Shelly Pro EM - 50

Kód: SHELLY_PRO_EM
Funguje s Homey
Značka: Shelly
€89,88 –7 %
shelly pro em 50 meranie spotreby s 2 svorkami 50a vystup 1x2a lan wifi bluetooth min
€89,88 –7 % €83,50 €69,58 bez DPH
Skladom (1 ks)
Ako chcete produkt kúpiť? ?
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Shelly Pro EM-50 je dvojkanálový jednofázový elektromer s možnosťou montáže na lištu DIN. Má integrovaný spínač so suchými kontaktmi na ovládanie stykačov. Presnosť merania aktívnej energie je 1%, integrované relé so suchými kontaktmi na ovládanie stykača až do 2A. Hlásenie o akumulovanej energii, okamžitom napätí, prúde, aktívnom a zdanlivom výkone na fázu v reálnom čase. Okrem toho aj podpora LAN, Wi-FI a Bluetooth. Zariadenie tiež uchováva históriu po dobu 60 dní s presnosťou 1 minúty. Skriptovanie navyše umožňuje vykonávanie zložitejších scén a poskytuje širšie možnosti monitorovania.

 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Shelly Pro EM - 50

Zariadenie Shelly Pro EM-50 je jednofázový elektrometer, ktorý disponuje integrovaným spínačom pre ovládanie stykača a možno ho jednoducho a pohodlne nainštalovať na DIN lištu. S jeho presnosťou merania aktívnej energie na úrovni 1% je Shelly PRO EM-50 ideálnym nástrojom na monitorovanie spotreby a riadenie rôznych domácich spotrebičov či elektrických okruhov. Zariadenie tiež uchováva históriu po dobu 60 dní s presnosťou 1 minúty. Skriptovanie navyše umožňuje vykonávanie zložitejších scén a poskytuje širšie možnosti monitorovania.

Shelly_PRO_EM_50

Výhody Shelly Pro EM - 50

Zariadenie Shelly Pro EM-50 podporuje pripojenie cez Wi-Fi, LAN a Bluetooth, takže pripojenie nebude žiaden problém. Navyše, podporuje aj protokoly ako MQTT, WebSocket (príchozí a odchádzajúci), UDP a mTLS. S triedou presnosti B pre aktívnu energiu, Shelly Pro EM-50 poskytuje úžasnú presnosť merania na úrovni 1%. To z neho robí spoľahlivého pomocníka pri meraní spotreby elektrickej energie. Zariadenie tiež poskytuje podporu pre protokol MODBUS, čo znamená jednoduchú integráciu do existujúcich priemyselných inštalácií. Shelly Pro EM-50 dokáže monitorovať dva nezávislé kanály na rovnakej fáze, čo vám dáva podrobný prehľad o výkone vašich elektrických okruhov. Okrem toho, zariadenie ponúka 2A bezkontaktný spínač pre ovládanie stýkača či plnú kompatibilitu so skriptovacím jazykom mjS, čo vám umožňuje vytvárať vlastné funkcie a automatizovať prevádzku zariadení podľa vašich potrieb.

Shelly_PRO_EM_50_2

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? IP ochrana: IP20
? Bezdrôtový protokol: WiFi, Bluetooth
? Farba zariadenia: Biela
Rozmery: 94 x 19 x 69 mm
Hmotnosť: 63 g
Materiál: Plast
Prevádzková teplota: od -20 °C do 40 °C
Prevádzková vlhkosť: 30 % to 70 %
Napájacie napätie AC: 110 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie: < 3 W
Maximálne spínacie napätie AC: 240 V
Maximálny spínací prúd: 2 A
Snímač vnútornej teploty: Áno
Voltmeter: 100 - 260 V
Presnosť voltmetrov: ±1 %
Ampérmetre: 0 - 50 A
Presnosť ampérmetrov: ±1 % (5 - 50 A), ±2 % (0 - 5 A)
RF pásmo: 2400 - 2495 MHz
Max. RF výkon: <20 dBm
Protokol Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Wi-Fi Range: Až do vzdialenosti 30 m v interiéri a 50 m v exteriéri
Protokol Bluetooth: 4.2
Rozsah Bluetooth: Do 10 m v interiéri a do 30 m v exteriéri
CPU: ESP32-D0WDQ6
Flash: 16 MB
Webhooks: 20 s 5 adresami URL na jeden hook
Skriptovanie: Áno
MQTT: Áno
CoAP: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Shelly produkty  za najlepšie ceny

Značka Shelly je v dnešnej dobe asi najprelomovejšou značou v oblasti smart home produktov. Novinky, ktoré z dielne tohto výrobcu vychádzajú každý mesiav dopĺňajú inteligentné domy nie len na protokole WiFi, ale aj Z-Wave.  Shelly má vo svojom portfóliu všetko od relátok, stmievačov a senzorov až po merače spotreby energie. 

Medzi veľmi výrazné produkty tejto značky patria aj Shelly Mini moduly, ktoré sú najmenšími modulmi na trhu. Dostupné sú vo verzií WiFi aj Z-Wave.

Shelly_smart_home