Zatváranie hlavného prívodu Popp

Kód: POPE009501
Tip GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY
Značka: Popp
€150 €125 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
15.11.2019

Neuveriteľne jednoducho vyriešený uzáver na hlavný prívod vody či plynu Popp Flow Stop zabezpečí vypnutie vtedy, keď senzory zaznamenajú únik

uzke-garancia

Detailné informácie

Podrobný popis

uzke doprava2

garancia-velke

Preliatie vaňe, kvapkajúca práčka alebo poškodené plynové či vodovodné potrubie - škody môžu byť skutočne vysoké. Popp uzáver prívodu (Flow stop) tomu však môže zabrániť - vďaka Z-Wave.
 
Flow stop je motorové zariadenie ktoré dokáže automatický uzavrieť hlavný prívod vody alebo plynu. Vďaka podpore Z-Wave to dokáže urobiť práve vtedy, keď je to potrebné. 
 
Aj samotná inštalácia je hračka pre deti. Popp Flow Stop je dodávaný s kompletným príslušenstvom, kábelážou, úchytom a návodom a jeho uchytenie na už existujúci uzáver je skutočne jednoduche. Jeho montáž je možná na štandardné trubice vrátane 1/2 a 3/4. V týchto prípadoch nemusíte ani odstavovať vodu ani meniť trubice. Inštalácia tak zaberie len 5-10 minút.
 
Popp Flow stop obsahuje motor, ktorý svojím otáčaním otvára a zatvára prívod "mechanicky". Aj keď si motor vyžaduje len 12 Voltov (1A) má dostatočne silný výstup a ťah, vďaka čomu uzavrie prívod len za 10 sekúnd. Mauálne uzatvorenie prívodu je samozrejme stále možné.
 
Akonáhle je Flow Stop pridaný do systému Z-wave, môže byť ovláaný cez PC, telefón alebo automatický na základe času či povelov od senzorov.  Napríklad v kombinácií so senzorom vytopenia môže automatický uzavrieť prívod, pokiaľ senzor zaznamená únik vody. 
 
Popp Flow Stop je výborným výrobkom pre umožnenie toho, aby váš inteligentný dom dokázal skutočne reagovať na hrozby a zabránil škodám.
 
V novej verzií Flow stop umožňuje taktiež:
Bezpečná komunikácia, Čo zabraňuje neželanému spusteniu.
Uživateľ môže rozhodnúť, či LED na motore svieti pri otvorenom alebo zatvorenom prívode.
Každá zmena stav je reportovaná do systému
Report manuálneho ovládania zasielaný do centra.
 
 

Viac informácií o inteligentných domoch s protokolom Z-Wave nájdete na www.HomeSystem.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty Z-Wave
Záruka: 2 roky
? Podporované: Fibaro HC2, Fibaro HCL, Vera Control, Popp Hub (Z-Way softvér), Zipato
? Protokol: Z-Wave Plus

Pozrite si video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
2x
4
1x
3
0x
2
2x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
5
FP Avatar autora | 23.7.2019
provádí to ,co jsem očekával, SUPER
1
MK Avatar autora | 14.12.2018
Tesne po uplynutí záruky sa ventil zasekol, oprava potrebná. Vzhľadom k tomu že slúži len ako poistka pre prípadný únik vody a "nabehal" len minimum, som nemilo prekvapený nízkou spoľahlivosťou tohto produktu. Ak môžte, hľadajte iné riešenie.