Shelly BLU Gateway - Bluetooth brána s Wi-Fi vo forme USB-A kľúča

Kód: SHELLY_BLU
Novinka Funguje so SmartThings
Značka: Shelly
€18,99 €15,83 bez DPH
Tešíme sa
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

USB-A Kľúč, ktorý funguje ako most medzi zariadeniami Shelly BLU a širším ekosystémom Shelly. Prijíma signály Bluetooth a odosiela ich do cloudu alebo lokálne do iného zariadenia bez Bluetooth. Podpora skriptovania, MQTT, WebSocket či Home Assistant. Dokáže skenovať sieť Bluetooth a nájsť všetky ostatné zariadenia Bluetooth. Navyše rozširuje dosah Wi-Fi siete.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly BLU Gateway - Most k neobmedzenej integrácií

Vstúpte do novej éry bezproblémového pripojenia s bránou Shelly BLU Gateway. Zariadenia podporujúce technológiu Bluetooth zvyčajne vyžadujú bránu Bluetooth, ako sú napríklad zariadenie Plus alebo Pro. Ak však chcete využívať zariadenia Shelly BLU s relé Shelly Gen-1 (ako je Shelly Dimmer2, Shelly RGBW2 atď.), je tu riešenie - Shelly BLU Gateway! Tento kompaktný kľúč výrazne zlepší a zjednoduší nastavovanie. Žiadne ďalšie ďalšie relé - jednoducho ho zapojíte do adaptéra. Prekonáva medzeru medzi vašimi zariadeniami Shelly BLU a širším ekosystémom Shelly. Shelly BLU brána zachytáva Bluetooth signály a prenáša ich do cloudu alebo lokálne do iných zariadení.

Shelly_BLU_brana

Funkcie Shelly BLU Gateway

Pripojte Shelly BLU Gateway k svojej Wi-Fi sieti bez potreby dodatočného HUB-u. Navyše, zariadenie ponúka rýchle spárovanie pomocou technológie Bluetooth alebo ho môžete využívať aj ako bránu Bluetooth pre ďalšie zariadenia. Výhodou je samozrejme aj veľmi jednoduchá inštalácia, stačí ho zapojiť do zásuvky pomocou USB-A adaptéra. Oceníte aj možnosť skriptovania.

Shelly_BLU_Gateway

Shelly BLU Gateway v praxi

Shelly BLU Gateway je malý USB kľúč fungujúci ako brána medzi zariadeniami Shelly BLU a Shelly Cloud. Ak chcete používať zariadenia Shelly Gen-1 so snímačmi Shelly BLU, Shelly BLU Gateway môže slúžiť ako brána do Shelly Cloud a tým aj k vašim existujúcim zariadeniam Gen-1. Týmto spôsobom môžete eliminovať potrebu inovácie na zariadenia Shelly Plus alebo Pro. Brána Shelly BLU taktiež pomáha vysielať váš signál až do vzdialenosti 30 m v interiéri a 50 m v exteriéri, čím vylepšuje dosah vašej už existujúcej siete. Ak potrebujete zabezpečiť spoľahlivý prenos dát z vašich Bluetooth kompatibilných zariadení na rôzne platformy domácej automatizácie, Shelly BLU Gateway poskytuje efektívny spôsob komunikácie prostredníctvom protokolu MQTT. Týmto spôsobom môžete jednoducho rozšíriť svoj aktuálny inteligentný ekosystém o zariadenia a platformy, ktoré si sami zvolíte. Ide o spoľahlivú a flexibilnú možnosť pre vaše potreby v oblasti domácej automatizácie.

Shelly_BLU_Gateway_2

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Bezdrôtový protokol: Bluetooth
Rozmery: 45 x 20 x 8 mm
Hmotnosť: 5 g
Material: Plast
Prevádzková teplota: od -20 °C do 40 °C
Prevádzková vlhkosť: od 30 % do 70 %
Spotreba energie: <1 W
Maximálny RF výkon: <20 dBm
Protokol Bluetooth: 4.2
Rozsah Bluetooth: Do 20 m v interiéri a do 30 m vonku
CPU: ESP32
Skriptovanie: Áno
MQTT: Áno
CoAP: Nie
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.