Počítačová zásuvka, 1xRJ45, cat. 5e, 8-kontaktov, Bez popisného štítku

Kód: 12MGKBO-1
Novinka
Značka: Karlik
€16,67 €13,89 bez DPH
Dostupné v centrálnom sklade
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Možnosti doručenia

Dátové zásuvky z rady vypínačov Karlik Mini sú doplnkovým produktom, ktorý môžete skvelé zladiť s ostatnými prvkami Vaších zásuviek. Zladiť je možné farbu, rámček a zaradiť tieto zásuvky medzi ostatné produkty série Karlik mini.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

RJ45 dátová zásuvka - prispôsobte ju svojím vypínačom 

Karlik Mini je séria vypínačov a zásuviek, ktoré ponúkajú skvelú možnosť vyskladať si všetko podľa svojích predstáv. Dátová zásuvka RJ45 nie je výnimkou. Dokonca v sérií vypínačov Karlik Mini nájdete veľké množstvo týchto zásuviek a ich výber je len na Vás. Vybrať si môžete z jedno alebo dvoj zásuvky RJ45, môžete si určiť, či bude mať popisný štítok, či budú kontakty tienené a samozrejme, vybrať si môžete aj z 8 farieb a dátové zásuvky tak dokonale zladiť s ostatnými prvkami Karlik.

V ponuke sú taktiež verzie pre káble cat. 5e, cat. 6, cat. 6A, cat. 7, cat, 8, takže každý si môže vybrať tú správnu pre svoj dom.

Aby ste si dizajn zásuvky ešte doladili, môžete si k nej vybrať prostredný rámik ale aj veľký rámik. Ich kombinoaciou si viete vytvoriť dokonalé prepojenie dizajnu a funkčnosti.

Farby dostupných dátových zásuviek Karlik Mini

 

Dostupné farby rámikov pre vypínače Karlik Mini

Rámčeky sú dostupné vo vezií 1-5 rámček. 

 

Dostupné farby prostredných rámčekov Karlik Mini

 

Telefónne zásuvky

Spoločne s produktami dátových zásuviek máte k dispozícií aj telefónne zásuvky s konektorom RJ11. Tieto zásuvky sú taktiež dostupné vo všetkých farbách tak, ako zásuvky RJ45.

Optické zásuvky

V sérií Karklik Mini nájdete v ponuke dátových zásuviek aj tie, ktoré sa používajú na pripojenie optických/FIBRE káblov. Tie je možné použiť pri prenoste multimédií, ale aj pre krásne vyriešenie prívodu optiky do domu.

Kompletnú ponuku dátových dátových zásuviek Karlik Mini nájdete po kliknutí tu.

 

Ako nájsť vypínače Karlik Mini na našom eshope?

Všatky produkty Karlik Mini nájdete v kategórií MINI. Na tejto kategórií nám výborne fungujú všetky filtra, takže si môžete na ľavej strane obrazovky vyfiltrovať farbu, typ vypínača a všetky ostatné náležitosti. 

Ako objednať vypínače Karlik Mini?

Séria vypínačov Karlik Mini obsahuje stovky typov vypínačov, zásuviek a doplnkového tovaru. Vy si tak môžete vybrať z kompletného portfólia a prispôsobiť si celú inštaláciu dokonale svojej potrebe.

Na našom sklade držíme najčastejšie používané farby a tipy a dokážeme ihneď odoslať mnoho produktov. Avšak, ani pri najväčšej snahe nedokážeme mať na sklade kompletné portfólio Karlik.

Z toho dôvodu je možné objednávku vypínačov Karlik urobiť týmito spôsobmi:

  • Objednávka, pri ktorej máme všetky produkty skladom - Pri takej objednávke, kde máme všetko skladom je všetko super jednoduché. Vy si tovar objednáte, my Vám ho zabalíme a odošleme. Dodanie produktov z nášho skladu je štandardne do druhého pracovného dňa.
  • Objednávka produktov z centrálneho skladu alebo kombináciou s naším skladom Pri objednávke, kde je čo i len jeden produkt dostupný len v centrálnom sklade je potrebné dodržať minimálnu hodnotu objednávky 250€ s DPHV prípade, že by ste z centrálneho skladu chceli objednať produkty pod túto hodnotu, je potrebné k objednávke pripočítať manipulačný poplatook 25€ s DPH. Objednávky z centrálneho skladu bude dodaná štandardne do 10 pracovných dní.

Dodatočné parametre

Kategória: MINI
? Typ zariadenia: Telefónna a počitačová zásvuka
? Farba zariadenia: Matná čierna
Farba: Matná čierna
? Séria vypínačov Karlik: MINI
farba: Matná čierna:
Vlastnosti: IP20:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: