tedee PRO inteligentná zámka - čierna

Kód: TEDEE-LOCK-BL
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: tedee
€399 €332,50 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Inteligentná zámka tedee v čiernej farbe sa stane na Vašich dverách dokonalým spúšťačom automatizácie, keď odchádzate alebo sa vraciate domov. Odomknite dvere pohodlne pomocou aplikácie vo Vašom smartfóne, systému inteligentnej domácnosti alebo smart hodinkami. Široká kompatibilita so systémami ako FIBARO, Homey a platformami Apple Homekit, Grenton, Amazon Alexa a mnoho ďalších. Budúcnosť je teraz a je bez kľúča!

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Aký komfort Vám prinesie inteligentná zámka tedee?

 • Už viac nehľadajte kľúče                             

Odomknite dvere pomocou aplikácie.                               

 • Príďte domov ku otvoreným dverám 

Dvere sa automaticky odomknú, keď sa vrátite do dosahu Bluetooth.

 • Už nemyslite na to, či ste zamkli

Uzamknú sa automaticky po zatvorení. Len jednoducho odídete z domu a nemáte starosti.

 • Zdieľajte prístup

Umožnite ostatným vstúpiť do Vášho domova: natrvalo, pravidelne alebo len raz.

 • Uchovajte si históriu

Pozrite sa, kto a kedy použil zámku.

 • Nabíjanie každých 14 mesiacov*

Pri použití až 8-krát denne.

Pre Vaše domovy...

 • Vráťte sa bez použitia rúk

Návrat domov s potravinami sa stáva bezproblémovou prechádzkou. Automatické odomykanie pomocou funkcie ťažnej pružiny otvorí dvere, ako keby ste stlačili kľučku. Už žiadne hľadanie kľúčov!

 • Odomknite dvere, nech ste kdekoľvek

Keď Vám niekto príde poliať rastliny, požičať si knihu alebo doručiť balík, môžete odomknúť dvere odkiaľkoľvek. Áno, po ich odchode sa dvere zamknú automaticky.

 • Budete mať prehľad, kto už je doma

Nebojte sa, keď sa Vaše dieťa vráti zo školy, dostanete upozornenie. Upozornenia a história v reálnom čase Vám poskytujú plný prístup k pohybu ľudí vo Vašej domácnosti.

 • Spustite rutiny inteligentnej domácnosti

Pri vstupe zapnite svetlá alebo zastavte hudbu, keď odídete. Ako súčasť Vašej inteligentnej domácnosti sa zámok stane spúšťačom všetkých druhov automatizovaných scén.

 • Otvorte pomocou hlasového príkazu alebo inteligentných hodiniek

Uprostred varenia sa nemusíte ponáhľať k dverám alebo si umývať ruky. Povedzte riadiacej jednotke Homey, Siri, Alexe alebo Asistentovi Google, aby otvorili dvere návštevníkom, kým sa pripravíte. Môžete tiež klepnúť na miniaplikáciu na inteligentných hodinkách.

 • Vpustite upratovacie služby

Stačí jednorazovo alebo napríklad každý utorok ráno dať svoj domov k dispozícii upratovacím službám alebo údržbe. Prístup do svojho domova môžete zdieľať iba raz, pravidelne či natrvalo.

tedee_recenzia

tedee inteligentná zámka pomáha pri krátkodobých nájmoch, či airbnb

Revolúcia otvárania dverí pri krátkodobých nájmoch, či Airbnb

 • Poskytnite prístup pomocou aplikácie

Prijatá rezervácia? Udeľte svojim hosťom prístup k Vášmu bytu kliknutím v aplikácii. Pošle im e-mail s odkazmi na registráciu. Keď sa prihlásia, ihneď budú disponovať dočasným virtuálnym kľúčom.

 • Ovládajte čas rezervácie

Prenájom môžete nastaviť tak, aby bol k dispozícii iba v pevnom časovom rámci: od času registrácie do času odhlásenia.

 • Už nikdy nemanipulujte s kľúčmi

Kľúče sa môžu stratiť, ukradnúť, zabudnúť alebo duplikovať. Sú problémom pre návštevníkov a tiež pre Vás. Prejdite na inteligentný zámok a už nikdy nevyrábajte, neodovzdávajte ani nezbierajte kľúče navyše.

 • Zabudnite na schôdzky

Odovzdanie a vyzdvihnutie kľúčov si vyžaduje plánovanie, ktoré nikto nechce – najmä na dovolenke. Nechajte svojich hostí prísť kedykoľvek si želajú a odomknite ich pomocou smartfónu.

 • Prenájom na diaľku

Nech ste kdekoľvek, môžete udeliť prístup svojmu správcovi, čistiacim službám alebo opravárom. Váš byt či dom bude možné spravovať odkiaľkoľvek.

