Nous Smart WiFi kamera 1080p pre TUYA

Kód: W3
€22,99 €19,16 bez DPH
Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Možnosti doručenia

Nous Smart WiFi kamera 1080p

   • Ovládajte zariadenia odkiaľkoľvek
   • Bezplatná aplikácia Nous Smart Home pre Android a iOS
   • Jednoduché nastavenie a používanie
   • Funguje so službami Google Home a Amazon Alexa.
   • Nahrávanie na cloud / SD kartu

Funguje s aplikáciou Nous Smart Home, Smart Life, Tuya 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Ovládanie odkiaľkoľvek
Vďaka aplikácii Nous Smart Home môžete ovládať pohyb kamery, nahrávanie na SD kartu, nočný režim a kopec iného a to odkiaľkoľvek na svete.S inteligentným ovládaním si môžete užívať pohodlný a ľahký život. 

Klasických 1080p neublíži, ale nie je ani ničím špeciálnym. Pohybový detektor, vďaka ktorému môžete na MicroSD kartu nahrávať len to, čo naozaj treba. Nočný režim je tu taktiež pomocou niekoľkých IR diód. Samozrejmosťou je tu aj obojstranná hlasová komunikácia, aj keď sa musím priznať, že kvalita reproduktora ma nepotešila. Pridávanie do systému tuya je pomocou načítanie QR kódu cez kameru, to je naozaj veľmi šikovné.

Smart Kamera Nous W3 je to bežná interiérová kamera s rozlíšením 1080p, nočným videním a pohybovým senzorom. Samozrejme nechýba podpora MicroSD kariet a možnosť nahrávať na cloud.

kamera

Funkcie
Po pridaní kamery do systému samozrejme získate vzdialený prístup na kameru, takže môžete byť aj na opačnom konci sveta, potrieť sa, čo sa deje nie je problém. 
Po otvorení kamery v aplikácií tuya máte k hneď pred sebou živý záznam z kamery. Video je dostatočne ostré. Pod kamerou je pár tlačítok, napríklad tlačitko na vypnutie zvuku, komunikáciu cez reproduktor kamery či na spustenie nahrávania.

Dodatočné parametre

Kategória: Tuya Smart Home
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Bezdrôtový protokol: WiFi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka nous prináša produkty špeciálne navrhnuté pre tuya Smart Home aplikáciu, ktorá je dostupná ako pre Android tak aj pre iOS. Vo všeobecnosti stačí, ak si nainštalujete aplikáciu a nous WiFi produkty môžete začať pridávať. Je to tak jednoduché. Pokiaľ chcete pridať aj nous senzory, do aplikácie najskôr pridáte bránu E1 a môžete začať pridávať. 

Produkty majú skvelú cenu a kvalitu a sú plne podporované v Tuya (smart life) aplikácií.