Shelly Plus i4

Kód: SHELLY-I4
Funguje s Homey
Značka: Shelly
€14,90 –3 %
Shelly_Plus_i4
€14,90 –3 % €14,40 €12 bez DPH
Skladom (2 ks)
Ako chcete produkt kúpiť? ?
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia

Shelly Plus i4 Vám umožňuje manuálne aktivovať a deaktivovať scény, ktoré ste si vytvorili alebo ovládať iné zariadenia, ktoré v Shelly systéme máte. Osadené extrémne rýchlym procesorom, Shelly i4 okamžite pošle príkaz, ktorý ste vykonali. Samozrejme, nechýba podpora HTTP a MQTT.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly Plus i4 jednoducho nainštalujete pod vypínač a od tohto momentu dokáže stlačenie tohoto vypínača spustiť akúkoľvek akciu vo Vašom Shelly systéme. Či už chcete ovládať smart žiarovku, alebo zapnúť smart zásuvku či uspať celý dom. hlavic-ka-blogu-13_orig (1)

Shelly i4 Vám tieto stlačenia prenesie do systému Shelly, kde s nimi môžete ľubovoľne pracovať. Napríklad pomocou kombinácie stlačení na pripojenom vypínači môžete ovládať Shelly žiarovku, alebo spúšťať scény. Samozrejme tieto príkazy je možné používať aj na spúšťanie HTTP, MQTT alebo CoAP. Príležitosti sú nekonečné prostredníctvom diskrétnych príkazov v domácej sieti alebo scén v cloude.

  • Wireless - Nepotrebujeťe žiadnu riadiacu jednotku, pripojíte Shelly i4 priamo na Vašu domácu WiFi sieť.
  • Bluetooth - Pridajte zariadenie rýchlo a jednoducho cez shelly app vďaka Bluetooth
  • Super rýchly procesor – ESP32
  • Multi-klik - až 12 možných akcií
  • Zlepšené API rozhranie
  • Java kódovanie pre možnosť komplexného nastavenia.

Shellyi4

Shelly i4 je priamým následovníkom modulu Shelly i3. Má jeho všetky funkcie, plus podporu Bluetooth a samozrejme, štvrtý vstup. Práve vďaka tomu, že má 4 vstupy na vypínače je možné použiť ho so štvor tlačítkovým vypínačom Shelly alebo s dvoma dvojtlačítkovými vypínačmi.

shelly_i4_instalacia

Vďaka tomuto modulu môžete napríklad ovládať LED žiarovky Shelly a to až tak, že môžete riadiť 4 okruhy úplne nezávisle na sebe. Navyše tým, že Shelly i4 nespína priamo výstup, tieto žiarovky sú stále pod napätím a vy ich tak vždy môžete zapnúť aj pomocou mobilnej aplikácie, alebo napríklad Shelly pohybovým senzorom.

Shellyi4_ziarovky

Samozrejme, ani tam sa možnosti nekončia. Shelly systém je dostatočne široký na to, aby ste s ním mohli riadiť kúrenie, žalúzie a podobné. Vďaka tomu môžete pomocou tohto modulu spolu s vypínačom Shelly ovládať napríklad aj teplotu v dome, vetranie či jednoducho otvoriť a zatvoriť žalúziu. Možnosti sú len na Vás.

Shellyi4_vypinac

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: WiFi
? Farba zariadenia: Oranzova
Napájanie AC : 110-240V ±10%, 50/60Hz
Ochrana proti preťaženiu: Nie
Meranie výkonu: Nie
Prevádzková teplota: 0 až + 40 ° C
Kanály : 4 kanály vstupné
Spotreba energie zariadenia: <1 W
Protokol Wireless : WiFi 802.11 b / g / n
Dosah : do 50 m vonku a do 30 m vo vnútri
Rádiofrekvencia : 2412-2472 МHz
Výkon rádiového signálu: 1 mW
Rozmery: 42 x 38 x 17mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Shelly produkty  za najlepšie ceny

Značka Shelly je v dnešnej dobe asi najprelomovejšou značou v oblasti smart home produktov. Novinky, ktoré z dielne tohto výrobcu vychádzajú každý mesiav dopĺňajú inteligentné domy nie len na protokole WiFi, ale aj Z-Wave.  Shelly má vo svojom portfóliu všetko od relátok, stmievačov a senzorov až po merače spotreby energie. 

Medzi veľmi výrazné produkty tejto značky patria aj Shelly Mini moduly, ktoré sú najmenšími modulmi na trhu. Dostupné sú vo verzií WiFi aj Z-Wave.

Shelly_smart_home