Shelly BLU Button Tough 1

Kód: SHELLY_BUTTON_TOUGH_BLACK SHELLY_BUTTON_TOUGH_MOCHA SHELLY_BUTTON_TOUGH_IVORY Zvoľte variant
Novinka
Značka: Shelly
€24,33 €20,28 bez DPH
Momentálne nedostupné Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 17.6.2024 17.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Shelly BLU Button Tough je diaľkové ovládanie v podobe prívesku na ovládanie Shelly zariadení. Jeho výhodou je jeho zvýšená odolnosť voči vode, prachu a vlhkosti.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly BLU Button Tough 1

Shelly BLU Button Tough1 je odolné tlačidlo na aktiváciu akcie a scén. Vychutnajte si diaľkové ovládanie bez toho, aby ste sa spoliehali na svoj mobilný telefón. Pomocou intuitívnych kombinácií kliknutí môžete ľahko vykonať až 4 prednastavené akcie alebo scény, čím si zjednodušíte ovládanie inteligentnej domácnosti.

Toto tlačítko má spätnú väzbu pomocou zvuku a vibrácie takže viete, že akcia bola poslaná. Vďaka kombinácií stlačení môžete aktivovať až 4 preddefinované scény. Dosah tohto tlačítka je až 10 metrov v interiéri a 30 metrov v exteriéri. Vďaka Bluetooth komunikácií je navyše vykonanie akcie veľmi rýchle a zároveň je dosiahnutá výborná výdrž batérie, štandardne až 2 roky. 

Okamžite ovládajte svoje inteligentné zariadenia jediným kliknutím. Toto tlačidlo ovládané Bluetooth, navrhnuté tak, aby sa plne integrovalo do akéhokoľvek nastavenia, vám poskytuje okamžitú kontrolu nad osvetlením, spotrebičmi a scénami bez potreby mobilného telefónu. Je odolný voči prachu, postriekaniu a nárazom, čo zaisťuje spoľahlivosť v interiéri aj exteriéri.

Neprekonateľne odolné tlačítko

Shelly BLU Button Tough1, navrhnutý pre aktívnych a dobrodružných ľudí, spĺňa vysoký štandard odolnosti. Je vyrobený tak, aby odolal nárazom, postriekaniu a prachu, vďaka čomu je spoľahlivý v akomkoľvek prostredí. Jeho pevný exteriér je takmer nerozbitný, čo vám zaistí, že zostanete v spojení so svojím inteligentným domom aj v tých najdrsnejších podmienkach.

Vlastnosti:

  • Dokáže zapnúť/vypnúť spotrebiče, stlmiť a aktivovať scény
  • Odolné voči otrasom, striekajúcej vode a prachu - IP54
  • Funkcia skriptovania pre nekonečné akcie na základe polohy
  • Plná kompatibilita s Home Assistant a akýmkoľvek iným zariadením, ktoré je podporované protokolom BTHome (po vybalení)
  • Využíva technológiu BLE
  • Šifrovanie (vysoká úroveň zabezpečenia)
  • Zvukové upozornenia a režim „Hush“ pre žiadne zvuky
  • Funkcia „Nájdi ma“ aktivovaná režimom majáku
  • Dosah 10 m v interiéri a 30 m v exteriéri
  • Funguje so zariadeniami Plus, Pro a Gen3

 

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Diaľkové ovládanie
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Podporované v systéme: HomeAssistant, Shelly
? Bezdrôtový protokol: Bluetooth

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Shelly produkty  za najlepšie ceny

Značka Shelly je v dnešnej dobe asi najprelomovejšou značou v oblasti smart home produktov. Novinky, ktoré z dielne tohto výrobcu vychádzajú každý mesiav dopĺňajú inteligentné domy nie len na protokole WiFi, ale aj Z-Wave.  Shelly má vo svojom portfóliu všetko od relátok, stmievačov a senzorov až po merače spotreby energie. 

Medzi veľmi výrazné produkty tejto značky patria aj Shelly Mini moduly, ktoré sú najmenšími modulmi na trhu. Dostupné sú vo verzií WiFi aj Z-Wave.

Shelly_smart_home