ZigBee LED E27 Gledopto 12W žiarovka RGB a CCT

Kód: GL-B-008P
Funguje s FIBAROM Funguje so SmartThings Funguje s Homey
Značka: Gledopto
€29,99 €24,99 bez DPH
Skladom na predajni (24 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2022
Možnosti doručenia

ZigBee LED E27 12W žiarovka s RGB a CCT podporou od kvalitného výrobcu Gledopto, ktorý svojou kvalitou konkuruje produktom Philips HUE. Navyše, vďaka perfektnej kompatibilite môžete toto svietidlo používať v systémoch Homey, Fibaro, SmartThings, Philips HUE, Ikea Tradfri, Osram Lightify, homme, Amazon Echo Plus, Tuya/SMART LIFE a ConbeeII.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

Smart žiarovka, ktorá urobí dojem! Presne tak sa dá definovať tento výrobok. Moderný dizajn, výkonné LED diódy, krásne difúzované svetlo a skvelá podpora. 

Zigbee žiarovka GL-B-008P od sloločnosti GLEDOPTO umožňuje integráciu do bežných Zigbee systémov, ako je Homey, Fibaro, SmartThings, Philips HUE, Ikea Tradfri, Osram Lightify, homme, Amazon Echo Plus, či systémoch postavených na ConbeeII. Toto zariadenie však plnohodnotne funguje aj v aplikácií Tuya / Smart Life pod Nous E1 Zigbee bránou.

Vďaka svojmu dizajnu skrášli každý interiér a vďaka svojím funkciám očarí každého návštevníka. Ale samozrejme aj Vás. Dokáže totiž svietiť všetkými farbami RGB a navyše má zabudované výkonné diódy pre svietenie teplou a studenou bielou. A rozhranie je naozaj úchvatné. Od 2700K do 6500K. Svetlo tak môže byť nádherne teplé až studené.

Túto inteligentnú žiarovku pripojíte presne tak, ako klasickú. Na 230V prívod. Toto svietidlo okrem protokolu Zigbee obsahuje aj RF na ovládanie diaľkovým ovládačom / vypínačom Gledopto. Vďaka tomu môžete žiarovky s diaľkovým ovládaním spárovať aj bez potreby riadiacej jednotky a celé svietenie tak nie je viazané na funkčnosť Zigbee siete. Tým je naozaj vyriešený problém Smart žiaroviek.

Pokiaľ potrebujete spárovať viacero svietidiel do jednej zóny, ani to nie je problém.

Technické parametre:

Rozmery: 147 x 70mm
Typ svietenie: RGB+CCT
Napájanie: 100-240 VAC
Výkon: 12W
Protokol: Zigbee a RF
Podpora: Homey, Fibaro, SmartThings, Philips HUE, Ikea Tradfri, Osram Lightify, homee, Conbee II, SmartThing, Amazon Echo Pro, TUYA/SMART LIFE

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty ZigBee
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
Napájanie: 230VAC
Svetlo: RGB+CCT
Váha: 0,27 kg
Uhol vyžarovania: 220°
Rozhranie: 2700K - 6500K
Farby: 16 miliónov farieb

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: