LED pás Philips HUE základ

Kód: 8718696129388
Funguje s Homey
Značka: Philips
€79,95 €66,63 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

LED pás je perfektným doplnkom interiéru, pokiaľ to so svetelnými hrami myslíte vážne. Umiestnenie pod barom, za policou alebo za TV. Presne tam sa tento pás perfektne hodí. Umožní Vám zmenu farieb ako aj možnosť nastavovať teplotu bielej farby.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Philips Hue svietidlá

Chcete dostať svetlo vo Vašom dome na iný level? Tak potom práve tento produkt je pre Vás. LED pás od Philips HUE odsahuje všetko pre to, aby ste svoj štartovací balíček Philips HUE rozšírili o nádherné podsvietenie políc, TV, barov... Navyše obsahuje všetko, čo potrebujete pre predĺženie pásu na viac metrov.

V tomto balíčku nájdete LED pás Philips HUE o dĺžke 2 metre spolu s napájacím zdrojom a modulom na komunikáciu medzi pásom a Philips HUE Hubom. Zároveň tento produkt môžete jednoduho rozšíriť až na 10 metrov pridaním ďalších dielov pásu. Tento pás nie je však bežný LED pás. Obsahuje totiž vysoko kvalitné LED čipy RGB a taktiež osobitne čipy pre riadenie teplej a studenej bielej. To Vám umožní nie len rozsvecovať a zhasínať, ale taktiež stmievanie svetla (pomocou mobilu alebo Hue Dimmera), zmenu teploty bielej farby od studenej  a samozrejme aj ovládanie až 16 miliónov farebných svetelných kombinácií 

Čo Vám systém Smart Svietenia Philips HUE umožní?

Philips HUE pás

 

Dokonale prispôsobivý

Tento LED pás môžete umiestniť presne tam, kde potrebujete. A to naozaj. Vďaka jeho flexibilite a 3M lepiacej ploche na zadnej strane ho uchytíte praktický na každý povrch. Navyše, vďaka možnosti skracovania ho môžete dokonale prispôsobiť aj dĺžkou.

     

Možnosť predĺženia až na 10 metrov

Dĺžka pásu v tomto balíčku môže byť predĺžená pridaním ďalších úsekov pásu až na 10 metrov. Presne tak, predstavte si to, dokonalé svetlo po celej miestnosti.

  7190155PH-MI1-global-001
     

Philips HUE strip 1600 lumenov

 

Svetelný výkon až 1600 lumenov

Takýto svetelný výkon umožňuje to, aby bol LED pás použitý nie len ako doplnkové svietenie, ale aj ako hlavný zdroj svetla. Navyše vďaka perfektnému rozvrhnutiu svietivosti po celej dĺžke bude osvetlenie nádherne rozložené.

     

Vytvorte si kreatívne osvetlenie presne podľa seba

Pomocou viacerých Philips Hue žiaroviek, pásov a svietidiel sa môžete so svetlom hrať do detailov a pripraviť si perfektné farebné kombinácie pre každú miestnosť svojho domu a samozrejme, každú situáciu. Nastavte si napríklad jednu scénu pre večerné pozeranie filmu, inú pre relax a ďalšiu pre čítanie. Jednoduchým stlačením tlačítka potom medzi scénami prepínate a vašu obývačku zaplavuje naozaj nádherné svetlo. 

       Svetelné scény Philips HUE 
     
Philips Hue synchronizácia hudby a svetla  

Synchronizácia hudby a filmu so svetlami

Vďaka aplikáciám tretích strán dokážete synchronizovať počúvanú hudbu alebo sledovaný film na TV s Vašími Philips Hue svetlami. Predstavte si ten zážitok, keď hudba, ktorú počúvate má aj farbu.

     
     
     

Hranie hier z inej dimenzie

Áno, Philis Hue je možné prepojiť taktiež s hrami, ktoré hráte (sú potrebné aplikácie tretích strán). Celá hra sa tak môže premietnuť nie len na Váš monitor, ale aj zaň, vďaka rozšíreniu reality cez zadné svetlo. Taký zážitok si nenechajte utiecť.

  Philips Hue a hranie hier
     
Ranné prebúdzanie sa s Philips Hue  

Vstávajte a zaspávajte s tým správnym svetlom

Skoré ranné vstávanie je utrpením snáď pre každého z nás, najmä v zimných mesiacoch, kedy je vonku ešte tma. Philips Hue to dokáže zmeniť, vďaka scéne ranného prebúdzania máte pocit, akoby Vašu izbu postupne zaplavovalo svetlo a teplo. Samozrejme Philips pomôže aj v noci a namiesto studeného svetla Vás bude uspávať jemnými teplými lúčmi.

