Yubii Home riadiaca jednotka

Kód: YH-001
B2B
Značka: FIBARO
€174,63 €145,53 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Nová riadiacia jednotka od spoločnosti NICE s názvom Yubii Home je najvýkonnejším zariadením na trhu. Je to skutočne rýchle, oveľa bezpečnejšie a komplexnejšie zariadenie  ako predchádzajúca verzia. Odteraz podporuje nielen protokol Z-Wave, ale aj Nice a Wi-Fi. Yubii Home pochádza z účinných a vysoko kvalitných komponentov, vďaka ktorým bude roky dosahovať špičkové výkony. 

 

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Odborníci v smart home
Ak je reklamácia, vybavíme ju hneď

Podrobný popis

Upozornenie: Tento produkt je určený na predaj len prostredníctvom siete inštalatérov. Nie je možné umiestniť produkt na eshope, pokiaľ nejaký prevádzkujete!

Yubii Home

Na základe našich 10 ročných skúseností  a mnohých komentárov od používateľov a inštalačných firiem, Yubii Home je najpokrokovejšou jednotkou hneď po Yubii Home na riadenie inteligentných domácností na svete. Moderné a spoľahlivé zariadenie, ktoré vám umožní jednoduchým spôsobom ovládať všetky funkcie inteligentného domu - jednoduché stlačenie tlačidla, gestá alebo slová oživía Váš inteligentný domov.

FIBARO Home Center 3 Lite

Rozdiely medzi Home Center 3 LITE a Yubii Home

  • Yubii je predávaný pod značkou NICE.
  • Na rozdiel od základnej verzie Home Center 3 Lite má Yubii home aj podporu NICE produktov
  • Yubii Home nie je určený na predaj online, jeho predaj je možný len pomocou priamej ponuky zákazníkom (cenové ponuky, projekty...)

 

Bezpečnosť a stabilita

Bezpečnosť a stabilita inteligentného domu bola pre spoločnosť FIBARO vždy hlavným záujmom. Preto spoločnosť začala spoluprácu so svetovými bezpečnostnými lídrami, ako je Kaspersky, s cieľom poskytnúť prvotriednu ochranu pred rastúcimi hackerskými aktivitami zameranými na inteligentné domácnosti. Šifrovaný prenos údajov je prvým prostriedkom ochrany miestneho aj externého pripojenia. Použitím primeraných a vysokokvalitných komponentov môže zariadenie pracovať lokálne bez prístupu k internetu a cloudu a poskytovať kľúčové funkcie doma. Preto neexistuje žiadne riziko deaktivácie poplachového systému.

Bezpečnosť pochádza z dvojitej zálohy systému v zariadení a cloudu, ktorý monitoruje stav systému a štvorjadrového procesora. Táto inteligentná domáca riadiaca jednotka  je podstatne rýchlejšia a pri porovnaní s inými zariadeniami na trhu vykonáva naraz viac úloh. Počas celého procesu vývoja bola hlavným cieľom dokonalá synergia hardvéru a softvéru. Rozsiahle testy komponentov a vysokovýkonný softvér nám umožňujú dosahovať bezprecedentné výsledky rýchlosti pri zachovaní stability a predvídateľnosti systému. Yubii Home získalo certifikát VDE, nezávislej výskumnej jednotky garantujúcej elektrickú bezpečnosť: certifikát CB a certifikát EÚ skúšok.


 

Ovládajte Váš inteligentńy domov telefónom

Aplikácia Home Center poskytuje neustále spojenie s vaším inteligentným domom a umožňuje vám ho spravovať odkiaľkoľvek na svete. Sľubné UX mobilnej aplikácie a jednoduchosť použitia viedli k získaniu ceny CES Innovation Award 2019.

hc3-mobil

       Technická špecifikácia:

 

  • Jednojadrový procesor: Cortex A7 900 MHz
  • RAM: 512MB HDD 4 Gb
  • Napájanie: 5V DC
  • Protokol: Z-Wave (700) 
  hc3 lite produkt

 


 

Jedna riadiaca jednotka na všetko

Yubii Home funguje ako riadiace centrum, ktoré prevádzkuje zariadenia Yubii v kombinácii s hardvérom založeným na protokole Z-Wave. Výkonné komponenty a čipy sú navrhnuté tak, aby mohli dostávať aktualizácie softvéru, ktoré sprístupnia nové funkcie. Wi-Fi poskytli riadiacej jednotky rozmanitosť sieťových pripojení a širší dosah ako kedykoľvek predtým, takže ju možno umiestniť kdekoľvek v dome. Od tejto chvíle hovoríme o najpokročilejšej bráne inteligentných domov na trhu, ktorá je pripravená na ďalší vývoj funkcií. Yubii Home je bodom obratu pre celé inteligentné domáce prostredie.

HC3L_left_1

Srdce Yubii Home Systému

Yubii Home je srdce a hlava inteligentnej domácnosti ktorá neustále dozerá na komfort a bezpečnosť celej vašej rodiny. Riadiaca jednotka komunikuje a spravuje všetky vaše smart zariadenia, príjma dáta zo senzorov, spracuváva všetky dáta a dáva povely k spusteniu akcií.

 

home_heart_second_1

 

Funguje s 2000 zariadeniami iných značiek

Home Center vám dovoľuje sa pripojiť nielen k Yubii produktom ale taktiež k ostatným výrobcom zariadení ako sú TV, kamery, termostaty, alarmy, prehrávače médií. Získajte neobmedzené možnosti automatizácie inteligentnej domácnosti s viac ako 2000 smart zariadeniami ktoré su pripravené na spoluprácu s Yubii Home .

Screenshot 2021-02-18 at 12.47.22

Buď Svetlo

Teraz vás svetlo bude sledovať! Nemusíte zakaždým zapínať a vypínať svetlo na vypínači po celom dome. Keď pohybový senzor detekuje pohyb, Yubii zapne svetlo v danej miestnosti automaticky.

fibaro home center 3 lite

Zabezpečenie proti neviditeľnej hrozbe

Detektor oxidu uhoľnatého zachytí aj najmenšie koncentrácie oxidu uhoľnatého ktoré pre Vás môžu byť škodlivé. Spoľahlivo a nepretržite chráni vás a vašich blízkych pred neviditeľným nebezpečenstvom.

fibaro home center 3 lite

Kúrenie ako ho chcete

Iba lyžiarské strediská su miestom kde chceme zažiť zimný mráz. Domov na druhej strane, je miestom kde by vždy malo byť teplo a príjemne! Yubii zvýši teplotu s inteligentnou termostatickou hlavicou v kuchyňi keď si pripravujete obed a takisto sa postará o poriadny komfort vo vašej obývačke keď sa vrátite domov. Zdieľajte potešenie z domácej automatizácie so všetkými hosťami.

FIBARO home center 3 lite kurenie

10 rokov skúsenosti v automatizácií inteligentných domácností

Vývoj nových zariadení znamená pre spoločnosť Yubii veľa - používateľské skúsenosti nám umožňujú poskytovať funkcie, ktoré zákazníci v dnešnej dobe skutočne požadujú. V poslednej dobe bola riadiaca jednotka vyvinutá v súlade s 10-ročnými skúsenosťami na trhu vrátane návrhov tzv. power users (skúsených používateľov), inštalatérov a developerov z celého sveta. Výsledky sú jasné, riadiaca jednotka má teraz vstavané antény optimálne nakonfigurované na rozšírenie dosahu, nevyžaduje káblové pripojenie k routeru - Wi-Fi umožňuje oveľa ľahšie pripojenie, intuitívny sprievodca nastavením systému uľahčuje začiatočné kroky inteligentného domu pre používatela, vývojový proces pre inštalatérov, je nastavený tak, aby umožňoval viac mimoriadne užitočných funkcií. Rovnako ako každé jedno zariadenie Yubii, aj úplne nové Yubii Home musí zvládnuť intenzívny vývoj, neustály pokrok a rastúce požiadavky elektroniky a používateľov. Vďaka tomu je dlhodobou riadiacou jednotkou, ktorá bude riešiť veľkú väčšinu zmien v priemysle. Myšlienkou je znížiť problémy zákazníkov a znížiť uhlíkovú stopu na minimum. Rovnako ako mnoho inteligentných zariadení uvádzaných na trh renomovanými výrobcami, aj Yubii bude podporovať používateľov Yubii Home štandardizovanými aktualizáciami, ktoré prinesú relevantnosť a kompatibilitu novým integráciám zavedeným do systému a odstránia zlyhania vyskytujúce sa v zariadeniach s nízkou kvalitou, ako aj starnutie hardvéru, po ktorom nasleduje výmena zariadenia.

