Nice HubNetworkLink - Pripojenie FIBARO HC3L pomocou LAN

Kód: HUBNETWORKLINK
Funguje s FIBAROM
Značka: FIBARO
€25,99 –15 %
HubNetworklink
€25,99 –15 % €22 €18,33 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Nechcete sa pri riadiacej jednotke FIBARO HC3L spoliehať na pripojenie pomocou WiFi? Vďaka HubNetworkLink už nemusíte. Jednoducho pripojíte tento konektor a vďaka tomu získate vstup na R45 kábel.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Pripojenie FIBARO HC3L pomocou dátového kábla k Vašej domácej sieti Vám zabezpečí vyššiu stabilitu komunikácie medzi Vaším telefónom/PC a riadiacou jednotkou FIBARO. Ideálne všade tam, kde nie je dostatočne silná WiFi sieť na mieste, kde je inštalované FIBARO HC3L.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
? Bezdrôtový protokol: Nie je

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Spoločnosť HomeSystem s.r.o. je oficiálnym distribútorom značky FIBARO pre Slovenskú republiku. Nákupom u nás dostávate produkty z prvej ruky, najrýchlejšie riešenie reklamácií a samozrejme, môžete využiť našu sieť zaškolených certifikovaných inštalatérov, ktorí Vám systém nastavia, ak si neviete poradiť. 

FIBARO - skutočný bezdrôtový Smart Home

Hľadáte odpoveď na otázku, aký bezdrôtový Smart Home systém je najlepší? Práve ste našli. Systém FIBARO má všetky pokročilé funkcie, ktoré nájdete v káblových systémoch za desiatky tisíc eur. Dokáže ovládať svietenie, tienenie, kúrenie, zavlažovanie, ale aj bazény, čerpadla a mnoho ďalšieho. Vďaka podpore protokolu Z-Wave podporuje FIBARO stovky produktov od rôznych výrobcov. Vy tak nie ste viazaný len na jedného výrobcu. 

 

Fibaro_rozhranie

ktory_Fibaro_modul

FIBARO_senzory