     

Nastavte si teplotu svetla podľa toho, čo Vám vyhovuje

Áno, počasie nám niekedy nepraje. Veľkú hru pri nepríjemných zimných večeroch má aj teplota svetla. Chcete si urobiť príjemný večer? Jednoducho zastrite okná a nastavte si krásnu teplú farbu. Nič Vám nebude chýbať. Naopak, ak sa potrebujete sústrediť a byť hore, Philips Vám pomôže vďaka studenej farbe.

  Philips hue teplota farby
     
Philips Hue ovládanie cez mobil  

Ovládajte svoje svetlo cez aplikáciu na mobile

Odchod z domu býva často chaotický a snažíte sa spomenúť si na všetko, čo ste mali zobrať. Potom si sadnete do auta, chvíľku rekapitulujete či máte všetko a potom si spomeniete, že ste nezhasli v polke Vášho domu. S Philips Hue sa už nemusíte vraciať, stačí zobrať mobil a pozhasínať cez aplikáciu. A to aj z druhého konca sveta.

     

Svetlo ako zabezpečenie

Váš odchod z domu môže znamenať príležitosť pre zlodejov, najmä pokiaľ idete preč na dlhšie. Philips Hue Vám však umožňuje jednoducho nastaviť časovače svetiel a tak vzbudiť dojem, že v dome stále niekto je. Jednoduchý spôsob na odlákanie neželanej návštevy.

 

Philips-Hue-casové-sceny

     

Philips Hue stmievač

 

Stmievajte svetla tak, ako nikdy predtým

Systém Philips HUE má svoje žiarovky tak vyladené, že nenájdete kvalitnejší spôsob stmievania na trhu. Jednoducho si nastavíte intenzitu svetla presne takú, ako chcete. Ani nie silnú, ani nie slabú. Proste dokonalú.

     

Celý systém svietenia pod paľcom

Pripravte sa na to, že po pripojení Pilips Hue bude pre Vás svietenie úplne novou vecou. Ten rozdiel oproti klasickému svieteniu je obrovský. Philips Hue Vám umožňuje ovládanie cez mobil, to je ten základ. Avšak nastavenie časovačov, upozornení, svetelných budíkov či ovládanie svetiel pomocou hlasu (integrácia s Amazon Echo, Apple Homekit, Google asistent...). Nebudete si vedieť predstaviť, ako ste bez tohto mohli žiť...

 

Automatické ovládanie svetiel hlasom

     

stmievač Philips HUE

 

Ovládanie pomocou stmievača Philips Hue

Smartfón nemáme vždy po ruke a niekedy je to zbytočne komplikované. Aj na to má Philips riešenie. Stmievač na stenu/ diaľkový ovládač Philips Vám Vám umožní spúšťať až 4 svetelné scény a samozrejme aj ovládať jednotlivé svetla. 

Pozor! To nie je všetko!

Keďže sa jedná o Zigbee zariadenia, je možné ich namiesto Philips systému používať aj v iných Smart Home systémoch postavených na Zigbee. Ide napríklad o systém homee, Homey. V niektorých z týchto systémov dokonca ani nepotrebujete Harmony HUB a žiarovku pripojíte ako samostatné zariadenie. Vďaka tomu získate týmto produktom výborný komponent, ktorý je navyše jednoduchý na inštaláciu a budete ho môcť používať spolu s ostatnými Zigbee zariadeniami vo Vašom dome. 

Klady:
+ Vysoká kvalita pásu
+ Možnosť regulovať aj teplotu bielého svetla
+ Možnosť nadpájať až do 10 metrov
+ Jednoduchá inštalácia
+ Výborná cena s prihliadnutím na kvalitu

Zápory:
- Prakticky žiadné

Verdikt:

LED pás z radu Philips Hue síce nie je najlacnejší, avšak jeho porovnanie s lacnými pásmi napríklad z Číny by bolo šialenstvo. Jeho kvalita je tak vysoká, že si zaslúži vyššiu cenovku. Zároveň možnosť ovládania teploty bielého svetla vidíme naozaj len na pásoch vyššej ceny. Perfektné riešenie, ak to myslíte so svetlom vážne.

Dodatočné parametre

Kategória: Works with Philips Hue
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 24VDC
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
Výkon pásu: 20W
Celkový výkon pásu: 1600 Lumenov
Rozmer: 0,5x1,5mm
Dĺžka: 2 metre
Životnosť: 20000 hodín
IP ochrana pásu: IP 20
Svetlo: Teplá a studená biela + farebné
Obsah balenia: LED pás, napájací zdroj 24V a komunikačný modul
Požiadavky na funkčnosť: Philips HUE Hub alebo Philips HUE stmievač alebo iná Zigbee riadiaca jednotka
Položka bola vypredaná…

Každý trochu inak

Neporiadok

Nočné osvetlenie

Rozprávka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: