Shelly Pro EM - 50

Kód: SHELLY_PRO_EM
Novinka Funguje so SmartThings Funguje s Homey
Značka: Shelly
€89,88 €74,90 bez DPH
Tešíme sa
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Shelly Pro EM-50 je dvojkanálový jednofázový elektromer s možnosťou montáže na lištu DIN. Má integrovaný spínač so suchými kontaktmi na ovládanie stykačov. Presnosť merania aktívnej energie je 1%, integrované relé so suchými kontaktmi na ovládanie stykača až do 2A. Hlásenie o akumulovanej energii, okamžitom napätí, prúde, aktívnom a zdanlivom výkone na fázu v reálnom čase. Okrem toho aj podpora LAN, Wi-FI a Bluetooth. Zariadenie tiež uchováva históriu po dobu 60 dní s presnosťou 1 minúty. Skriptovanie navyše umožňuje vykonávanie zložitejších scén a poskytuje širšie možnosti monitorovania.

 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly Pro EM - 50

Zariadenie Shelly Pro EM-50 je jednofázový elektrometer, ktorý disponuje integrovaným spínačom pre ovládanie stykača a možno ho jednoducho a pohodlne nainštalovať na DIN lištu. S jeho presnosťou merania aktívnej energie na úrovni 1% je Shelly PRO EM-50 ideálnym nástrojom na monitorovanie spotreby a riadenie rôznych domácich spotrebičov či elektrických okruhov. Zariadenie tiež uchováva históriu po dobu 60 dní s presnosťou 1 minúty. Skriptovanie navyše umožňuje vykonávanie zložitejších scén a poskytuje širšie možnosti monitorovania.

Shelly_PRO_EM_50

Výhody Shelly Pro EM - 50

Zariadenie Shelly Pro EM-50 podporuje pripojenie cez Wi-Fi, LAN a Bluetooth, takže pripojenie nebude žiaden problém. Navyše, podporuje aj protokoly ako MQTT, WebSocket (príchozí a odchádzajúci), UDP a mTLS. S triedou presnosti B pre aktívnu energiu, Shelly Pro EM-50 poskytuje úžasnú presnosť merania na úrovni 1%. To z neho robí spoľahlivého pomocníka pri meraní spotreby elektrickej energie. Zariadenie tiež poskytuje podporu pre protokol MODBUS, čo znamená jednoduchú integráciu do existujúcich priemyselných inštalácií. Shelly Pro EM-50 dokáže monitorovať dva nezávislé kanály na rovnakej fáze, čo vám dáva podrobný prehľad o výkone vašich elektrických okruhov. Okrem toho, zariadenie ponúka 2A bezkontaktný spínač pre ovládanie stýkača či plnú kompatibilitu so skriptovacím jazykom mjS, čo vám umožňuje vytvárať vlastné funkcie a automatizovať prevádzku zariadení podľa vašich potrieb.

Shelly_PRO_EM_50_2

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? IP ochrana: IP20
? Bezdrôtový protokol: WiFi, Bluetooth
Rozmery: 94 x 19 x 69 mm
Hmotnosť: 63 g
Materiál: Plast
Prevádzková teplota: od -20 °C do 40 °C
Prevádzková vlhkosť: 30 % to 70 %
Napájacie napätie AC: 110 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie: < 3 W
Maximálne spínacie napätie AC: 240 V
Maximálny spínací prúd: 2 A
Snímač vnútornej teploty: Áno
Voltmeter: 100 - 260 V
Presnosť voltmetrov: ±1 %
Ampérmetre: 0 - 50 A
Presnosť ampérmetrov: ±1 % (5 - 50 A), ±2 % (0 - 5 A)
RF pásmo: 2400 - 2495 MHz
Max. RF výkon: <20 dBm
Protokol Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Wi-Fi Range: Až do vzdialenosti 30 m v interiéri a 50 m v exteriéri
Protokol Bluetooth: 4.2
Rozsah Bluetooth: Do 10 m v interiéri a do 30 m v exteriéri
CPU: ESP32-D0WDQ6
Flash: 16 MB
Webhooks: 20 s 5 adresami URL na jeden hook
Skriptovanie: Áno
MQTT: Áno
CoAP: Nie
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.