tedee smart bridge

Kód: TEDEE-BRIDGE
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: tedee
€79 €65,83 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Tedee smart bridge sa pripojí k Vašej inteligentnej zámke pomocou Bluetooth a k internetu cez Wi-Fi. Vytvorí tak most medzi Vaším zariadením a globálnou sieťou. Prinesie Vám funkcie dostupné iba v režime online: automatické odomykanie, otváranie na diaľku, upozornenia a automatické aktualizácie. Umožňuje tiež viac príležitostí na integráciu s hlasovými asistentmi a systémami inteligentnej domácnosti. Môžete ho zapojiť priamo do elektrickej zásuvky alebo ho pripojiť pomocou micro USB až do vzdialenosti 2 m od Vašej zámky.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Čo skvelé Vám prinesie tedee bridge?
Integráciu so systémom inteligentnej domácnosti ako je FIBARO, Homey ... ale aj možnosť ovládania dverí na diaľku. Vašu inteligentná zámka tedee sa stane súčasťou scén automatizovaných podľa Vášho obľúbeného štandardu.

Povedzte hlasovému asistentovi, aby otvoril dvere
Tedee Bridge umožňuje ovládať zámku hlasovou požiadavkou na povolených zariadeniach.

Odomknite dvere na diaľku
Pustite priateľov, rodinu alebo služby do Vášho domova – nech ste kdekoľvek.

Zdieľajte prístup
Umožnite ostatným vstúpiť do vášho domova: natrvalo, pravidelne alebo len raz.

Uchovajte si históriu
Pozrite sa, kto a kedy použil zámok.

Ovládajte svoje podnikanie
Už žiadne kľúče a karty: nechajte zamestnancov používať smartfóny a spravujte ich prístup pomocou aplikácie.

tedee smart bridge

Kompatibilita zámky s inteligentnými domácimi platformami

  • Apple HomeKit

Bezproblémovo pridajte tedee do aplikácie Home a ovládajte ju na všetkých povolených zariadeniach: iPhone, iPad a Apple Watch, Apple TV, HomePod a Mac. Je to všetko, čo potrebujete, aby ste začali žiadať Siri nech odomkne dvere a použila tedee v scénach a automatizáciách. Tedee smart bridge nie je vyžadovaný. 

  • Hey Google

Pomocou aplikácií tedee a Google Home ľahko pripojíte zámok k Vašej inteligentnej domácnosti. Takto sa môže stať súčasťou automatizovaných, príkazmi spúšťaných rutín. Kompatibilita s platformou Hey Google Vám umožňuje hlasové ovládanie pomocou Asistenta Google na všetkých povolených zariadeniach: smartfónoch, inteligentných hodinkách a reproduktoroch a dokonca aj inteligentných televízoroch. Vyžaduje sa použitie tedee smart bridge. 

  • Amazon Alexa

Zamknite, odomknite tedee a skontrolujte jeho stav tak, že sa Alexy opýtate na zapnuté reproduktory a zariadenia pomocou aplikácie Alexa. Jednoduchá integrácia Vám poskytuje nielen hlasové ovládanie, ale umožňuje aj zoskupovanie zariadení a prispôsobené rutiny. Vyžaduje sa použitie tedee smart bridge.

Kompatibilita s inteligentnými domácimi systémami

  • Homey

Vaša zámka tedee môže spolupracovať s viac ako 50 000 inteligentnými zariadeniami pomocou rôznych bezdrôtových pripojení v rámci riadiacej jednotky HomeyInteligentný zámok sa tak stane spúšťačom alebo súčasťou automatizovaných tokov prispôsobených Vášmu životnému štýlu. Diaľkové ovládanie, stav zámku a batérie a nastavenia sú dostupné aj cez centrálnu aplikáciu Homey. Vyžaduje sa použitie tedee smart bridge.

  • FIBARO

Synchronizujte inteligentný zámok aj s komplexnými inštaláciami zabudovanými vo Vašom inteligentnom dome, ako je ovládanie spotreby energie, teploty a systému zavlažovania záhrady. Odchod z domu alebo návrat domov môže spustiť automatizáciu, ktorá zmení stav celého Vášho systému. Prepojenie tedee s FIBARO Home Center Vám poskytne prehľad a kontrolu nad Vašim zámkom prostredníctvom aplikácie Yubii na Vašom mobile či počítači. Vyžaduje sa použitie tedee smart bridge. 

  • Grenton

Spojenie s Grenton umožňuje synchronizáciu inteligentného zámku s káblovými a bezdrôtovými inštaláciami, vrátane brán, garážových brán a osvetlenia. Všetko sa ovláda v aplikácii myGrenton, kde môžete ovládať zámok, ťahať pružinu a kontrolovať batériu. Vyžaduje sa použitie tedee smart bridge. 

Prečítajte si na našom blogu:

tedee (4)

Od dverí k dverám
Najmenej 15 ďalších štandardov inteligentných domácností na celom svete je kompatibilných s inteligentnou zámkou tedee. Je veľká šanca, že to dokáže aj Váš systém.

ďalších 15 smart systémov kompatibilných s inteligentnou zámkou tedee

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty pre zabezpečenie vstupu do domu
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: WiFi, Bluetooth
? Farba zariadenia: Biela
Model: TEDEE-BRIDGE
Prevádzková vlhkosť: max. 65 %
Komunikačné technológie: WiFi
Bluetooth komunikácia: BLE 5.0 2,4 GHz
Wi-Fi komunikácia: 2,4 GHz
Krajina pôvodu: Poľsko, EÚ
Zdroj: 5V = 300mA
Pripojenie napájania: Zásuvka (súčasťou balenia) alebo micro USB (kábel nie je súčasťou balenia)
Bezpečnostný protokol: TLS 1.3
Odporúčané nastavenie: max. 2 m od zámku tedee; 1-10 m od Wi-Fi routera
Spolupracuje so systémami inteligentnej domácnosti: Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, Homey, Fibaro, Grenton, eeDomus, Consolomio

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kvalitný poľský výrobca tedee prichádza s revolúciou inteligentného otvárania dverí. Zámky tedee sú skvele nie len vďaka svojmu dizajnu, jednoduchému nabíjaniu ale aj vďaka ich možnosti integrácie do všetkých bežných Smart Home systémov.