Smart ZigBee LED Gu10 Gledopto žiarovka RGB CCT PRO MiBoxer

Kód: GL-S-006P
Funguje s Homey
Značka: Gledopto
€26,99 €22,49 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Smart ZigBee LED žiarovka s maticou GU10 a podporou RGB+CCT PRO MiBoxer od kvalitného výrobcu Gledopto, ktorý svojou kvalitou konkuruje produktom Philips HUE. Navyše, vďaka perfektnej kompatibilite môžete  toto svietidlo používať v systémoch Homey, Fibaro, SmartThings, Philips HUE, Osram Lightify, homme, Amazon Echo Plus, Tuya/SMART LIFE a ConbeeII.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Smart žiarovka, ktorá urobí dojem! Presne tak sa dá definovať tento výrobok. Moderný dizajn, výkonné LED diódy, krásne difúzované svetlo a skvelá podpora. 

Zigbee žiarovka GL-S-007P od sloločnosti GLEDOPTO umožňuje integráciu do bežných Zigbee systémov, ako je Homey, Fibaro, SmartThings, Philips HUE, Osram Lightify, homme, Amazon Echo Plus, či systémoch postavených na ConbeeII. Toto zariadenie však plnohodnotne funguje aj v aplikácií Tuya / Smart Life pod Nous E1 Zigbee bránou. Navyše s možnosťou MiBoxer (MiLight) ovládania.

Vďaka svojmu dizajnu skrášli každý interiér a vďaka svojím funkciám očarí každého návštevníka. Ale samozrejme aj Vás. Dokáže totiž svietiť všetkými farbami RGB a navyše má zabudované výkonné diódy pre svietenie teplou a studenou bielou. A rozhranie je naozaj úchvatné. Od 2000K do 6500K. Svetlo tak môže byť nádherne teplé až studené.

Túto inteligentnú žiarovku pripojíte presne tak, ako klasickú. Na 230V prívod. Toto svietidlo okrem protokolu Zigbee obsahuje aj RF na ovládanie diaľkovým ovládačom / vypínačom Gledopto. Vďaka tomu môžete žiarovky s diaľkovým ovládaním spárovať aj bez potreby riadiacej jednotky a celé svietenie tak nie je viazané na funkčnosť Zigbee siete. Tým je naozaj vyriešený problém Smart žiaroviek.

Pokiaľ potrebujete spárovať viacero svietidiel do jednej zóny, ani to nie je problém.

Technické parametre:

Rozmery: 58 x 49,5mm
Typ svietenie: RGB+CCT
Napájanie: 100-240 VAC
Výkon: 5W
Protokol: Zigbee a RF
Podpora: Homey, Fibaro, SmartThings, Philips HUE, homee, Conbee II, SmartThing, Amazon Echo Pro, TUYA/SMART LIFE, Osram Lightify

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty ZigBee
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
Napájanie: 230VAC
Svetlo: RGB+CCT
Váha: 0,08 kg
Priemerná životnosť žiarovky: 30 000 hodín
MiBoxer(MiLight) ovládanie: Áno
Uhol vyžarovania: 25°
Rozhranie: 2000K - 6500K
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: