Nous Smart LCD Senzor Teploty a Vlhkosti pre TUYA

Kód: E6
Funguje s Homey
Značka: Nous
€24,99 €20,83 bez DPH
Skladom (14 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Inteligentný ZigBee Senzor taploty a vlhkosti NOUS s veľkým displejom

  • Merajte vlhkosť a teplotu odkiaľkoľvek
  • Bezplatná aplikácia Nous Smart Home pre Android a iOS
  • Jednoduché nastavenie a používanie
  • Funguje so službami Google Home a Amazon Alexa.

Funguje s aplikáciou Nous Smart Home, Smart Life, Tuya 

K senzoru je potrebná Nous Brána

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Teplotný a vlhkostný ZigBee senzor od Nous

Vďaka tomuto senzoru môžete sledovať či nemáte v kúpelni príliš vlhko alebo či sa vám nepriehrieva kotolňa. Na základe údajov si viete zadať vlastnú scénu. Napríklad pri zvýšení teploty na 34 stupňov vám automaticky zapne ventilátor v určitej miestnosti. Obrovskou výhodou je veľký displej na ktorom vidíte všetky dôležité informácie.

Tento senzor je určený primárne pre aplikáciu TUYA (Smart Life) ale je ho možné jednoducho integrovať aj do Google Home a Amazon Echo systému. Vďaka tomu sa môžete jednoducho opýtať hlasového asistenta, aká je vlhkosť alebo teplota.

Vďaka podpore v aplikácií Tuya (vyžaduje sa Zigbee brána pre Tuya) môžete na základe nameraných hodnôt spúšťať scenáre, ako napríklad ventilátor v prípade vyššej vlhkosti a podobne.

Senzor má na displeji všetky informácie, ktoré môžete potrebovať, ako sú teplota, vlhkosť, kvalita vzduchu (zobrazená smajlíkom), sila dosahu, stav batéria a čas.

Tento senzor má zo zadnej strany magnet, vĎaka čomu ho môžete umiestniť na akýkoľvek kovový povrch, ako je chladnička, kovový stôl...

Napájanie je z 2x AAA batérie a zariadenie má rozmer len 75x17x45mm. Displej tvorí väčšinu prednej časti zariadenia a dizajn je naozaj podarený. 

Senzor si obľúbite aj vďaka skvelej cene. Meranie teploty a vlhkosti tak ešte nebolo naozaj tak jednoduché. 

Senzor_tuya_s_displejom

 

Špecifikácie:

Aplikácia/Platforma: Tuya
Podpora OS: iOS/Android
Prenosový protokol: ZigBee, IEEE 802.15.4
Napájanie: 2xAAA batéria

Dodatočné parametre

Kategória: Tuya Smart Home
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
5
3x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MK Avatar autora | 21.1.2024
Môj aktuálne najobľubenejší Zigbee teplotný sensor s displejom. Funguje v pohode so Zigbee2MQTT v Home Assistant. Viac detailov som napísal v recenzii https://kravemir.org/product-reviews/nous-e6, zatiaľ iba anglická verzia.
4
MJ Avatar autora | 13.10.2022
Koupil jsem k systému FIBARO a s tím toto čidlo zatím nefunguje (sice lze připojit, ale v HC3 neukazuje teplotu ani vlhkost). Takže prozatím jen jako ozdoba na zeď. Pokud tedy chcete čidlo s displejem, abyste i na zdi viděli čas, teplotu a vlhkost, je to dobré a mohu doporučit, pokud ale hledáte funkční čidlo do HC3, raději bych kvůli velikosti volil čidlo Philio.
H Avatar autora HomeSystem (Administrátor) 13.10.2022
Ďakujem Vám za reakciu, dovolil by som si len malý doplnok ako odpoveď. Tento senzor naozaj nie je podporovaný v systéme FIBARO aktuálne a samozrejme, riešime to, aby podpora bola. Ako alternatívu však odporúčame buď senzor Aerq ktorý funguje na Z-Wave alebo nous senzor teploty a vlhkosti (bez dipleja) ktorý funguje na zigbee. Obidva senzory v HC3 fungujú.
4
Avatar autora | 12.10.2022
Super čidlo s přehledným displejem, které by mělo jít integrovat do Fibaro systému. Nicméně v době recenze sice čidlo přidáte, ale hodnoty ve Fibaro systémech nevidíte, což z tohoto čidla dělá jen pěkný doplněk do bytu. Doufám, že to bude brzy opraveno ;)
5
Š Avatar autora | 4.1.2022
Funguje so Zigbee2MQTT bez nutnosti mat Nous branu.
5
AP Avatar autora | 21.12.2021
splnil moje požiadavky, diaľkovo meriam teplotu v chalupe a podľa potreby zapínam kúrenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka nous prináša produkty špeciálne navrhnuté pre tuya Smart Home aplikáciu, ktorá je dostupná ako pre Android tak aj pre iOS. Vo všeobecnosti stačí, ak si nainštalujete aplikáciu a nous WiFi produkty môžete začať pridávať. Je to tak jednoduché. Pokiaľ chcete pridať aj nous senzory, do aplikácie najskôr pridáte bránu E1 a môžete začať pridávať. 

Produkty majú skvelú cenu a kvalitu a sú plne podporované v Tuya (smart life) aplikácií.