1m LED pás Philips HUE predĺženie

Kód: 8718696129555
€24,95 €20,79 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Máte už Philips HUE systém a Philips HUE LED pás, no potrebujete predĺžiť jeho dĺžku aspoň o meter? Tak ste na správnom mieste.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Philips Hue svietidlá

Tento produkt je predĺžením LED LIGHTSTRIP pásu od Philips HUE. Pokiaľ potrebujete predĺženie o 1 meter, tak práve pre Vás je tento produkt. Samozrejme, Philips HUE LED strip je možné prdĺžiť až na dĺžku 10 metrov.

V tomto balíčku nájdete LED pás Philips HUE o dĺžke 1 meter spolu s konektorom na pripojenie k Philips HUE pásu. Na fungovanie tohto komponentu potrebujete mať PHILIPS HUE pás s controllerom a samotný PHILIPS HUE HUB.

Čo Vám systém Smart Svietenia Philips HUE umožní?

Philips HUE pás

 

Dokonale prispôsobivý

Tento LED pás môžete umiestniť presne tam, kde potrebujete. A to naozaj. Vďaka jeho flexibilite a 3M lepiacej ploche na zadnej strane ho uchytíte praktický na každý povrch. Navyše, vďaka možnosti skracovania ho môžete dokonale prispôsobiť aj dĺžkou.

     

Možnosť predĺženia až na 10 metrov

Dĺžka pásu v tomto balíčku môže byť predĺžená pridaním ďalších úsekov pásu až na 10 metrov. Presne tak, predstavte si to, dokonalé svetlo po celej miestnosti.

  7190155PH-MI1-global-001
     

Philips HUE strip 1600 lumenov

 

Svetelný výkon až 1600 lumenov

Takýto svetelný výkon umožňuje to, aby bol LED pás použitý nie len ako doplnkové svietenie, ale aj ako hlavný zdroj svetla. Navyše vďaka perfektnému rozvrhnutiu svietivosti po celej dĺžke bude osvetlenie nádherne rozložené.

     

Vytvorte si kreatívne osvetlenie presne podľa seba

Pomocou viacerých Philips Hue žiaroviek, pásov a svietidiel sa môžete so svetlom hrať do detailov a pripraviť si perfektné farebné kombinácie pre každú miestnosť svojho domu a samozrejme, každú situáciu. Nastavte si napríklad jednu scénu pre večerné pozeranie filmu, inú pre relax a ďalšiu pre čítanie. Jednoduchým stlačením tlačítka potom medzi scénami prepínate a vašu obývačku zaplavuje naozaj nádherné svetlo. 

       Svetelné scény Philips HUE 
     
Philips Hue synchronizácia hudby a svetla  

Synchronizácia hudby a filmu so svetlami

Vďaka aplikáciám tretích strán dokážete synchronizovať počúvanú hudbu alebo sledovaný film na TV s Vašími Philips Hue svetlami. Predstavte si ten zážitok, keď hudba, ktorú počúvate má aj farbu.

     
     
     

Hranie hier z inej dimenzie

Áno, Philis Hue je možné prepojiť taktiež s hrami, ktoré hráte (sú potrebné aplikácie tretích strán). Celá hra sa tak môže premietnuť nie len na Váš monitor, ale aj zaň, vďaka rozšíreniu reality cez zadné svetlo. Taký zážitok si nenechajte utiecť.

  Philips Hue a hranie hier
     
Ranné prebúdzanie sa s Philips Hue  

Vstávajte a zaspávajte s tým správnym svetlom

Skoré ranné vstávanie je utrpením snáď pre každého z nás, najmä v zimných mesiacoch, kedy je vonku ešte tma. Philips Hue to dokáže zmeniť, vďaka scéne ranného prebúdzania máte pocit, akoby Vašu izbu postupne zaplavovalo svetlo a teplo. Samozrejme Philips pomôže aj v noci a namiesto studeného svetla Vás bude uspávať jemnými teplými lúčmi.