 • Skontrolujte stav

V aplikácii máte vždy prístup k histórii používania inteligentných zámkov a úrovni batérie.

 tedee inteligentná zámka business

Otvorené pre podnikanie: inteligentný zámok uľahčuje ovládanie prístupu.

 • Zlikvidujte pracovné kľúče

Vaši zamestnanci aj tak používajú smartfóny. Inteligentné zámky sú vynikajúce náhrady pracovných kľúčov a prístupových kariet.

 • Spravujte zámky z jedného miesta

Údržba viacerých inteligentných zámkov, prístupov zamestnancov a dokonca aj organizácií je stále pohodlná vďaka špecializovanému obchodnému rozhraniu.

 • Ovládajte precízne a do detailu

Môžete povoliť prístup k jedným dverám alebo celej budove, trvalý alebo len od 9:00 do 17:00, od pondelka do piatku. Vždy je k dispozícii aj kompletná história udalostí.

 • Zdieľajte administratívu

Existujú tri úrovne prístupu k inteligentnému zámku: vlastník, správca a hosť. Týmto spôsobom môžete udeliť kontrolu nad prístupom manažérovi Vašej kancelárie, IT službám alebo bezpečnostnému tímu.

 • Zaplaťte iba raz

Prístup na obchodný portál tedee je bezplatný. Spustenie správy prístupu vo Vašej spoločnosti je teda už v cene inteligentnej zámky.

 • Prispôsobte si nastavenie

Verejné cloudové API dáva Vášmu vývojárovi šancu integrovať inteligentné zámky do rôznych profesionálnych riešení: od hotelov cez obytné budovy až po ústredia.

 tedee inteligentná zámka

Kompatibilita zámky s inteligentnými domácimi platformami

 • Apple HomeKit

Bezproblémovo pridajte tedee do aplikácie Home a ovládajte ju na všetkých povolených zariadeniach: iPhone, iPad a Apple Watch, Apple TV, HomePod a Mac. Je to všetko, čo potrebujete, aby ste začali žiadať Siri nech odomkne dvere a použila tedee v scénach a automatizáciách. Tedee smart bridge nie je vyžadovaný. 

 • Hey Google

Pomocou aplikácií tedee a Google Home ľahko pripojíte zámok k Vašej inteligentnej domácnosti. Takto sa môže stať súčasťou automatizovaných, príkazmi spúšťaných rutín. Kompatibilita s platformou Hey Google Vám umožňuje hlasové ovládanie pomocou Asistenta Google na všetkých povolených zariadeniach: smartfónoch, inteligentných hodinkách a reproduktoroch a dokonca aj inteligentných televízoroch. Vyžaduje sa použitie tedee smart bridge. 

 • Amazon Alexa

Zamknite, odomknite tedee a skontrolujte jeho stav tak, že sa Alexy opýtate na zapnuté reproduktory a zariadenia pomocou aplikácie Alexa. Jednoduchá integrácia Vám poskytuje nielen hlasové ovládanie, ale umožňuje aj zoskupovanie zariadení a prispôsobené rutiny. Vyžaduje sa použitie tedee smart bridge.

Prečítajte si na našom blogu:

tedee (4)

Kompatibilita s inteligentnými domácimi systémami

 • Homey

Vaša zámka tedee môže spolupracovať s viac ako 50 000 inteligentnými zariadeniami pomocou rôznych bezdrôtových pripojení v rámci riadiacej jednotky HomeyInteligentný zámok sa tak stane spúšťačom alebo súčasťou automatizovaných tokov prispôsobených Vášmu životnému štýlu. Diaľkové ovládanie, stav zámku a batérie a nastavenia sú dostupné aj cez centrálnu aplikáciu Homey. Vyžaduje sa použitie tedee smart bridge.

 • FIBARO

Synchronizujte inteligentný zámok aj s komplexnými inštaláciami zabudovanými vo Vašom inteligentnom dome, ako je ovládanie spotreby energie, teploty a systému zavlažovania záhrady. Odchod z domu alebo návrat domov môže spustiť automatizáciu, ktorá zmení stav celého Vášho systému. Prepojenie tedee s FIBARO Home Center Vám poskytne prehľad a kontrolu nad Vašim zámkom prostredníctvom aplikácie Yubii na Vašom mobile či počítači. Vyžaduje sa použitie tedee smart bridge. 

 • Grenton

Spojenie s Grenton umožňuje synchronizáciu inteligentného zámku s káblovými a bezdrôtovými inštaláciami, vrátane brán, garážových brán a osvetlenia. Všetko sa ovláda v aplikácii myGrenton, kde môžete ovládať zámok, ťahať pružinu a kontrolovať batériu. Vyžaduje sa použitie tedee smart bridge. 

 • Od dverí k dverám

Najmenej 15 ďalších štandardov inteligentných domácností na celom svete je kompatibilných s inteligentnou zámkou tedee. Je veľká šanca, že to dokáže aj Váš systém.

ďalších 15 smart systémov kompatibilných s inteligentnou zámkou tedee

 Bude vhodná aj pre Vaše dvere?

Ak je Vaša zámková vložka európskeho, švajčiarskeho alebo severského typu a vzdialenosť medzi kľúčovou dierkou a rámom dverí je väčšia ako 30 mm, potom s najväčšou pravdepodobnosťou áno! Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Inštalácia

Podrobný video tutoriál:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty pre zabezpečenie vstupu do domu
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Bluetooth
? Farba zariadenia: Cierna
Model: TLV1.0
Váha: 196g
Rozmery: Ø 45 mm x 55 mm
Prevádzková teplota: 10-40°C (iba v interiéri)
Komunikačné technológie: Bluetooth
Prevádzková vlhkosť: max. 65 %
Krajina pôvodu: Poľsko, EÚ
Zdroj: 3000 mAh LiPo batéria
Životnosť batérie: Až 14 mesiacov na jedno nabitie pri priemere 8 použití za deň
Nabíjanie: Micro USB. Balenie obsahuje špeciálny kábel s magnetickou zástrčkou.
Bezpečnosť: TLS 1.3

Inštalácia zámky tedee

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ML Avatar autora | 23.6.2022
Zamok funguje super a som s nim spokojny. Co sa tyka integracie do Fibara tak tam je jedno velke minus ze nedokaze otvorit odomknute dvere ale iba ked su zamknute(zatiahnutie jazycka) snazim sa to vyriesit cez api ale zatial neuspesne. Ako minus beriem aj to ze zamok nie je cierny ale skor modry a ze zdielanie pristupu je podmienene stiahnutim aplikacie a povinnej registracie. Takto ak chcem jednorazovo zdielat pristup radsej otvorim vzdialene behom par sekund a nie aby nejaka osoba prechadzala zdlhavym procesom.
5
Avatar autora | 21.6.2022
+ Vsetko pracuje tak ako ma
+ Je tichy
+ Automaticke otvaranie
+ Integracia do Fibara
- Nutne stiahnutie apky a registracia pri zdielani pristupu.

Farba nie je v skutocnosti cierna ale skor modra, niekomu to moze vadit. Trebalo by to napisat do popisu. Chcel som dat menej hviezdiciek ale kedze zamok pracuje excelentne nebudem davat zamku ziedne minus.
5
P Avatar autora | 14.6.2022
Zatial funguuje na 1ku, jedina zla vec je ze minimalny okruh ktory sa musi opustit je 100m aby automaticky otvarala, chcelo by to moznost aby sa otvorila pri dosahu BT.
H Avatar autora HomeSystem s.r.o. (Administrátor) 14.6.2022
Zdravím Vás Peter, ďakujem za hodnotenie. Dovoľte mi vysvetliť tých 100m a prečo to nejde inak :) Tých 100m je potrebných, aby si aplikácia načítala, že ste odišli z domu a keď sa najbližšie vrátite, tak budete pri dosahu bluetooth chcieť odomknúť. Ak by to tam nebolo a fungovalo by to len na bluetooth, tak by sa Vám mohlo stať, že keď len prechádzate cez chodbu doma, tak by Vám odomklo dvere... Takže je to také obmedzenie, ktoré zabezpečuje funkčnosť, bez neho by to ani nešlo :)
Nevypĺňajte toto pole:
MP Avatar autora Porada Tedee vs Nuki 21.9.2022 14:25
Dobrý deň vedeli by ste mi odpurčit že ktorý z tychto dvoch zamkov je lepši. Chcem to použivať vo Fibare HC 2 časom chcem presť HC 3 alebo ak bude niečo ešte novšie. Vopred ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
H Avatar autora tedee vs Nuku 21.9.2022 14:40
Dobrý deň, aj Nuku aj tedee sú fajn zámky, avšak my sme si viac obľúbili tedee. Je menší, konštrukčne pevnejší, tichší a má s FIBAROM skvelú integráciu. Pokiaľ sa ešte situácia nezmenila, tak Nuki 3.0 aktuálne s HC3 ani nefunguje, bol tam nejaký problém. Takže ak ide o naše odporúčanie, odporúčame radšej tedee.

Kvalitný poľský výrobca tedee prichádza s revolúciou inteligentného otvárania dverí. Zámky tedee sú skvele nie len vďaka svojmu dizajnu, jednoduchému nabíjaniu ale aj vďaka ich možnosti integrácie do všetkých bežných Smart Home systémov.