Smart Stolová Lampa WiFi Nous S1 biela

Kód: S1WHITE
€39,99 €33,33 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia

Smart stolová lampa Nous S1 je skvelý pomocník nie len na čítanie. Jednoduché ovládanie tlačítkami, teplá a studená farba svetla a ovládanie cez Tuya, Google Home, Amazon echo je zárukou, že s touto lampou si svietenie naozaj prispôsobite.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Estetická a elegantná

Smart stolová lampa Nous WiFi LED S1 má moderný dizajn, vďaka čomu je skvelým doplnkom Vášho interiéru. Navyše pridá istý šmrnc.

Smart_lampa-elegantna
Smart_lampa_dual_white

 

50 000 odtieňov bielého svetla

Vytvorte si náladu presne takú, akú potrebujete vďaka dokonalej kombinácií teplého a studeného svetla. Pomocou Nous Smart WiFi lampy môžete prispôsobiť nie len intenzitu, ale aj teplotu farby. Či už chcete teplú farbu podobnej tej zo slnka alebo studenú bielu alebo ktorýkoľvek odtieň medzi tým. Až 50 000 rôznych kombinácií Vám dáva skvelý nástroj na dokonalé prispôsobenie Vašej aktuálnej činnosti

 

Flexibiná a účelová

Držiak lampy môže byť veľmi jednoducho otočený až o 360 stupňov, vďaka čomu môžete svetlo smerovať presne tam, kde potrebujete. Navyše kovový podstavec je prepojený tak, že aj keď si môžete nastaviť akúkoľvek pozíciu otočenia, vždy sa môžete vrátiť jednoducho do tej základnej. Silikón a kov dodávajú produktu skvelý výzor avšak sú veľmi príjemné na dotyk. 

Nous lampa aj napriek tomu, že sa dokáže otáčať a meniť tvar, zachváva si svoju originálnu kvalitu aj po tisícoch otočení.

Smart_lampa_naklon
Smart_lampa_CRI

 

Svetlo s tejto Smart lampy sa prenša pravidelne, vďaka čomu je kvalita osvetlenia naozaj vysoká. Mini diódy majú CRI až 90Ra čo zaručuje veľmi prirodzené nasvietenie priestoru aj zachovanie originálnych farieb predmetov.

 

Ovládanie hlasom

Keď si prepojíte Tuya Smart Home aplikáciu s lampou, môžete ju tiež spárovať s hlasovým asistentom Amazon Alexa alebo Google assistant. Vďaka tomu môžete túto lampu ovládať aj jednoduchými hlasovými povelmi. Môžete hlasom lampu vypnúť či zapnúť, nastaviť silu svietenia ako aj farbu a čo je skvelé, môžete spustiť aj vybrané predvolené režimy.

Smart_stolova_lampa_google
Smart-stolova_lampa_mobil

 

Vzdialený prístup

Vďaka pripojenie tejto Smart lampy do aplikácií (Nous, Tuya, Smart Life, Google Home, Amazon Alexa...) môžete túto lampu ovládať aj na diaľku. Samozrejme, v mobilnej aplikácií máte veľa môžných nastavení, či už časovača, automatického vypnutia, spúšťania scén pomocou pohybového senzora Tuya alebo zmenu farby pri určitých teplotách vďaka Tuya senzoru teploty. Možnosti aplikácií sú naozaj široké. 

 

Všetko v tom správnom čase

Chcete zapnúť lampu v určitom Čase? Je to naozaj jednoduché. Stačí pár kliknutí v aplikácií a je to. 

Ak chcete lampu vypnúť po určitom čase, môžete využiť tlačítko časovača priamo na lampe. Skvelé, čo poviete?

Smart_lampa_automaticke_vypnutie

 

Technické špecifikácie:

 • Značka: Nous
 • Teplota svetla: 2700-6500K
 • Sila svetla: 350lm
 • Spotreba: 6W
 • Životnosť: 30000 hodín
 • IP ochrana: IP20
 • Tým LED: SMD
 • Protokol: IEEE 802.11b/g/n
 • Frekvencia WiFi: 2,4 Ghz
 • Aplikácie: Nous, Tuya, Smart Life, Homey (len ON/OFF)
 • Hlasové ovládanie: Amazon Alexa, Google Home
 • Balenie: Lampa, adaptér, manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Tuya WiFi produkty
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Bezdrôtový protokol: WiFi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka nous prináša produkty špeciálne navrhnuté pre tuya Smart Home aplikáciu, ktorá je dostupná ako pre Android tak aj pre iOS. Vo všeobecnosti stačí, ak si nainštalujete aplikáciu a nous WiFi produkty môžete začať pridávať. Je to tak jednoduché. Pokiaľ chcete pridať aj nous senzory, do aplikácie najskôr pridáte bránu E1 a môžete začať pridávať. 

Produkty majú skvelú cenu a kvalitu a sú plne podporované v Tuya (smart life) aplikácií.