Fibaro Home Center Lite

Kód: FIB_FGHCL
GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Značka: Fibaro
ZadarmoZadarmo €279 –8 %
Fibaro Home Center Lite
€279 –8 % €258 €215 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
13.12.2019

Menšie centrum od spoločnosti Fibaro ponúka neskutočný pomer ceny/výkonu. Vhodné pre automatizáciu bytov či menších domov alebo ako doplnok k HC2 pri veľkých budovách.

uzke-garancia

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

garancia-velke

Navrhnuté, aby Vás urobilo šťastnými

Picture
Máme tú česť predstaviť Vám nové rozhranie pohodlia - Home Center Lite, neuveriteľné kompaktný mozog systému Fibaro. Posledný výtvor, dizajn, pri ktorom sme mysleli hlavne na Vás. Dovoľte mu zmeniť Váš život tak, že ho urobí bezpečnejším a Váš domov inteligentnejším, užitočnejším a pohodlnejším. Malá vecička - obrovský efekt!
 

Neuveriteľne rýchly a efektívny

 
Home Center Lite je malinké zariadenie s obrovským potenciálom. Neuveriteľne rýchle, efektívne, no stále za rozumnú cenu. Ovládanie Vášho domu odkiaľkoľvek na svete za použitia telefónu alebo tabletu. Začnite budovať vlastný svet naokolo za použitia jemnosti a pohodlia poskytovaného inováciami.
Picture

Na veľkosti záleží 

Podarilo sa nám vtesnať obrovské schopnosti inteligentného systému do jednej malinkej krabičky. Home Center Lite je kompaktné zariadenie, ktoré vás zahrnie komfortom riadenia Vášho inteligentného domu cez jeho jednoduché a bezdrôtové rozhranie. Minimalistika a nové technológie urobia nemožné možným. 
Picture
90x90x33
 
 

Vitajte vo svete FIBARO

Je nám obrovskou cťou privítať Vás v našom svete, v ktorom je bezpečnosť a pohodlie našej rodiny najvyššou prioritou. Pre nás platí, že Váš dom má byť vaším snom. Vytvorili sme systém tak, aby vyhovoval Vaším požiadavkám a dal Vám kľúč k splneniu svojich predstáv. Tentoraz sme pridali miniaturizáciu, minimalizmus a moderný dizajn nášho zariadenia Home Center Lite na náš zoznam inovácií. Vytvorte si svoj inteligentný domov tak, aby vyhovoval vaším potrebám a zvykom.

Picture
 

Nastavte svoje príkazy

Novým veliteľským stanoviskom pre Vás dom bude Fibaro aplikácia, ktorej rozloženie a funkcionalita závisia od vaších rozhodnutí. Môžete vytvárať a upravovať rozloženie, ikony, mená v takom poradí, aby ste tie najdôležitejšie mali vždy na dotyk. Vďaka jednoduchému užívateľskému prostrediu a flexibilite Vám Fibaro aplikácia dovolí umožní ovládať systémové operácie jednoducho a bez rozmýšľania. 

Picture
"Víťazstvo predstavivosti a luxusu bez tajomstiev"
 

Až 230 zariadení vo vašom dome

Vďaka bezdrôtovej technológií Z-Wave, Fibaro systém si nebudude žiadať žiadne úpravy do štruktúry Vášho domu. Môžete ho nainštalovať do akejkoľvek budovy, aj takej, ktorá je už kompletne zariadená.Home Center Lite je vybavený silným a neuveriteľne úsporným Cortex Aá procesorom. Vďaka obrovskej efektívnosti  HCL môžete automatizovať aj ten najväčší dom a ovládať až do 230 zariadení v ňom. 
Picture
 

Lepšie ovládanie Vašich multimédií 

Nové Home Center Lite ovládanie Vám dovoľuje ešte lepšiu integráciu domácich multimediálnych zariadení s Fibaro Systémom. Ovládajte Vašu TV, domáce kino, Hi-Fi a ďalšie zariadenia cez Fibaro app*. Nastavujete si scény a spolupráce zariadení, prepínajte programy a pridávajte zvuk. Pri použití Fibaro nepotrebujete nijaké ďalšie ovládanie okrem Vášho telefónu alebo tabletu. Navyše všetky tieto zariadenia sa môžu ovládať samostatne.
Picture
* Zariadenia musia byť kompatibilné s Fibaro systémom
 

Spotreba energie pod kontrolou

Vďaka zabudovanej funkcií na kontrolu spotreby môžete pri používaní systému Fibaro monitorovať aktuálnu spotrebu energie a taktiež históriu spotreby, vďaka čomu budete môcť určiť zariadenia, ktoré jej spotrebujú najviac. Detailné štatistiky máte k dispozícií vo forme grafu čo Vám pomôže porovnávať čísla a určovať sumy prichádzajúcich účtov.
Picture
 

 

 

 

 

Objavte hroziace nebezpečenstvo

Najviac nám záleží na bezpečí Vašom a celej Vašej rodiny. Práve preto vkladáme toľko pozornosti pre včasné odhalenie nebezpečenstva a jeho oznámenie. Fibaro systém Vás bude okamžite informovať v prípade nebezpečenstva požiaru, vytopenia, vlámania alebo unikajúceho plynu. Fibaro ochráni Váš domov odstavením prívodu vody keď zaznamená prenik vody z potrubia, odstaví prívod plynu, vyvetrá a informuje Vás v prípade, že zaznamená jeho únik. V prípade, že Fibaro zaznamená pokus o vlámanie, automatický spustí alarm, kontaktuje bezpečnostnú službu a poskytne živý záznam z bezpečnostných kamier priamo do Vášho mobilného telefónu. Fibaro - Váš jediný správca.

Picture

Magická záhrada

Pekne udržiavaný trávnik pred Vaším domom si už viac nevyźaduje vašu maximálnu pozornosť. Inteligentný Fibaro systém zavlaží Vašu záhradu presne vtedy, keď to potrebuje a dodá potrebné množstvo vody v závislosti od počasia. Fibaro nedovolí, aby Vaše rastliny uschli počas horúcich dní a zabráni ich zavlažovaniu, keď vonku prší.
Picture
Správne množstvo vody v závislosti od počasia
Picture
Vypnutie zavlažovania v dni, keď prší
Picture
Plánovanie zavlažovania na každý deň týždňa
Picture
 

Zima či teplo? Presne tak, ako to chcete.

Nič sa nevyrovná návratu do Vášho teplého a útulného domu, najmä počas studených dní. S použitím Fibara si môžete nastaviť teplotu vo Vašom dome kým ešte stále sedíte v kancelárií. Jednoduché nastavenie cez panel kúrenia, vďaka čomu bude vo vašom dome tá správna teplota. Nastavte si kúrenie na teplotu, ktorá Vás ľahko dostane z postele. Na noc si nastavte teplotu, pri ktorej sa Vám najlepšie spí a tak sa zobudíte oveľa oddýchnutejší. Panel kúrenia Vám poskytne také pohodlie, aké ste ešte predtým nezažili.
Picture
 

Kde si?

Váš dom vždy vie, kde ste vy a Vaša rodina vďaka geo lokalizácií. Keď odchádzate z domu, systém vypne nepotrebné zariadenia, aktivuje alarm a bude simulovať Vašu prítomnosť na odstraśenie zlodejov. Keď systém zaznamená, že sa približujete domov, nastaví teplotu a spustí pred programované scény. Šetrenie energie, bezpečnosť a pohodlie - Fibaro.
Picture

Z Mount Everestu, kancelárie, auta...

Zabudli ste vypnúť žehličku keď ste sa ponáhľali na stretnutie? Bez problému. Siahnite po svojom telefóne, zapnite Fibaro aplikáciu a vypnite ju. Skontrolujte, čo sa u vás doma deje, ovládajte prístroje, kontrolujte bezpečnosť, teplotu a mnoho ďalšieho len za použitia Vášho telefónu, nech ste už kdekoľvek.


Picture
Picture

Picture

Celá história na dotyk prsta

So systémom Fibaro môžete určovať, koľko času Vaše deti strávia pred TV, pri poćítači alebo pri hraní hier. Je to perfektné riešenie na plánovanie toho, ako dlho sa môžu deti hrať alebo pozerať ich obľúbené filmy. Nastavte plán alebo ovládajte tieto zariadenia na diaľku. 

Picture
 

Mnohé možnosti rozšírenia

Home Center Lite je stavebnicové zariadenie. Chcete aby fungovalo len lokálne? Pripojte energiu a je pripravené pracovať. Alebo ho chcete ovládať aj na diaľku? Pripojte internetový kábel a môžete pristupovať odkiaľkoľvek. Ovládanie domácnosti, nájdenie jej členov a kontrola bezpečnosti pri akýchkoľvek podmienkach? Náhradná batéria a GSM modul Vám dovolia kontrolovať Váš domov aj keď nie je v budove energia. Home Center Lite je ovládanie, ktoré potrebujete. Prispôsobte ho Vaším potrebám.
Picture

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

This is just the beginning ...

 

vyber riadiacej jednotky

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Podporované: Fibaro HCL
? Protokol: Z-Wave

Čo dokáže systém Fibaro

Rozhranie Fibaro Home Center 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
4x
4
3x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
LF Avatar autora | 30.8.2018
Spokojný.
5
IV Avatar autora | 7.12.2017
Mam ho kratko, ale zatial spokojnost
4
MG Avatar autora | 15.10.2017
Výborne

Značku Fibaro už určite nie je potrebné predstavovať, nakoľko je to výrobca najznámejšieho Z-Wave Smart Home systému na svete. Tento poľský výrobca prináša na trh nie len komponenty Z-Wave, ale taktiež riadiace jednotky, ktoré si len ťažko hľadajú konkurenta. 

Fibaro je známe aj tým, že dizajn, ktorý dáva bežným zariadeniam ako sú pohybové senzory či hlavice radiátorov upúta určite každého a konkurenti sa naň dotiahnú jedine tak, že dizajn skopírujú. Možno práve preto sa Fibaro presadilo a dnes patrí medzi najpredávanejšie značky v oblasti Smart Home.

Fibaro sa popri výrobe Z-Wave produktov začalo zaoberať aj výrobou produktov na systém HomeKit. Tieto produktové rady sú úplne oddelené a za bežných podmienok nie je možné používať výrobky označené ako Z-Wave s výrobkami HomeKit.

S produktami značky Fibaro pracujeme od roku 2013 a na výrobky tejto značky ponúkame okrem predaja aj technickú podporu a inštalácie.