     

Nastavte si teplotu svetla podľa toho, čo Vám vyhovuje

Áno, počasie nám niekedy nepraje. Veľkú hru pri nepríjemných zimných večeroch má aj teplota svetla. Chcete si urobiť príjemný večer? Jednoducho zastrite okná a nastavte si krásnu teplú farbu. Nič Vám nebude chýbať. Naopak, ak sa potrebujete sústrediť a byť hore, Philips Vám pomôže vďaka studenej farbe.

  Philips hue teplota farby
     
Philips Hue ovládanie cez mobil  

Ovládajte svoje svetlo cez aplikáciu na mobile

Odchod z domu býva často chaotický a snažíte sa spomenúť si na všetko, čo ste mali zobrať. Potom si sadnete do auta, chvíľku rekapitulujete či máte všetko a potom si spomeniete, že ste nezhasli v polke Vášho domu. S Philips Hue sa už nemusíte vraciať, stačí zobrať mobil a pozhasínať cez aplikáciu. A to aj z druhého konca sveta.

     

Svetlo ako zabezpečenie

Váš odchod z domu môže znamenať príležitosť pre zlodejov, najmä pokiaľ idete preč na dlhšie. Philips Hue Vám však umožňuje jednoducho nastaviť časovače svetiel a tak vzbudiť dojem, že v dome stále niekto je. Jednoduchý spôsob na odlákanie neželanej návštevy.

 

Philips-Hue-casové-sceny

     

Philips Hue stmievač

 

Stmievajte svetla tak, ako nikdy predtým

Systém Philips HUE má svoje žiarovky tak vyladené, že nenájdete kvalitnejší spôsob stmievania na trhu. Jednoducho si nastavíte intenzitu svetla presne takú, ako chcete. Ani nie silnú, ani nie slabú. Proste dokonalú.

     

Celý systém svietenia pod paľcom

Pripravte sa na to, že po pripojení Pilips Hue bude pre Vás svietenie úplne novou vecou. Ten rozdiel oproti klasickému svieteniu je obrovský. Philips Hue Vám umožňuje ovládanie cez mobil, to je ten základ. Avšak nastavenie časovačov, upozornení, svetelných budíkov či ovládanie svetiel pomocou hlasu (integrácia s Amazon Echo, Apple Homekit, Google asistent...). Nebudete si vedieť predstaviť, ako ste bez tohto mohli žiť...

 

Automatické ovládanie svetiel hlasom

     

stmievač Philips HUE

 

Ovládanie pomocou stmievača Philips Hue

Smartfón nemáme vždy po ruke a niekedy je to zbytočne komplikované. Aj na to má Philips riešenie. Stmievač na stenu/ diaľkový ovládač Philips Vám Vám umožní spúšťať až 4 svetelné scény a samozrejme aj ovládať jednotlivé svetla. 

 

Klady:
+ Vysoko kvalitný LED pás 
+ Farebná dióda spolu s diódami teplej a studenej bielej
+ Kvalitné čipy

Zápory:
- Prakticky žiadné

Verdikt:

Tento LED pás je naozaj vysokej kvality. Cenovo sa dá porovnať s profi pásmi, no prináša ešte niečo viac, a to možnosť jeho jednoduchej integrácie do Philips HUE systému.

Dodatočné parametre

Kategória: Works with Philips Hue
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
Výkon pásu: 20W
Celkový výkon pásu: 1600 Lumenov
Rozmer: 0,5x1,5mm
Dĺžka: 2 metre
Životnosť: 20000 hodín
IP ochrana pásu: IP 20
Svetlo: Teplá a studená biela + farebné
Obsah balenia: LED pás, napájací zdroj 24V a komunikačný modul
Požiadavky na funkčnosť: Philips HUE Hub alebo Philips HUE stmievač alebo iná Zigbee riadiaca jednotka
Položka bola vypredaná…

Každý trochu inak

Neporiadok

Nočné osvetlenie

Rozprávka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: