Shelly PRO 3

Kód: SHELLY-PRO3
Akcia Funguje s Homey
Značka: Shelly
€91,99 –13 %
Shelly pro 3
€91,99 –13 % €79,99 €66,66 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Možnosti doručenia

Shelly PRO 3 je 3 kanálové WiFi/LAN relé, ktoré ponúka možnosť spínať až 3x16A. WiFi, LAN a Bluetooth pripojenie spolu s otvorenou Shelly REST API je taktiež skvelou správou. A nechýba ani podpora spínania troch rôznych fáz!

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Shelly PRO 3 je nový prírastkom do série PRO výrobkov od Shelly. Tieto výrobky sú špecifické hlavne tým, že umožňujú pripojenie nie len pomocou WiFi a Bluetooth, ako je to pri sérií PLUS ale taktiež pomocou LAN. Práve toto pripojenie zabezpečuje bezproblémovú komunikáciu s Vašou sieťou. 

Už na prvý pohľad je jasné, že Shelly PRO moduly sú taktiež určené na inštaláciu na DIN lištu a teda priamo do rozvádzača. Použitie Shelly PRO modulov tak dáva skvelú možnosť úhľadnej inštalácie, kde sú všetky prvky vždy po ruke.

Shelly PRO 3 ponúka tri bezpotenciálové relé ktoré dokážu spínať spolu aj 48A (16A na kanál). Ich veľkou výhodou je to, že môžu byť použité pre spínanie troch rôznych fáz

Shelly_PRO3_Zapojenie

Vďaka tomu, že sú všetky relé bezpotenciálové, Shelly PRO 3 môže byť použité naozaj na spínanie čohokoľvek. Či už sa rozhodnete spínať svetelné okruhy, zásuvkové okruhy, garážové brány, 3 fázové boilery alebo 3 fázové pumpy, na toto všetko je tento produkt vhodný. Samozrejmosťou je možnosť pripojenia vypínača pre každý okruh, pokiaľ je na to elektroinštalácia pripravená.

Shelly samozrejme ponúka všetky integrácie tak, ako je to aj pri ostatných Shelly produktoch. Prepojenie s hlasovými asistentami (Google, Alexa) ako aj so systémom HomeKit ani tu nechýba, no najväčšou silou Shelly produktov je práve REST API

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.