Nous Smart LCD Senzor Teploty a Vlhkosti pre TUYA

Kód: E6
€24,99 €20,32 bez DPH
Skladom (15 ks)
Môžeme doručiť do:
1.4.2026
Možnosti doručenia

🌡️ Merajte vlhkosť a teplotu odkiaľkoľvek

📱 Bezplatná aplikácia: Nous Smart Home pre Android a iOS

🛠️ Jednoduché nastavenie a používanie

🔗 Funguje so službami: Google Home a Amazon Alexa.

Funguje s aplikáciou Nous Smart Home, Smart Life, Tuya 

📝 Poznámka: K senzoru je potrebná Nous brána

 

Detailné informácie

Banner v popise
Produkt týždňa

Podrobný popis

🏡 Udržujte ideálnu klímu vo Vašom dome

Tento senzor je určený primárne pre aplikáciu TUYA (Smart Life) ale je ho možné jednoducho integrovať aj do Google Home a Amazon Echo systému. Vďaka tomu sa môžete jednoducho opýtať hlasového asistenta, aká je vlhkosť alebo teplota.

E6_aplus_01_EN

 Vďaka podpore v aplikácií Tuya (vyžaduje sa Zigbee brána pre Tuya) môžete na základe nameraných hodnôt spúšťať scenáre, ako napríklad ventilátor v prípade vyššej vlhkosti a podobne.

Senzor má na displeji všetky informácie, ktoré môžete potrebovať, ako sú teplota, vlhkosť, kvalita vzduchu (zobrazená smajlíkom), sila dosahu, stav batéria a čas.

Tento senzor má zo zadnej strany magnet, vĎaka čomu ho môžete umiestniť na akýkoľvek kovový povrch, ako je chladnička, kovový stôl...

Napájanie je z 2x AAA batérie a zariadenie má rozmer len 75x17x45mm. Displej tvorí väčšinu prednej časti zariadenia a dizajn je naozaj podarený. 

Senzor si obľúbite aj vďaka skvelej cene. Meranie teploty a vlhkosti tak ešte nebolo naozaj tak jednoduché. 

 

Hlavné nastavenia

🌡️ Značka: Nous
🛠️ Materiál: ABS
📜 Certifikát: CE, RoHS
🔗 Kompatibilita: Vyžaduje sa ZigBee brána E1
🖥️ Špeciálne funkcie: LCD obrazovka 2,7"

Špecifikácie

📏 Rozmery zariadenia: 75 x 17 x 45 mm
🔋 Typ batérie: 3V (2 batérie typu AAA)
🌡️ Prevádzková teplota: -10℃ až +55℃
⚖️ Hmotnosť zariadenia: 75 g

Sieť

📡 Komunikačný štandard: IEEE 802.15.4
🔗 Protokol: Zigbee 3.0
📱 Systémové požiadavky: Android 4.0 alebo vyšší, iOS 8.0 alebo vyšší
📲 Ovládanie zo smartfónu: Aplikácia: Naša inteligentná domácnosť
🗣️ Kompatibilita s hlasovými asistentmi: Alexa, Asistent Google

Dodatočné parametre

Kategória: Tuya Smart Home
Záruka: 2 roky
EAN: 5907772033975
? Bezdrôtový protokol: Zigbee
? Farba zariadenia: Biela
5
3x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Výpis hodnotení

5
MK Avatar autora | 21.1.2024
Môj aktuálne najobľubenejší Zigbee teplotný sensor s displejom. Funguje v pohode so Zigbee2MQTT v Home Assistant. Viac detailov som napísal v recenzii https://kravemir.org/product-reviews/nous-e6, zatiaľ iba anglická verzia.
4
MJ Avatar autora | 13.10.2022
Koupil jsem k systému FIBARO a s tím toto čidlo zatím nefunguje (sice lze připojit, ale v HC3 neukazuje teplotu ani vlhkost). Takže prozatím jen jako ozdoba na zeď. Pokud tedy chcete čidlo s displejem, abyste i na zdi viděli čas, teplotu a vlhkost, je to dobré a mohu doporučit, pokud ale hledáte funkční čidlo do HC3, raději bych kvůli velikosti volil čidlo Philio.
H Avatar autora HomeSystem (Administrátor) 13.10.2022
Ďakujem Vám za reakciu, dovolil by som si len malý doplnok ako odpoveď. Tento senzor naozaj nie je podporovaný v systéme FIBARO aktuálne a samozrejme, riešime to, aby podpora bola. Ako alternatívu však odporúčame buď senzor Aerq ktorý funguje na Z-Wave alebo nous senzor teploty a vlhkosti (bez dipleja) ktorý funguje na zigbee. Obidva senzory v HC3 fungujú.
4
Avatar autora | 12.10.2022
Super čidlo s přehledným displejem, které by mělo jít integrovat do Fibaro systému. Nicméně v době recenze sice čidlo přidáte, ale hodnoty ve Fibaro systémech nevidíte, což z tohoto čidla dělá jen pěkný doplněk do bytu. Doufám, že to bude brzy opraveno ;)
5
Š Avatar autora | 4.1.2022
Funguje so Zigbee2MQTT bez nutnosti mat Nous branu.
5
AP Avatar autora | 21.12.2021
splnil moje požiadavky, diaľkovo meriam teplotu v chalupe a podľa potreby zapínam kúrenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Značka nous prináša produkty špeciálne navrhnuté pre tuya Smart Home aplikáciu, ktorá je dostupná ako pre Android tak aj pre iOS. Vo všeobecnosti stačí, ak si nainštalujete aplikáciu a nous WiFi produkty môžete začať pridávať. Je to tak jednoduché. Pokiaľ chcete pridať aj nous senzory, do aplikácie najskôr pridáte bránu E1 a môžete začať pridávať. 

Produkty majú skvelú cenu a kvalitu a sú plne podporované v Tuya (smart life) aplikácií.