Shelly Qubino Wave 1PM

Kód: ALREZWE_W_1PM
Funguje s FIBAROM Funguje s Homey
Značka: Shelly
€29,99 –6 %
Shelly Qubino Wave 1PM
€29,99 –6 % €27,90 €23,25 bez DPH
Skladom (11 ks)
Ako chcete produkt kúpiť? ?
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Ovládajte a merajte spotrebu širokej škály zariadení, ako sú elektrické zámky, brány, garážové brány, zavlažovacie systémy, LED pásy, svetlá či zásuvky odkiaľkoľvek. Spínací modul s meraním spotreby novej generácie, Shelly Qubino Wave 1PM, podporuje pripojiť zariadenia rôznej záťaže s napájaním až do 16 A. S mimoriadne nízkou spotrebou energie 0,3W a najnovšou technológiou Z-Wave 800 Series je vhodným kúskom do každej inteligentnej domácnosti.

 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly Qubino Wave 1PM pracuje so systémom Z-Wave

Zariadenia Shelly Qubino pracujú na najnovšej generácii čipov Z-Wave (S800), jednej z najpopulárnejších štandardizovaných technológií pre inteligentné domácnosti na svete. Vďaka centralizovanému inteligentnému rozbočovaču môžu inteligentné domáce produkty komunikovať medzi sebou bez ohľadu na ich značku či platformu! Qubino Wave 1 sa dá dodatočne namontovať za akýkoľvek vypínač alebo zásuvku a tak ju okamžite premeniť na inteligentnú. Po inštalácii ho môžete zapojiť do siete Z-Wave (vyžaduje sa brána Z-Wave) a ovládať pripojené spotrebiče odkiaľkoľvek pomocou smartfónu alebo tabletu. Zariadenia Shelly Qubino spolupracujú s viac ako 4000 certifikovanými zariadeniami a bránami Z-Wave.

Shelly_Qubino_Wave_1PM

 

Funkcie spínacieho modulu Shelly Qubino Wave 1PM

Wave 1PM môžete pripojiť k sieti Z-Wave a ovládať ho tak na diaľku. Je kompatibilný so všetkými certifikovanými bránami Z-Wave. Navyše Wave 1PM môže v lokálnej sieti Z-Wave nadviazať priamu komunikáciu medzi zariadeniami a nastaviť vlastné akcie bez potreby rozbočovača. Wave 1PM poskytuje presné monitorovanie spotreby energie. Umožňuje pripojiť zariadenia rôznej záťaže s napájaním až do 16 A a zároveň poskytuje široký rozsah úrovni výstupného napätia. Spínací modul Qubino Wave 1PM podporuje aj inteligentné scény, ktoré si môžete prispôsobiť vašej dennej rutine.

Shelly_Qubino_Wave_1PM_size

 

Nekonečné množstvo aplikácií

Jednoducho automatizujte a na diaľku ovládajte širokú škálu spotrebičov vo vašej domácnosti vrátane ohrievačov vody, vykurovacích zariadení či svetiel. Vďaka integrovanému presnému meraniu spotreby energie Wave 1PM môžete sledovať a kontrolovať spotrebu svojich elektrických spotrebičov a jednoducho tak ušetriť na účtoch za elektrinu. Optimalizujte spotrebu energie bez obetovania komfortu! Shelly Qubino Wave 1PM podporuje aj chytré scény, ktoré môžete ovládať priamo z vášho smartphonu alebo pomocou hlasových asistentov.

Shelly_Qubino_Wave_1PM_popis

 

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Cervena
Napájanie: 110-240 V AC / 24–30 V DC
Spotreba energie: < 0.3 W
Meranie výkonu (W): Áno
Maximálne spínacie napätie AC: 240 V
Maximálny spínací prúd AC: 16 A
Maximálne spínacie napätie DC: 30 V
Maximálny spínací prúd DC: 10 A
Ochrana proti prehriatiu: Áno
Ochrana proti preťaženiu: Áno
Dosah: Do 40 m v interiéri
Opakovač Z-Wave: Áno
CPU: Z-Wave S800
Rozmery: 37 x 42 x 16 mm
Hmotnosť: 27 g
Materiál krytu: Plast
Prevádzková teplota: -20°C do 40°C
Vlhkosť: 30% do 70%
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
3
MK Avatar autora | 29.11.2023
Spinanie funguje ako ma aj meranie spotreby. Jedine nerozumiem preco pri vypnutom stave (OFF switch ) pripojenych na 230V AC je meratelne napatie cca. 10V. Cakal by som predsa, ze pri vypnutom stave nema byt ziadne. Je to tak na obidvoch zariadeniach, kt. doma mam.
Nevypĺňajte toto pole:
RJ Avatar autora Qubino 1pm 1.3.2024 23:01
asi som úplne blbý ale neviem sko toto rele napojit na Homey pro 2023... Je tu iba QR kód ktorý mi nič neotvorí. V Shelly apke nie je prístupné pridávanie nového wave zariadenia, iba wifi alebo bluetooth...
Odpovedať
H Avatar autora Shelly Wave použitie 4.3.2024 17:30
Dobrý deň, Shelly Wave sú zariadenia komunikujúce na protokole Z-Wave. Teda nie WiFi ani Bluetooth. Tým pádom nie sú určené na použitie so Shelly aplikáciou, ktorá Z-Wave nepodporuje. Tieto zariadenia je možné použiť v systémoch ako FIBARO, Homey, HomeAssistant, SmartThings a podobne.
RJ Avatar autora 2.3.2024 11:44
no, nasiel som tlacidlo na parovanie :)) .. takze to sice ide, ale S2 asi nepodporuje,

Shelly produkty  za najlepšie ceny

Značka Shelly je v dnešnej dobe asi najprelomovejšou značou v oblasti smart home produktov. Novinky, ktoré z dielne tohto výrobcu vychádzajú každý mesiav dopĺňajú inteligentné domy nie len na protokole WiFi, ale aj Z-Wave.  Shelly má vo svojom portfóliu všetko od relátok, stmievačov a senzorov až po merače spotreby energie. 

Medzi veľmi výrazné produkty tejto značky patria aj Shelly Mini moduly, ktoré sú najmenšími modulmi na trhu. Dostupné sú vo verzií WiFi aj Z-Wave.

Shelly_smart_home