Shelly BLU Gateway - Bluetooth brána s Wi-Fi vo forme USB-A kľúča

Kód: SHELLY_BLU
€18,99 –11 %
Shelly Bluetooth brana USB
€18,99 –11 % €16,90 €14,08 bez DPH
Skladom (2 ks)
Ako chcete produkt kúpiť? ?
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

USB-A Kľúč, ktorý funguje ako most medzi zariadeniami Shelly BLU a širším ekosystémom Shelly. Prijíma signály Bluetooth a odosiela ich do cloudu alebo lokálne do iného zariadenia bez Bluetooth. Podpora skriptovania, MQTT, WebSocket či Home Assistant. Dokáže skenovať sieť Bluetooth a nájsť všetky ostatné zariadenia Bluetooth. Navyše rozširuje dosah Wi-Fi siete.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Shelly BLU Gateway - Most k neobmedzenej integrácií

Vstúpte do novej éry bezproblémového pripojenia s bránou Shelly BLU Gateway. Zariadenia podporujúce technológiu Bluetooth zvyčajne vyžadujú bránu Bluetooth, ako sú napríklad zariadenie Plus alebo Pro. Ak však chcete využívať zariadenia Shelly BLU s relé Shelly Gen-1 (ako je Shelly Dimmer2, Shelly RGBW2 atď.), je tu riešenie - Shelly BLU Gateway! Tento kompaktný kľúč výrazne zlepší a zjednoduší nastavovanie. Žiadne ďalšie ďalšie relé - jednoducho ho zapojíte do adaptéra. Prekonáva medzeru medzi vašimi zariadeniami Shelly BLU a širším ekosystémom Shelly. Shelly BLU brána zachytáva Bluetooth signály a prenáša ich do cloudu alebo lokálne do iných zariadení.

Shelly_BLU_brana

Funkcie Shelly BLU Gateway

Pripojte Shelly BLU Gateway k svojej Wi-Fi sieti bez potreby dodatočného HUB-u. Navyše, zariadenie ponúka rýchle spárovanie pomocou technológie Bluetooth alebo ho môžete využívať aj ako bránu Bluetooth pre ďalšie zariadenia. Výhodou je samozrejme aj veľmi jednoduchá inštalácia, stačí ho zapojiť do zásuvky pomocou USB-A adaptéra. Oceníte aj možnosť skriptovania.

Shelly_BLU_Gateway

Shelly BLU Gateway v praxi

Shelly BLU Gateway je malý USB kľúč fungujúci ako brána medzi zariadeniami Shelly BLU a Shelly Cloud. Ak chcete používať zariadenia Shelly Gen-1 so snímačmi Shelly BLU, Shelly BLU Gateway môže slúžiť ako brána do Shelly Cloud a tým aj k vašim existujúcim zariadeniam Gen-1. Týmto spôsobom môžete eliminovať potrebu inovácie na zariadenia Shelly Plus alebo Pro. Brána Shelly BLU taktiež pomáha vysielať váš signál až do vzdialenosti 30 m v interiéri a 50 m v exteriéri, čím vylepšuje dosah vašej už existujúcej siete. Ak potrebujete zabezpečiť spoľahlivý prenos dát z vašich Bluetooth kompatibilných zariadení na rôzne platformy domácej automatizácie, Shelly BLU Gateway poskytuje efektívny spôsob komunikácie prostredníctvom protokolu MQTT. Týmto spôsobom môžete jednoducho rozšíriť svoj aktuálny inteligentný ekosystém o zariadenia a platformy, ktoré si sami zvolíte. Ide o spoľahlivú a flexibilnú možnosť pre vaše potreby v oblasti domácej automatizácie.

Shelly_BLU_Gateway_2

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Bluetooth
? Farba zariadenia: Biela
Rozmery: 45 x 20 x 8 mm
Hmotnosť: 5 g
Material: Plast
Prevádzková teplota: od -20 °C do 40 °C
Prevádzková vlhkosť: od 30 % do 70 %
Spotreba energie: <1 W
Maximálny RF výkon: <20 dBm
Protokol Bluetooth: 4.2
Rozsah Bluetooth: Do 20 m v interiéri a do 30 m vonku
CPU: ESP32
Skriptovanie: Áno
MQTT: Áno
CoAP: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Shelly produkty  za najlepšie ceny

Značka Shelly je v dnešnej dobe asi najprelomovejšou značou v oblasti smart home produktov. Novinky, ktoré z dielne tohto výrobcu vychádzajú každý mesiav dopĺňajú inteligentné domy nie len na protokole WiFi, ale aj Z-Wave.  Shelly má vo svojom portfóliu všetko od relátok, stmievačov a senzorov až po merače spotreby energie. 

Medzi veľmi výrazné produkty tejto značky patria aj Shelly Mini moduly, ktoré sú najmenšími modulmi na trhu. Dostupné sú vo verzií WiFi aj Z-Wave.

Shelly_smart_home