FIBARO harmonogram kúrenia v aplikácií

Kód: QA_KURENIE
Funguje s FIBAROM
Značka: HomeSystem
€100 €83,33 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Nebaví Vás nastavovať harmonogram kúrenia v systéme FIBARO cez PC? Uprednostnili by ste riadenie kúrenia FIBARO priamo v mobilnej aplikácií? Potom určite neprehliadnite túto QA. Jednoducho budete môcť priamo cez mobil nastavovať plán kúrenia a chladenia pre jednotlivé zóny.

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Riadenie harmonogramu kúrenia v systéme FIBARO cez mobil

Skvelá Quick App pre riadiace jednotky FIBARO HC3 a HC3L, vďaka ktorej môžete nastavovať harmonogamy kúrenia vo Vašom dome priamo cez mobilnú aplikáciu Yubii Home. Aplikácia podporuje aj kúrenie aj chladenie a taktiež možnosť prepnúť kúrenie do manuálneho režimu.

V danej aplikácií máte jednoduchý prehľad o nastavených teplotách v daných časoch. Tieto nastavenia môžete v aplikácií meniť. Popis všetkých funkcií nájdete vo videu nižšie:

Táto aplikácia nahrádza funkciu harmonogramu systému FIBARO, takže pri použití tejto aplikácie nie je možné zároveň používať harmonogram FIBARO v PC. Samozrejme, túto aplikáciu môžete používať aj cez PC.

Aplikáciu je potrebné zakúpiť len 1x pre jeden systém, následne ju môžete nainštalovať do všetkých miestnosti, v ktorých ju chcete používať. 

Aplikácia je viazaná na sériové číslo riadiacej jednotky, pri objednávke teda uveďte v poznámke k objednávke SN riadiacej jednotky, kde aplikáciu chcete používať. Následne Vám zašleme súbor, ktorý si do systému nahráte cez funkciu pridania zariadenia (Others, Upload from file). 

Pozor : HC3 Lite má obmedzenie na počet použitých QA. Spolu s inými QA môžete mať v tejto riadiacej jednotke maximálne 10ks QA.

Za vývoj aplikácie ďakujeme nášmu partnerovi Smart Home Simple.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: