Shelly BLU Door/Window

Kód: SHELLY-BLU-DWS-WHT
€24,99 –24 %
Shelly Blu door x1 new
€24,99 –24 % €18,80 €15,67 bez DPH
Momentálne nedostupné
Ako chcete produkt kúpiť? ?
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Shelly BLU Door/Window sensor je dverový a okenný senzor na báze Bluetooth. Toto zariadenie je určené na komunikáciu so zariadeniami Shelly Plus, ktoré podporujú Bluetooth. Používa malú batériu CR2032 a je výrazne menší ako Wi-Fi verzia od Shelly.

Pripojenie Bluetooth, šifrovaná komunikácia, okamžitá reakcia, mimoriadne nízka spotreba batérie, podpora aplikácie Shelly CLOUD.

 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Chytrá bezpečnosť začína pri vašich dverách!

Predstavujeme Shelly BLU senzor dverí/okien s meraním LUX a uhla sklonu. Tento pokročilý senzor je navrhnutý na detekciu otvárania dverí/okien a okamžite hlási tieto udalosti, čím spúšťa scenáre automatizácie domácnosti podľa potreby. Či už chcete zvýšiť bezpečnosť domova, automatizovať osvetlenie alebo monitorovať prístup, Shelly BLU senzor dverí/okien sa prispôsobí vašim jedinečným potrebám. Jeho kompaktný a štýlový dizajn umožňuje jednoduchú inštaláciu na dverách, oknách, bezpečnostných bránach, garážových bránach a ďalších miestach. Bezproblémovo zapadne do akéhokoľvek interiéru. 

 

Prednosti senzoru Shelly BLU Door/Window

  • Ovládanie cez Bluetooth - Rýchlejšia odozva, dlhšia výdrž batérie a jednoduché ovládanie cez mobil
  • Okamžitá reakcia - Senzor má reakčný čas kratší ako 100 ms
  • Batéria s dlhou výdržou - Životnosť batérie až 5 rokov (v závislosti od každodenného používania)
  • Integrované senzory - Shelly BLU Door/Window má integrované senzory na meranie LUX a náklonu
  • Skriptovanie - Používajte funkcie skriptovania na zariadeniach Shelly Plus a Pro na vytváranie komplexných automatizácií
  • Aktivácia scény - Nastavte vlastné scény kombináciou zariadenia Shelly BLU Door/Window s ostatnými zariadeniami Shelly

 

Chráňte svoj domov, aj keď ste preč

Buďte vždy informovaný o všetkých neželaných hosťoch! Jednoducho umiestnite zariadenie Shelly BLU Door/Window na vchodové dvere, balkónové dvere, okná alebo garážové dvere a dostanete upozornenie, ak ich niekto otvorí počas vašej neprítomnosti. Zariadenie Shelly BLU Door/Window navyše môže byť použité ako súčasť vášho bezpečnostného systému s využitím automatizačných scenárov. Môže aktivovať ďalšie bezpečnostné zariadenia domácnosti, v prípade výskytu neočakávanej aktivity.

 

Vitajte doma

Privítajte svojich blízkych hneď pri vstupe domov. Po umiestnení na vchodové dvere dokáže Shelly BLU Door/Window rozsvietiť svetlá pri otvorení dverí.

 

Nech žiadna energia nepríde nazmar

Shelly BLU Door/Window môže tiež prispieť k vašej snahe o energetickú účinnosť. Pripojením k iným zariadeniam môžete automatizovať nastavenie vykurovania, chladenia alebo osvetlenia na základe stavu otvorených dverí alebo okien. Napríklad, keď je okno otvorené, systém môže automaticky vypnúť vykurovanie, aby sa šetrila energia.

Doplnkové informácie: Shelly BLU senzor komunikuje pomocou ostatných Shelly Plus zariadení, ktoré taktiež majú Bluetooth protokol. Nie je teda potrebné byť s telefónom v dosahu senzora na to, aby senzor dokázal odovzdávať dáta.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Rozmery: 35×35×7 mm (jednotka snímača), 35×12×7 mm (magnet)
Hmotnosť: 10 g (jednotka snímača s batériou), 8 g (magnet)
Napájanie: 1× 3 V batéria CR2032 (súčasť balenia)
Životnosť batérie: 5 rokov
Rádiový protokol: Bluetooth
Prevádzkový dosah (v závislosti od miestnych podmienok): do 30 m vonku, do 10 m v interiéri
Šifrovanie: AES (režim CCM)
Rozsah RF: 2400 – 2483,5 MHz
Max RF výkon: < 4 dBm
Funkcia Majáku (Beacon): ÁNO
Pracovné teploty: –20 °C až 40 °C
Vlhkosť: 30 % až 70 %
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Shelly produkty  za najlepšie ceny

Značka Shelly je v dnešnej dobe asi najprelomovejšou značou v oblasti smart home produktov. Novinky, ktoré z dielne tohto výrobcu vychádzajú každý mesiav dopĺňajú inteligentné domy nie len na protokole WiFi, ale aj Z-Wave.  Shelly má vo svojom portfóliu všetko od relátok, stmievačov a senzorov až po merače spotreby energie. 

Medzi veľmi výrazné produkty tejto značky patria aj Shelly Mini moduly, ktoré sú najmenšími modulmi na trhu. Dostupné sú vo verzií WiFi aj Z-Wave.

Shelly_smart_home