Home Center 3 LITE - Siet

Pre začiatočníkov aj odborníkov

Riadiaca jednotka poskytuje intuitívny proces nastavenia, ktorý používateľa vedie krok za krokom inštaláciou systému. Sprievodca inštaláciou obsahuje základné parametre automatizácie a sadu vynaliezavých funkcií, ktoré riešia najrôznejšie potreby používateľov (scenáre automatizácie). Toto je najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť inteligentnú domácu automatizáciu Yubii. Skúsenejší používatelia a odborníci ocenia stovky kľúčových funkcií, ktoré pomohli vytvoriť zdieľaním svojich vlastných skúseností s odborníkmi Yubii, vrátane možnosti prispôsobenia automatizácie pomocou nástrojov, ako sú blokové scény, LUA event-y alebo Quick Apps (rýchle aplikácie). Iba obloha je limitom, keď máme také široké možnosti v rámci jedného kompletného inteligentného domáceho systému.

 

Pozrite si video z odbaľovania:

 

Prisposobené profily domácností

Prispôsobené profily je súbor nastavení, ktoré prispôsobujú celý domov tak, ako chcete. Profily automatizácie sú akcie na jedno kliknutie na správu inteligentných domácich scenárov. Osoba opúšťajúca dom si môže zvoliť profil „neprítomnosti“ a systém urobí zvyšok vrátane vypnutia všetkých svetiel, zníženia teploty, zapnutia alarmu alebo zatvorenia žalúzií.

Home center 3 lite

Pokročilé plány

Navrhli sme spôsob, ako vytvoriť plány tak, aby boli pre používateľov ešte intuitívnejšie.

Home center 3 lite

 

Tvorba automatizácií

Vytváranie scén je teraz omnoho jednoduchšie a zábavnejšie ako kedykoľvek predtým. Bloky automatizácie umožňujú vytvárať základné aj najbežnejšie automatizačné alebo zložité scenáre kombinujúce množstvo parametrov.

home center 3 lite

 Chcete vedieť viac o obmedzeniach a či je HC3L pre Vás?


POROVNANIE

porovnanie

  Yubii Home Yubii Home  
Počet podporovaných zariadení Do 230 Z-Wave zariadení Len do 40 Z-Wave zariadení
Komunikačná technológia

Z-Wave 500, Zigbee, BLE, NICE 433MHz / 868MHz

Z-Wave 700
CPU

Quad-Core ARM Cortex A53 1,2GHz 

Single-Core ARM Cortex A7 900 MHz
RAM 2GB 512MB
FLASH Pamäť 8GB eMMC 4GB eMMC
Možnosti automatizácie LUA, blokové scény, panely, plánovanie
LUA, blokové scény, panely, plánovanie
Maximálny počet scén Neobmedzené Odporúčame do 20 scén
Podpora IP Kamier Neobmedzené 1 IP Kamera
Pluginy a Rýchle aplikácie Neobmedzené 5pluginov a 10 rýchlych aplikácií 
Migračný mechanizmus  Áno (HCL, HC2, HC3L) Nie
Kompatibilta v režime brán  MASTER & SLAVE režim Iba SLAVE režim
Odporúčaná cena  599,00€  129,00€

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky pre Smart Home
Záruka: 2 roky
? Napájanie zariadenia: 230VAC
? Bezdrôtový protokol: Z-Wave Plus, WiFi, NiCe
? Farba zariadenia: Biela
RAM : 512MB
HDD: 4GB eMMC
Napájanie: 12V DC
Rozmery: 178 x 30 mm
Položka bola vypredaná…

Odbaľovanie

Prehľad rozhrania

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Spoločnosť HomeSystem s.r.o. je oficiálnym distribútorom značky FIBARO pre Slovenskú republiku. Nákupom u nás dostávate produkty z prvej ruky, najrýchlejšie riešenie reklamácií a samozrejme, môžete využiť našu sieť zaškolených certifikovaných inštalatérov, ktorí Vám systém nastavia, ak si neviete poradiť. 

FIBARO - skutočný bezdrôtový Smart Home

Hľadáte odpoveď na otázku, aký bezdrôtový Smart Home systém je najlepší? Práve ste našli. Systém FIBARO má všetky pokročilé funkcie, ktoré nájdete v káblových systémoch za desiatky tisíc eur. Dokáže ovládať svietenie, tienenie, kúrenie, zavlažovanie, ale aj bazény, čerpadla a mnoho ďalšieho. Vďaka podpore protokolu Z-Wave podporuje FIBARO stovky produktov od rôznych výrobcov. Vy tak nie ste viazaný len na jedného výrobcu. 

 

Fibaro_rozhranie

ktory_Fibaro_modul

FIBARO_senzory