Technický výjazd - inštalácia

Kód: HOD
€60 €50 bez DPH
Záujem o službu
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Pokiaľ potrebujete pomôcť s inštaláciou Vaších Z-Wave produktov a nastavením Smart Home systému, naši technici alebo partneri z Vášho regiónu Vám ochotne pomôžu.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

 

Inštalovanie systému Smart Home už dnes nie je vec, na ktorú by ste vždy potrebovali odborníka. Systémy sú navrhnuté tak, aby ich dokázal nainštalovať bežne počítačovo zdatný človek. 

Takáto inštalácia je síce výhodná, nakoľko všetky nastavenia systému si urobíte sami a budete o nich vedieť, avšak je časovo veľmi náročná. Práve preto ponúkame možnosť inštalácie našími technikmi prípadne našími overenými partnermi v regiónoch po celom Slovensku.

V rámci inštalácie je možné požiadať o akúkoľvek úroveň nastavenia systému, od samotnej inštalácie komponentov na elektrickú sieť, cez pridanie komponentov do systému Smart Home až po nastavenie kompletného systému podľa Vaších požiadaviek. Z pohľadu časovej náročnosti je inštalácia komponentov na elektrickú sieť zvyčajne zvládnutá za 1 deň, pridávanie komponentov do systému sa pri menších systémoch dá zvládnuť v rámci toho istého dňa, pri väčších alebo komplikovanejších systémoch ide o ďalší deň. Nastavenie systému je potom tou najzdĺhavejšou časťou a vykonáva sa čiastočne priamo na mieste a dodatočne taktiež vzdialene, keď je potrebné doladiť systém.

Inštaláciu u Vás doma je možné objednať v minimálnom objeme 5 hodín práce. V cene nie sú započítané cestovné náklady.

Doležité upozornenie:

V prípade záujmu o túto službu si objednajte jednu hodinu práce a zvoľte si formu platby prevodom. Následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme si detaily, na základe čoho Vám potom prispôsobíme faktúru.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Záruka: 2 roky
? Podporované v systéme: Fibaro HC2, Fibaro HCL
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: