SwitchBot kontaktný senzor

Kód: SWITCHBOT-CONTACT
Novinka Funguje so SmartThings Funguje s Homey
Značka: SwitchBot
€25 €20,83 bez DPH
Skladom na predajni (5 ks)
Môžeme doručiť do:
2.12.2021

SwitchBot Contact Sensor v sebe spája dneď niekoľko funkcií a vďaka tomu ho môžeme používať na sledovanie otvorenia okna alebo dverí ako aj na sledovanie pohybu. Samozrejme, funguje skvelé s ostatnými SwitchBot produktami, ako aj s riadiacou jednotkou Homey.

V%C3%BDhody%20n%C3%A1kupu%20FIBARO

 

Detailné informácie

Podrobný popis

    

  

Switchbot_door_rozmer

Sleduje otvorenie dverí a okien

Vďaka svojím dvom častiam dokáže tento senzor odhaliť otvorené okno a dvere a vy tak môžete o tom dostať informáciu, ale samozrejme na základe toho môžete spraviť rôzne akcie, ako napríklad odhrnúť záves. Je to len na Vás

Informácie o narušení 24/7

Vďaka tomtuo senzoru a SwitchBot Hub Mini môžete dostávať notifikácie na Váš telefón vždy, keď sa otvoria dvere. Nezáleží, či je to neželaný hosť, prievan, alebo Váš domáci miláčik. Vy tak máte vždy prehľad.

SwitchBot_door_notifikacia

SwitchBot_contact_motion

 

Viete, či niekto odišiel alebo prišiel

Vďaka zabudovanému senzoru pohybu môže SwitchBot Contact senzor rozpoznať, či niekto prichádza alebo naopak, odchádza. Vyžaduje si to správne nainštalovanie senzora, avšak táto funkcia je výborná, ak chcete vedieť, koľko ľudí je v dome a podobne. 

Ako funguje príchod a odchod?

Ak Vás zaznamená pohybový senzor a následne sa otvoria dvere, senzor to vyhodnotí tak, že odchádzate a môže napríklad vypnúť kúrenie, zatiahnuť žalúzie a podobne. Naopak, keď sa najskôr otvoria dvere, až následne sa zaznamená pohyb, senzor to vyhodnotí ako príchod a všetko môže vrátiť do normálu.

Switchbot_contact_navrat

 

SwitchBot_potfolio

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty Wifi/LAN
Záruka: 2 roky

Pozrite si video ukážku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: