Bezpotencialové Relé 1x2,3kW Qubino

Kód: GOAEZMNHND1
€59,90 –2 %
Bezpotencialové Relé 1x2,3kW Qubino
€59,90 –2 % €58,50 €48,75 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
22.9.2020

Qubino Flush 1D relé je ideálnym modulom pre bezpotenciálové spínanie svetiel, ventilátorov, pecí, umývačiek, garážových brán, elektrických radiátorov, boilerov a.t.ď. Výstup je bezpotenciálový (voltage free) takže odlišné napájanie môže byť použité na vstupe.Modul taktiež podporuje pripojenie extreného teplotného čidla.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

product-flush-2-relays-hand  

Na čo sa používa?

Qubino Flush 2 relé je ideálny na bezdrôtové ovládanie až dvoch elektrických zariadení nezávisle (zámok na dvere, ventilátor, zavlažovanie...) alebo svetla. Jeho využitie však najlepšie sedí pre zariadenia, kde potrebujeme bezpotenciálový výstup ako napríklad brány, kotly, alarmové systémy alebo jednoduché nahradenie tlačítka na domácich spotrebičoch.

icon-cookericon-fanicon-lighticon-plugicon-radiatoricon-washing

 

Najmenší z najmenších

Qubino moduly sú najmenšie spomedzi všetkých konkurenčných modulov a ľahko sa zmestia do krabičky pod vypínač.

Umelec s meraním spotreby

Qubino 1D relé má len minimálnu spotrebu, menej ako 0,4 W.

Jedinečne všestranný

Qubino Flush 2 relé môže byť použitý v teplotách od -10 ?C až do + 40 ?C. Ponúka možnosť pripojiť digitálny teplotný senzor čo znamená že je možné vytvoriť scénu pre riadenie kúrenia na základe nameraných teplôt. Každý tento modul navyše funguje ako opakovač (repeater) signálu Z-Wave takže zabezpečuje aj bezproblémové pokrytie. 

Jednoduchá inštalácia

Extrémne malé rozmery a špeciálne navrhnutý kryt znamenajú, že inštalácia tohto zariadenia je jednoduchosť samá. Samozrejme, keďže sa jedná o elektrické zariadenie, inštaláciu by mal vykonávať licencovaný elektrikár. K správnemu zapojeniu vedú 3 jednoduché kroky:

1. Odpojte vypínač, pod ktorý sa relé bude umiestňovať, od kabeláže
2. Zapojte kabeláž, ktorá bola pôvodne zapojená do vypínača, do samotného Qubino modulu a vypínač pripojte do Qubino modulu.
3. Schovajte Qubino modl do krabičky a inštaláciu ukončíte opätovným nasadením vypínača.

Najviac testované a najspoľahlivejšie moduly

Qubino moduly sú takpovediac "nainštaluj a zabudni" produkty. Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby vydržali poriadne dlho kvôli čomu je v nich používaná len tá najlepšia elektronika. Tieto moduly sú taktiež snaď najviac testovaná Z-Wave moduly na trhu. Slevinsky Inštitút Kvality a Metrológie (SIQ), kde bola testovaná konštrukcia aj celková bezpečnosť a všetky ostatné parametre v súvislosti s EN60669-2-1 štandardom.

Schémy zapojenia

qubino-flush-1d-relay-sponke                 qubino-flush-1d-relay-24vdc

Technické parametre
Napájanie 110 - 230 VAC ±10%
50 / 60 Hz, (24–30 VDC)
AC 1 X 10 A / 230 VAC
DC 1 X 10 A / 30 VDC
MAX AC 2300 W (230 VAC)
MAC DC 240 W (24 VDC)
Presnosť merania P = 0-200 W, +/- 2 W
P > 200 W, +/-3%
Rozmedzie teplotného čidla (čidlo nie je súčasťou balenia) -50° ~ +125°C
Teplotné max. hodnoty -10° ~ +40°C
Dosah do 30 m vnútri
(záleží od stavebného materiálu)
Rozmery (ŠxVxH) 41.8 x 36.8 x 16.9 mm
Rozmera balenia (79 x 52 x 22)
Hmotnosť (vrátane balenia) 28 g (34 g)
Spotreba 0.4 W
Pre inštaláciu v krabičkách OE >= 60 mm or 2 M, depth >= 60 mm
Ovládanie Relé

 

 
 

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Moduly pre SMART OSVETLENIE, Z-Wave Plus Fibaro HC2 Teplovodné podlahové kúrenie, Z-Wave Plus Fibaro HC2 Elektrické podlahové kúrenie, Z-Wave Plus Fibaro HC2 Kúrenie radiátormi, Z-Wave Plus Fibaro HC2 Chladenie, Z-Wave Plus Fibaro HC2 Ovládanie kotla, Z-Wave Plus Fibaro HCL Teplovodné podlahové kúrenie, Z-Wave Plus Fibaro HCL Elektrické podlahové kúrenie, Z-Wave Plus Fibaro HCL Kúrenie radiátormi, Z-Wave Plus Fibaro HCL Chladenie, Z-Wave Plus Fibaro HCL Ovládanie kotla, Z-Wave Plus Vera Control Teplovodné podlahové kúrenie, Z-Wave Plus Vera Control Elektrické podlahové kúrenie, Z-Wave Plus Vera Control Kúrenie radiátormi, Z-Wave Plus Vera Control Chladenie, Z-Wave Plus Vera Control Ovládanie kotla, Z-Wave Plus Popp Hub (Z-Way softvér) Teplovodné podlahové kúrenie, Z-Wave Plus Popp Hub (Z-Way softvér) Elektrické podlahové kúrenie, Z-Wave Plus Popp Hub (Z-Way softvér) Kúrenie radiátormi, Z-Wave Plus Popp Hub (Z-Way softvér) Chladenie, Z-Wave Plus Popp Hub (Z-Way softvér) Ovládanie kotla, Z-Wave Plus Zipato Teplovodné podlahové kúrenie, Z-Wave Plus Zipato Elektrické podlahové kúrenie, Z-Wave Plus Zipato Kúrenie radiátormi, Z-Wave Plus Zipato Chladenie, Z-Wave Plus Zipato Ovládanie kotla
Záruka: 2 roky
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato
? Protokol: Z-Wave Plus
Napájanie: 110 - 230 VAC / 24 - 30 VDC
Max záťaž / kanál: 920W AC / 96W DC
Max výstup: 1x10A
Rozmery: 41.8 x 36.8 x 15.4 mm

Video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
3x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
A Avatar autora | 15.12.2017
pracuje spolahlivo

Qubino slovensko

Qubino je spoločnosť, ktorá sa v oblasti Z-Wave pokladá za najviac inovatívnu. A naozaj, mnohokrát je práve Qubino výrobcom, ktorý prináša nové myšlienky. V boji o najmenšie moduly je taktiež Qubino aktuálnym víťazom, nakoľko známe modré moduly sú vďaka svojím minimálnym rozmerom skutnočne menšie, ako tie od Fibara či od Aeonu. Qubino, tiež niekde spomínaný ako Goap navyše do týchto modulov vtesnal aj konektor na teplotné čidlo, čo je extrémne užitočné najme pri moduloch zameraných na kúrenie. V neposlednom rade je samozrejme práve Qubino, kto prináša Z-Wave na DIN lištu vďaka svojím DIN modulom a DIN meračom energií. Pokiaľ ste teda zástancami umiestňovania modulov na DIN, ste na správnom mieste.