány do aplikácie sa funkcie aplikácie rozšírujú o podporu Zigbee zariadení. 

*Upozornenie - zariadenie má na balení napísané, že podporuje WiFi pripojenie. Ide o výrobnú chybu, WiFi nie je podporované!

Dodatočné parametre

Kategória: Tuya Smart Home
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Riadiaca jednotka
? Bezdrôtový protokol: Zigbee, LAN
? Farba zariadenia: Biela
Rozmery: 78*78*21mm
Váha: 110.6g
Operačné teploty: -10℃ - +50℃
Napájanie: USB 5V (Type-C)
Antény: ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4/WiFi, 802.11bgn
Podpora: Alexa and Google Assistant
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PB Avatar autora | 4.11.2022
Ľahká inštalácia, bezproblémové priradenie smart hlavíc HAMA
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora Dosah signálu 23.6.2023 08:20
Mám problém so signálom s inými zariadeniami ak sú v inej miestnosti (cca dve-tri priečky). Pri bráne sa spárujú v poriadku, fungujú. Rozmiestnim ich po izbách a po chvíli píše (žiadne dáta).
Odpovedať
H Avatar autora Slabý Zigbee signál 23.6.2023 09:14
Dobrý deň, Zigbee protokol funguje na topológií MESH, to znamená, že signál sa ďalej šíri aj pomocou iných zariadení, ktoré sú napájané zo siete. To, čo popisujete sa väčšinou deje, keď sú v sieti iba batériové zariadenia a každé zariadenie sa spolieha na priamu komunikáciu s riadiacou jednotkou. Riešenie je buď posilniť MESH sieť pridaním napájaných prvkov alebo pridať bránu tam, kde už nemáte signál. Ja určite radšej odporúčam použitie tých aktívnych prvkov, nakoľko tie môžete použiť aj na funkcie automatizácie. Najčastejšie ide o Smart zásuvku alebo relátka, tu je nejaký výber toho, čo môžete použiť: https://obchod.homesystem.sk/nous-l13z-zigbee-dvojite-rele-16a-pre-tuya/ https://obchod.homesystem.sk/nous-a1z-smart-zigbee-zasuvka-16a/ https://obchod.homesystem.sk/zigbee-pro-zahradne-svetlo-rgb-cct-gledopto-230vac/ https://obchod.homesystem.sk/nous-inteligentny-zigbee-ventil-na-vodu-plyn/ https://obchod.homesystem.sk/nous-dotykovy-vypinac/ https://obchod.homesystem.sk/zigbee-pro-bodovka-rgb-a-cct-ovladanie/ https://obchod.homesystem.sk/univerzalny-ovladac-5-v-1-pre-led-pasik-pro-mini-verzia--zigbee-3-0-gledopto/ https://obchod.homesystem.sk/nous-l10-smart-wifi-spinaci-1-2-kanalovy-modul-16a/ Určite doporučujem prebehnúť si tento článok, kde je daná téma vysvetlená: https://www.homesystem.sk/blog/co-je-dolezite-pri-budovani-bezdrotoveho-smart-home

Značka nous prináša produkty špeciálne navrhnuté pre tuya Smart Home aplikáciu, ktorá je dostupná ako pre Android tak aj pre iOS. Vo všeobecnosti stačí, ak si nainštalujete aplikáciu a nous WiFi produkty môžete začať pridávať. Je to tak jednoduché. Pokiaľ chcete pridať aj nous senzory, do aplikácie najskôr pridáte bránu E1 a môžete začať pridávať. 

Produkty majú skvelú cenu a kvalitu a sú plne podporované v Tuya (smart life) aplikácií.