Qubino Flush On/Off Thermostat 2

Kód: GOAEZMNKID1
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: Qubino
€70 €58,33 bez DPH
Predaj skončil
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Qubino ON/OFF termostat 2 je ideálny na priame ovládanie podlahového kúrenie, či už elektrického alebo kúrenia vodou. Taktiež je ním možné ovládať elektrické havice radiátorov a podobne. Ovládanie je možné cez Z-Wave systém ako aj cez pripojený vypínač. Tento modul taktiež meria spotrebu a teplotu.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Quibino Flush On/Off Thermostat 2

Termostat Qubino On / Off Thermostat 2 je váš bezdrôtový regulátor vykurovania a teplej vody, ktorý tiež meria spotrebu energie. Tento úžasne malý modul je ideálny na bezdrôtové ovládanie elektrických alebo vodných podlahových vykurovacích systémov, elektrických ohrievačov vody, čerpadiel na teplú vodu a elektrických radiátorov.


 

Inteligentný termostat umožňuje inteligentné územné plánovanie

Existuje nekonečné množstvo nepohodlia kvôli rôznym potrebám každého člena rodiny. Napríklad možnosť nastaviť inú teplotu v miestnosti, v ktorej dieťa spí, než v miestnosti, v ktorej si užijete trochu miernejšie kúrenie, vám spríjemní život každého člena rodiny. On / Off Thermostat 2 vám umožňuje nastaviť inú teplotu v každej miestnosti podľa vašich potrieb. Vytvorenie inteligentných zón v celom dome zníži spotrebu energie vo vykurovacom systéme znížením teploty v prázdnych miestnostiach. Zároveň môžete podľa potreby vytvoriť dokonalé prostredie.

Monitorujte všetko a všade (2)


Inteligentné využívanie energie 

Termostat  môže výrazne znížiť energetické potreby a ušetriť peniaze - pri udržiavaní optimálnej teploty domu. Vykurovanie každej miestnosti samostatne ponúka maximálnu úroveň pohody a zároveň zvyšuje energetickú účinnosť vášho domu. Inteligentný termostat Qubino Smart 2 umožňuje inteligentné územné plánovanie, čo znamená, že môžete vypnúť kúrenie v izolovaných miestnostiach a ušetriť energiu bez toho, aby ste znížili pohodlie. Možnosť vypnúť najväčšie energetické horáky, ako sú napríklad vykurovacie systémy, značne znížia vaše účty za energiu. 

Technické parametre:

  • Napájanie: 110 - 240 VAC ± 10% 50/60 Hz, (24–30 VDC)
  • Presnosť merania výkonu: P = 5 - 50 W, +/- 3 W P> 50 W, +/- 3%
  • Rozsah digitálneho snímača teploty: -25 ~ + 80 ° C 
  • Dĺžka kábla digitálneho snímača teploty: 1000 mm 
  • Prevádzková teplota: -10 ~ + 40 ° C
  • Dosah prevádzky: Z-Wave do 40 m vo vnútri 
  • Rozmery: (š xvxh) 41,8 x 36,8 x 16,9 mm (115 x 96 x 22 palcov)
  • Hmotnosť: (vrátane balenia) 48 g (64 g) / 1,69oz (2,26oz)
  • Spotreba elektriny: 0,4 W N
  • Z-Wave Repeater: Áno

 

  Qubino_Flush-OnOff-Thermostat-2_packaging

Naplánujte si vykurovanie podľa svojho životného štýlu 

Automaticky vypnite svoj inteligentný vykurovací systém po rannom odchode a pred návratom späť ho zapnite na diaľku. Stanovte si plán svojho domova, aby vás pred návratom z dovolenky privítal primerane teplo. Pripojte plánovanie k teplotnému senzoru, čím sa spustí občasné zapnutie vykurovacieho systému, aby ste zabránili poklesu teploty povedzme pod 15 ° C . Váš domov vás vždy privíta s optimálnou teplotou, bez ohľadu na to, ako dlho budete preč.workswith


UPOZORNENIE: Tento modul je možné použiť iba s teplotným čidlom pripojeným k modulu. Nie je možné použiť ho na ovládanie kúrenie na základe inej teploty. 

 

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty Z-Wave
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Podporované v systéme: Fibaro HC2, Fibaro HCL
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus
? Farba zariadenia: Modra
Napájanie: 110 - 230 VAC / 24 - 30 VDC
Max záťaž / kanál: 2300W AC / 2450W DC
Položka bola vypredaná…

Video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Qubino slovensko

Qubino je spoločnosť, ktorá sa v oblasti Z-Wave pokladá za najviac inovatívnu. A naozaj, mnohokrát je práve Qubino výrobcom, ktorý prináša nové myšlienky. V boji o najmenšie moduly je taktiež Qubino aktuálnym víťazom, nakoľko známe modré moduly sú vďaka svojím minimálnym rozmerom skutnočne menšie, ako tie od Fibara či od Aeonu. Qubino, tiež niekde spomínaný ako Goap navyše do týchto modulov vtesnal aj konektor na teplotné čidlo, čo je extrémne užitočné najme pri moduloch zameraných na kúrenie. V neposlednom rade je samozrejme práve Qubino, kto prináša Z-Wave na DIN lištu vďaka svojím DIN modulom a DIN meračom energií. Pokiaľ ste teda zástancami umiestňovania modulov na DIN, ste na správnom mieste.