Weathercloud QA integrácia pre HC3/HC3L/YH

Kód: WEATHERCLOUD_FIBARO2
Novinka
Značka: HomeSystem
€60 €50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

QA pre integráciu meteo stanice fugujúcej na platforme Weathercloud.net do systému FIBARO

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

Detailné informácie

Dodanie zadarmo
Objemova_zlava
Vrátenie tovaru

Podrobný popis

Integrácia meteostanice Weathercloud.net do systému FIBARO

Táto aplikácia umožňuje integrovať meteo stanicu, ktorá používa platformu WeatherCloud.net do systému FIBARO. Integrácia je možná do všetkých riadiacích jednotiek FIBARO HC3/ HC3L/Yubii home.

Táto aplikácia sa v nastavenom časovom intervale pripája na API Weather Cloud a sťahuje informácie z meteo stanice, ktorú máte pod svojím účtom pridanú. Tieto informácie môžu byť z meteo stanice SENCOR SWS12500 WiFi, ale aj z akejkoľvek inej meteo stanicep odporujúcej WeatherCloud.net službu.

Nastavenie samotnej QA je veľmi jednoduché. Stačí zadať prihlasovacie údaje do služby WeatherClod a nastaviť interval načítavania dát v sekundách do nastavenia premenných danej QA. Dáta sa okamžite začnú sťahovať,

Služba WeatherCloud.net má bezplatnú prevádzku nastavenú tak, že dáta z meteo stanice sa načítavajú každých 10 minút. Pokiaľ máte túto službu len v bezplatnej verzií, aj dáta do systému FIBARO sa budú sťahovať s týmto intervalom, aj v prípade, keď bude nastavenie nižšie. Pre rýchlejšie sťahovanie dát je potrebné predplatiť si službu WeatherClod, kde pri mesačnom predplatnom za 5€ dostanete interval načítavania 1minútu. Tento interval bude následne mungovať aj v systéme FIBARO.

Po integrácií QA do systému sa Vám pridajú následovné zariadenia:

Weathercloud FIBARO QA

Z daných dát si viete teda vyčítať okrem rýchlosti vetra aj teplotu, tlak, smer vetra, silu nárazového vetra, pocitovú teplotu, objem zrážok, UV index a taktiež aktuálny výkon solárnej energie.

Platformy

HC 3 Lite, Yubii Home, HC 3

Ako QA objednať:

Po objednaní tohto produktu je potrebné poslať nám sériové číslo riadiacej jednotky, na ktorej chcete danú QA používať. Toto sériové číslo nám pošlite ako odpoveď na potvrdzujúci email k objednávke. Následne, do pár hodín Vám pošleme súbor, po integrácií ktorého Vám v riadiacej jednotke pribudnú dané zariadenia.

 Upozornenie : meteo stanica nie je v cene!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: