Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus

Kód: FIBEFGWPE-102-5
Akcia Tip GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Značka: Fibaro
€64,99 –10 %
Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus
€64,99 –10 % €58,50 €48,75 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
18.10.2019

Fibaro Wall Plug je jedinečná nielen svojou veľkosťou, dizajnom, ale aj funckiami. Meranie spotreby ju predurčuje na použitie v celom dome. Teraz už s podporou Z-Wave PLUS

uzke-garancia

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

garancia-velke

Naj-sofistikovanejšie zariadenie

Fibaro zásuvka s funkciou merania energie je inteligentný, najjednoduchší na obsluhu, extrémne kompaktný a sofistikovaný adaptér, ktorý navyše môžete ovládať bezdrôtovo.
Tento vysoko funkčný zásuvkový adaptér môžete používať v ktorejkoľvek zásuvke, v ktorej chcete ovládať zariadenia a kontrolovať ich spotrebu.


Picture
Picture
Extrémne kompaktné a nádherné
Fibaro zásuvka je najmenším a najkrajším zariadením svojho druhu dostupným na svete. Jej moderný dizajn sedí perfektne do interiérového dizajnu. Pozrite sa na dokonalosť jej vypracovania a nádherný krištáľový power kruh.
Picture
Konkurenčné riešenia

Ultra jednoduché zapojenie
Zásuvka si nevyžaduje žiadnu náročnú inštaláciu.  Jej zapojenie je nesmierne jednoduché a zvládne ho každý. 

Vyberte ju z krabice
Potom ju zastrčte do zásuvky a zariadenie, ktoré cez ňu chcete ovládať zastrčte do nej.

Stlačte tlačítko "B"
Tlačítko na jej boku umožní pridanie do siete (stačí urobiť len raz)

Picture
Picture

Excelentný dizajn
Každý komponent bol vyrobený s majstrovskou precíznosťou a testovaný v extrémnych podmienkach. Fibaro zásuvka je produkt navrhnutý pre Vás. Aj napriek stovkám technických podmienok bola navrhnutá a vyrobená bez kompromisov. Nie je to len jednoduchá súčasť ovládania domácnosti, je to naozajstné umelecké dielo. Vezmite ju do ruky a uvidíte tú lásku, ktorú vložili inžinieri do tohto zariadenia.
Picture
Vedeli ste, že:
  • Krištáľový RGB LED prsteň Vás informuje o aktuálnej spotrebe zariadenia, ktoré je doň zasunuté, a to vďaka zmene svojej farby
  • Konštrukcia je vytvorená s vysoko kvalitných materiálov a leštená s presnosťou na 3 nanometre

Aktuálna spotreba energie


Sledujte aktuálnu spotrebu energie Vášho domu vďaka jednej z funkcií Home Center 2. Objavte tak vampírov energie a rozhodnite, čo s nimi spravíte.
PictureJednoduché porovnanie odlišných zariadení


Energetická spotreba všetkých zariadení pripojených do systému je zoradená aj v intuitívnom koláčovom grafe, v skupinách, podľa percent.


Picture
Picture

Sledujte históriu spotreby


Jasný a jednoduchý graf spotreby ukazuje históriu použitia energie. Dáva Vám tak možnosť riadiť a efektívne plánovať účty za jej spotrebu.Picture


Šetríte peniaze v každej izbe

Môžete vidieť Top 5 najväčších žráčov energie vo svojom dome. Graf Vám môže ukázať buď konkrétne zariadenie, alebo miestnosti. Overte si energetické triedy Vašich domácich spotrebičov.

Picture
Bezpečnosť Vašich detí

Zariadenie obsahuje špeciálnu vstavanú krytku, ktorá zabezpečuje ochranu zásuvky a najmä bezpečnosť Vašich detí, ktorých zvedavosť a kreativita v prvých rokoch je nekonečná.

Picture

Hlásenie poškodeného zariadenia
Toto zariadenie je najbezpečnejšou zásuvkou na svete, pretože nedovolí prístup energie ku skratovanému zariadeniu, ktoré je do neho zapojené. Vďaka tomu chráni celý elektrický systém proti poškodeniu. Taktiež môže reportovať, ak zariadenie nepracuje správne.

Picture
Oznámenie o vypnutí zariadenia
Okamžite, ako zásuvka vypne pokazené zariadenie, dostanete oznam SMS-kou alebo emailom. Hlásenie sa taktiež ukáže vo vašom užívateľskom rozhraní.
Picture
Pokazená chladnička?
Žiaden problém. Zásuvka, ktorá spolupracuje s Home center 2 ju automaticky odpojí a bude Vás o tom informovať. Už nebudete prekvapený, keď sa vrátite domov.

Náklad pod kontrolou
Fibaro Zásuvka je jediná svojho druhu, ktorá Vám umožní kontrolovať spotrebu energie. Zmena farby jemného kryštáľového LED kruhu Vás informuje o aktuálnej spotrebe zásuvky. Okrem toho, vstavaný teplotný senzor Vás bude informovať s blikajúcim fialovým svetlom ak teplota prekročí 55 stupňov. Hlásenie sa taktiež ukáže, ak sa prekročí aktuálna spotreba nad 2.5 kW.
Picture

Vstavaný senzor dosahu siete


Fibaro zásuvka má jedinečnú funkciu testovania dosahu Z-Wave siete. Ultra jednoduchý a rýchly čas testovania siete ukazuje aktuálny stav dosahu. Celý proces začnete stlačením tlačítka na zásuvke na niekoľko sekúnd. LED fialové svetlo Vás upozorní, že zariadenie je v testovacom režime. Potom si už porovnajte dosah na základe farebného rozhrania.
Picture
Picture

Detská pestúnka
Jasné pravidlá sú extrémne dôležité pri výchove detí. Home System môže pomôcť aj v tejto oblasti. Pripojte zásuvku do hracej konzoly alebo TV v detskej izbe a na diaľku môžete rozhodnúť, kedy tieto zariadenia deti môžu používať. Môžete nastaviť aj neustály prístup na tieto zariadenia a na diaľku len kontrolovať, kedy sú používané.
Picture

Bezdrôtová aktualizácia
Vaše zásuvky môžete aktualizovať bezdrôtovo. Stačí v systéme vybrať aktualizáciu a všetky moduly si automaticky stiahnu nový softvér. Nemusíte tak strácať čas odpájaním a znovu pripájaním všetkých modulov a môžete sa radšej venovať Vašej rodine.
Picture

Funkcia nočnej lampy
Perfektný LED krúžok zásuvky vyžaruje jemne modré alebo biele svetlo keď je zapojené, čo hrá ideálnu úlohu ako nočná lampa. Ultra jemné svetlo môže byť vypnuté alebo zapnuté stlačením tlačítka.
Picture

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Smart zásuvky
Záruka: 2 roky
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato, Homey
? Protokol: Z-Wave Plus

Pozrite si video

Pozrite si video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
7x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus
5
PK Avatar autora | 29.7.2019
Šikovná vecička, pekný design. Len keby bola lacnejšia :-) Pretože cena nie je problém, ak ich človek potrebuje 2-3, ale keby ich chcel viac, je to dosť veľká pálka.
Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus
5
IL Avatar autora | 27.5.2019
jednoduché používanie, pekný výrobok, funguje dobre
Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus
5
JM Avatar autora | 11.12.2018
Jednoducha instalacia, super funkcia vypnutie / zapnutie aj manualne na zasuvke, aj vzdialene. Pre mna ale dolezitejsi udaj meranie spotreby.
Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus
5
VT Avatar autora | 29.10.2018
Skvely dosah a jednoducha instalacia. Dizajn je krasny, takze palec hore.
Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus
5
P Avatar autora | 28.2.2018
Splna vsetko, co od produktu cakam. Pekny dizajn ako bonus navyse:)
Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus Zásuvka Fibaro typ E - Z-Wave Plus
5
JT Avatar autora | 13.10.2017
-jednoduchy inclusion proces, jednoduche ovladanie vzdialene aj buttonom na zasuvke, pekny dizajn + podsvietenie, 2.5kW. Vyhodne najma ked treba nieco zautomatizovat rychlo bez rozoberania zasuviek, pripadne len docasne. Produkt odporucam. (testovane s Fibaro HC2)

Značku Fibaro už určite nie je potrebné predstavovať, nakoľko je to výrobca najznámejšieho Z-Wave Smart Home systému na svete. Tento poľský výrobca prináša na trh nie len komponenty Z-Wave, ale taktiež riadiace jednotky, ktoré si len ťažko hľadajú konkurenta. 

Fibaro je známe aj tým, že dizajn, ktorý dáva bežným zariadeniam ako sú pohybové senzory či hlavice radiátorov upúta určite každého a konkurenti sa naň dotiahnú jedine tak, že dizajn skopírujú. Možno práve preto sa Fibaro presadilo a dnes patrí medzi najpredávanejšie značky v oblasti Smart Home.

Fibaro sa popri výrobe Z-Wave produktov začalo zaoberať aj výrobou produktov na systém HomeKit. Tieto produktové rady sú úplne oddelené a za bežných podmienok nie je možné používať výrobky označené ako Z-Wave s výrobkami HomeKit.

S produktami značky Fibaro pracujeme od roku 2013 a na výrobky tejto značky ponúkame okrem predaja aj technickú podporu a inštalácie.