Shelly Dymový senzor - Shelly Plus Smoke

Kód: SHELLY-PLUS-SMOKE
Novinka
Značka: Shelly
€53,99 €44,99 bez DPH
Skladom na predajni (1 ks)
Môžeme doručiť do:
3.4.2023
Možnosti doručenia

Shelly Plus Smoke (Shelly plus detektor dymu) je smart fotoelektrický senzor na sledovanie vznikajúcich požiarov. Skvelou výhodou je pripojenie pomocou WiFi, vďaka čomu máte informáciu o vznikajúcom požiare aj na vašom telefóne.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

WiFi detektor dymu

Shelly detektor dymu s podporou WiFi Vám dá vedieť o vznikajúcom požiari u vás doma nech ste kdekoľvek. Cez mobilnú aplikáciu Shelly môžete na diaľku skontrolovať, čo sa u vás doma deje. Vďaka životnosti batérie až 5 rokovWIFI a Bluetooth pripojeniu a hlasnej siréne ochráni Váš dom, byt alebo chatu. 

Okamžité notifikácie o zaznamenanom dyme

Shelly Plus Smoke senzor Vám v prípade zistenia požiaru ohlási túto skutočnosť na Váš telefón. Vy tak môžete urobiť všetko pre to, aby ste zabránili rozšíreniu požiaru ešte predtým, ako sa vymkne spod kontroly. Vďaka aplikácií Shelly máte vždy prehľad o tom, čo sa deje vo Vašom dome. 

Detektor_dymu_wifi

Ochráňte svoj dom pred škodou vďaka automatizácií

Aj vďaka ostatným Shelly zariadeniam môžete Váš dom ochrániť proti škodám. Jednoducho prepojte pomocou scén Shelly dymový senzor napríklad s modulom na žalúzie a pri zistení dymu nechajte žalúzie vytiahnuť a rozblikať svetla, vďaka čomu si problém môžu všimnúť susedia alebo v horšom prípade umožníte lepší prístup požiarníkom. Samozrejme, možnosti automatizácie sú široké. Samozrejmosťou je aj vypnutie prívodu elektriny do spotrebičov alebo do celého domu.

Cloud nie je podmienkou

Pri správom nastavení prepojení medzi jednotlivými zariadeniami nie je potrebné, aby fungoval ani internet. Shelly Plus Smoke môže poslať príkazy do zariadení priamo po lokálnej sieti, čím sa zaručí vyššia bezpečnosť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 2 roky
? Farba zariadenia: Biela
? Napájanie zariadenia: Batéria
? Podporované v systéme: Shelly
? Typ zariadenia: Senzor
? Typ senzora: Senzor dymu
Napájnie: 1xCR123A v balení
Rozmery: 86x86x31mm
Pre použitie pri teplotách: -0 °C až 55 °C
Pre použitie pri vlhkosti: 30 % až 95 %
WiFi verzia: 2.4 GHz
Podpora MQTT: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monitorujte všetko a všade

Značka Shelly priniesla na trh produkty s podporou WiFi, ktoré Vám umožňujú automatizáciu domu alebo bytu bez toho, aby ste museli mať riadiacu jednotku. Sú tak výborným štartom k budovaniu Vašej inteligentnej domácnosti. Jednoducho pripojíte zariadenie, pridáte ho do Shelly aplikácie a môžete ho používať cez mobilnú aplikáciu Shelly. Samozrejme, všetky Shelly zariadenia sú kompatibilné s Google Home ako aj s Amazon Echo. Najväčšou výhodou Shelly produktov je taktiež ich podpora v riadiacej jednotke Homey. Pokiaľ sa tak rozhodnete, že by ste v budúcnosti chceli svoj Shelly Smart Home rozšíriť o tisíce ďalších produktov, postačí Vám zakúpiť riadiacu jednotku Homey 2.0 a máte hotovo. Preto je Shelly perfektným štartom k budovaniu Vášho Smart Home systému.